/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +8 -5
  size. Yazıklar olsun ne kadar Kürtçü vekil varsa toplandı partiye yok mu ulan şu CHP'nin içinde kral çıplak diyebilecek biri bu düzene son verecek parti gözümün önünde eriyip bitiyor yok oluyor lan.

  Ermeni soykırımı var diyip Ermenilerden özür dileyen kadını istanbul il başkanı seçmişler CHP'liler bu bardağı taşıran son damla oldu.

  CHP kendini toplamadan oy falan alamaz . Yüzyıllık parti Kürtçülerin elinde oyuncak oldu
  ···
 1. 2.
  0
  Adam haklı
  ···
 2. 3.
  0
  çomarlardan oy alması için daha farklı yollara başvurmalı isimmiş ne yapmış çomarların gibinde değil
  ···
 3. 4.
  -4
  ermeni soykirimi var, ozur dilemeliyiz, mustafa kemalin askerleriyiz de birey olmanin onune gecen militer bir slogan. bunun neresini anlamadin yobaz kardesim?
  ···
  1. 1.
   +1
   Ermeni soykırımı yok işte bunu anlamayan sizsiniz
   ···
   1. 1.
    0
    ya sus giberim simdi o agzini burnunu gece gece. zaten pazar, yarin ise gidicem. ne biliyosun lan olmadigini amcik? buharlasti mi ermeniler
    ···
  2. 2.
   0
   dıbına koduğumun bebesi gece gece ağzımı açtırma giberim senin belanı koduğumun dalyaraği soykırım olduğuna dair kanıt Sunsana hain köpek seni
   ···
   1. 1.
    0
    gotunden korkuyorsan, gidip ermenileri oraya buraya goce zorlayip olmelerine sebep olmayacaksin. yaptiysan da delikanli gibi "evet yaptim ozur dilerim" veya "evet yaptim, yine yaparim" diyeceksin. kanit ne olsun daha amk adamlar buharlasti mi? ha bir de anani avradini gibeyim vatan haini kopek seni.
    ···
  3. 3.
   0
   o ermeni yalanını kabul edeni chpden kovdurtacağız göreceksiniz
   ···
  4. diğerleri 1