/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 88.
  0
  Alimler carbışıyor
  ···
 2. 87.
  0
  Ülkeyi gibti gibti
  ···
 3. 86.
  0
  Verdim şukunu
  ···
 4. 85.
  0
  Milletin agzi kokmuyor amk
  ···
 5. 84.
  0
  Sagin da solun da aq ataturkun cizgisinden kaymasinlar yeter ozgurluk anlayisindan kaymasinlar yeter
  ···
 6. 83.
  0
  Gezi de ülkeyi giben orul orul oruspu çocukları siz değil miydiniz aq sizin lafınızı mi dinleyecem
  ···
 7. 82.
  0
  ReZzZzzz
  ···
 8. 81.
  0
  (bkz: tek yol devrim)
  ···
 9. 80.
  0
  (bkz: kürtlü fıkra var hülooooo)
  ···
 10. 79.
  0
  Şuku panpa adamsın
  ···
 11. 78.
  0
  Yanlış olan dolar satıp altın aldırmatı. Bizim rezervimiz ne ki altın altın diye konuştu erdoğan. Millet altına yüklendi. Altın yastık altına gitti. Rezerv yetmeyince ithal ettik. Eeee dolar yine gitti ülkeden dışarı. Böyle bi politika saçmalığı olmaz. Zatan spekülasyon amaçlı dolarla oynuyolar. Yanlış politika da cabası. Anayasa görüşmeleri istikrarsızlık olarak görülüyo hadi bakalım.
  ···
 12. 77.
  0
  Ananı dolar vererek gibiyordum. Noldu lan anan işsizmi kaldı yoksa huur çocuğu
  ···
 13. 76.
  0
  Yoksulluk, terör,beceriksiz yönetim, eğitimin taktanlığı, imam hatipten gelecek yeni nesil(örnek mevlüt mert altıntaş),vatandaş olacak 4 milyon suriyeli, tüm komşularla düşman olunması,iç kutuplaştırılmalar... bu ülke bitmiştir ne güçlü devlet olması anasını gibtiğim. Yarına sağ çıkıp çıkmayacağının garantisi kalmamış, otobüs beklerken havaya uçacaksın belki ne güçlü devleti.
  ···
 14. 75.
  0
  Dolar üzüyor :( http://dolar.tlkur.com/
  ···
 15. 74.
  0
  Satan sağ oldukça vatan sağ olmaz
  ···
 16. 73.
  0
  Sie lan huur cocgu
  ···
 17. 72.
  +2
  bu adamin acilen suikastle falan öldürülmesi lazım yoksa kendini padişah ilan edicek amk
  ···
 18. 71.
  0
  Çomar senin anandır. Cuguladim aq komünisti
  ···
 19. 70.
  0
  Ekonomi bilmeyenler için anlatıyorum beyler:

  Şimdi senin babanın aylık geliri 5000tl diyelim. Baban gidip a bankasından 1 yıl sonra geri ödemek üzere 100.000 ₺ kredi çekiyor, hesapta dükkan açıp yatırım yapacak.

  Ama baban parayı çektikten sonra vazgeçiyor dükkan açmaktan gidiyor telefonlarınızı yeniliyor, yeni araba alıyor, size günlük 100tl harçlık veriyor ee sen seviniyosun tabii babam para basıyor falan yaşatıyor bizi diye. Sonra ne oluyor banka geliyor babana hacı sen bizden kredi çektiydin, hadi öde bakalım artık paramı diyor.

  Sonra o çok sevdiğin baban geliyor senden telefonunu alıyor, satıyor harçlık vermeyi kesiyor, arabayı satıyor borcu ödemek için.

  işte rtenin para politikası da aynen böyleydi. Yurtdışından zamanında dolar ucuzken gelen paraları eğitim reformlarına, teknoloji ar-gesine, sağlık reformlarına, yatırması gerekirken yollara, gökdelenlere, havaalanlarına, köprülere ve akpliler kusura bakmasın ama fetöye yatırım yaptı. Şimdi de o zamanında gelen paranın kaynakları hadi ver bizim paramızı diyor. Ee nereden verecek parayı? Yolu satacak, köprüyü satacak, şirketlerini satacak ancak öyle. Onlar da bitti tükendi ne satacak? Artık ben bilmiyorum ne satacak ama büyük kriz 2017 de geliyor. Bir de ülke içindeki istikrarsızlıklar, yurt dışındaki rüşvet soruşturmaları falan da krizin kaymağı oluyor. Hayırlı olsun, devlet baba iflas etti!
  ···
 20. 69.
  0
  Çomarlar toplanır şimdi
  ···