/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
Bu entry silinmiştir
 1. 1.
  +1
  Keşke gelse amk en az 30 kişi var aklımda
  ···
 2. 2.
  +2
  Ben de böyle bir başlık açtım.. ipleyen olmadı..

  (bkz: yazar engelleme butonu artık gelmeli)

  SONUNA KADAR DESTEKLiYORUM.
  ···
 3. 3.
  0
  Tutmaz .
  ···
 4. 4.
  0
  Sözlüğün tadı tuzu bunlar
  ···
  1. 1.
   +1
   Böyle tat tuz olmaz. Her zaman yapılınca tuz kalmıyor takunu cıkarıyorlar
   ···
 5. 5.
  +1
  Sukun hazır
  ···
 6. 6.
  +1
  Up up up
  ···
 7. 7.
  +1
  Up up up
  ···
 8. 8.
  +1
  Kesinlikle gelmesi gereken bir şey ama geleceğini sanmam
  ···
 9. 9.
  0
  uzun zamandır gördüğüm en iyi başlık amk nerede o eski inci cCc

  bunu trende taşıyalım gelsin şöyle bi buton da gibik huur çocuklarını görmeyelim bidaha
  ···
 10. 10.
  0
  tam okumadım hayrınca up up up
  ···
 11. 11.
  0

  am züt meme

  ···
 12. 12.
  0
  Yarrama inci Sözlüğün mottosu değil amk evladı. inci de çok kaliteli bir yerdi sanki amk oğlu. :D incinin mottosu küfürdür. gibtir git şimdi. Engelleme özelliği gelince beni de engelle amk evladı.

  Sanane milletin küfür ettiğinden dıbına soktuğum. O her önüne gelene sövenlerden biri de benim. Muhahahahaha eline geçsem ağzımı yüzümü gibecekmiş, sen benim elime geçsen gırtlağını giberim senin bin. isteyen istediğine söver yarram. Küfre karşıysan gibTiR GiT BURDAN
  ···
  1. 1.
   0
   Anasını zütünden gibtimin aptal huur evladı yarrama bu sözlükte kimse küfüre karşı değil. Önce kendin küfürden rahatsız olduğunu belirtmişsin, bir de gelmiş diyor bo sozlokto komso koforo korşo doğol gibtir ordan dıbına kodumun salağı. Birkaç kişi gördüm sözlükte kendine küfür edildiği için zırlayan. Ulan anasını gibtimin salağı madem inci Sözlük kaliteli bir yer değil o zaman üyelerinin yaptıkları davranışın kalitesiz olduğunu söyleyerek ne yapmaya çalışıyorsun kainatını gibtimin ergen huur evladı seni.

   Ey huur çocuğu sen burda sana durduk yere küfredilmesinden bahsetmemişsin, milletin anancılık yaptığı capsleri koymuşsun, sana küfür edildiğinden bahsetmemişsin beynini gibtimin salak huur çocuğu seni. Ulan sen benim tek tırnağımı satın alamazsın, senin paran beni satın almaya yetmez, ben senin komple sülalenin hayatını satın alırım şerefimle yıkık huur evladı seni anasını gibtimin aptal ergeni seni. Gelmiş liseli diyor bir de. Liseyi bitireli yıllar oluyor beynini gibtimin embesili.

   Aptal huur evladına bak, yaratılışını gibtimin oğlu.

   Kafanı giberim senin liseli, sen elini gibersin anca sülalesini gibtimin evladı seni ahahahahahaha. Sen hele bir karşıma çık da asıl ben senin gelmişini geçmişini nasıl gibiyorum huurnun fırlattığı seni.

   Ahuahahahaha işin gücün yok beni mi araştırdın huur çocuğu. Söylediğin iyi oldu, haberim yoktu. Berkin Elvan'ı savunmaya PKK'lı diyen çok şerefsiz ırkçı huur evladı var burda, normaldir. Ulan yemeyecem içmeyecem senin bütün başlıklarına hıyanet entry girecem ve bir gib de yapamayacaksın. Bir gık de o hayatını gibiyor muyum gibmiyor muyum anasının leşini gibtiğim.
   ···
   1. 1.
    +1
    Bana küfür ettiler demesi yok mu bir de başlıktaki çoğu capsin kendisiyle alakası yok amk küfür ettiler anancılık yaptılar diyor kendisi cevap verirken ana avrat sövüyor nasıl bir zihniyet bu?
    ···
   2. 2.
    +1
    Ya ben sövdüğüm için ona da sövme hakkı doğuyor şimdi ona bir şey diyemem de çoğu capste küfür falan yok amk sadece anan demişler. Bundan rahatsız olduğundan bahsetmiş de capslerde anan denilenin o olup olmadığı bile belli değil amk. Çoğu sanki başkasına denmiş gibi duruyor.
    ···
  2. 2.
   0
   Çoğu başkasına demiş zaten o kadar belli ki kendi kendine evhamlanmış bi de başlığa inci sözlüğün mottosu küfür değildir yazmış senin entrynin altına da kimse küfüre karşı değil yazmış amk yazdığı her şey birbiriyle çelişen ironik şeyler
   ···
  3. 3.
   0
   Kafası güzelmiş nabacan xd
   ···
  4. diğerleri 1
 13. 13.
  0
  Up up up
  ···