/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +55 -4
  Gece sabaha karşı 4 te kapı aniden çalmaya başladı . Ben bizim tarlanın mevsimlik işçilerinin kaldığı evde onlarla kalıyordum. Zaten alarmlar çalmaya başlamıştı artık kalkıp hazırlanıp kahvaltı atıştırılıp tarlaya doğru yola çıkılacaktı . işçiler hazırlanırken aniden çalan kapıya yöneldim . Çalan ortancı abimmiş hemen gittim. Bana gel hemen babam çağırıyo dedi sert bir tavırla . Onun bu tavrına oldu bitti gıcık olmuşumdur . Belliydi yine ters bir durum vardı . Hemen ayakkabımı giydim gittim içerden telefonumu alıp bizim itin ardından ailemizin kaldığı konak tipi evimize doğru yola koyulduk .

  Konağın kapısına vardığımızda en küçük kardeşim Sudenaz’ın üstü kanlı dizlerinin üstüne çökmüş halde hüngür hüngür ağladığını gördüm . Belliydi büyük bir takluk vardı . Hemen Sudenaz’ın yanına koştum ne oldu abim sana dedim ki ı pekekent babam çabuk içeri gel lan diye bağırdı girişten . Sudenaz abiii dedi dahada çok ağlamaya başladı sarıldı . Sen bekle abim gelicem hemen dedim içeri yöneldim .

  Olay müebbet hapise mahkum edilen ve 55 yaşında aftan yararlanarak 12 sene önce özgürlüğüne kavuşmuş bir ağabeyim tarafından bana anlatılmıştır . Kendi kalemimden onun anlattığı şekilde yazıya dökmeye çalışacağım .

  iyi okumalar ...
  ···
 1. 2.
  +3 -2
  tak gibi beyker okumayın
  ···
 2. 3.
  +1
  Vacina diye okudum
  ···
 3. 4.
  +3
  Bak başlıkdan belli hikayenin kalitesi
  ···
 4. 5.
  0
  Cabuk anlatt
  ···
 5. 6.
  0
  Anlat anlat sen
  ···
 6. 7.
  0
  rezervasyon
  ···
 7. 8.
  0
  Hızlı yaz bin
  ···
 8. 9.
  +11
  içeri girdiğim babam yine o herzamanki gıcıklığıyla yukarı çık geliyorum dedi . Hiç bir şey anlamamıştım . Çıktım yukarı yengem deliye dönmüş gibi inliyordu . Ortancı ağabeyimin karısı Selvi yengem deliye dönmüştü . Oğlumm deli , vicdansız , acımasız bunlar bunlar varya bunlar bizide gömecekler bir gün acımadan dedi . içimden bin bir türlü senaryo geliyordu aklıma . Ama varamıyordum bir sonuca . Aklım Sudenaz’a gitti gidip onu akayım bari derken yengem ayaklarıma atıldı oğlum bak birazcık yengelik hakkım varsa uyma bunlara uyma dedi .

  O ara ortancı abim Veysel çıktı yukarı kata . Yengemin degiblerini duymuş olacakki direkmen ayaklarımın dibindeki yengeme tekme salladı . Ben geçtim önüne sen karışma lan muallak dedi . istesem o an onun orada kemiklerini kırardım güç olarak hiç bir şey yapamazdı ama önce bir olan biteni anlamayı tercih ettim geçtim önüne az itekledim Veysel itini dursana be ne saldırıyon kadına dedim . Düşmanınımı gördün karşında dedim . Ama pekekent ruhlu itin gözü dönmüştü bana tokat sallayacaktıki elini tuttuğum gibi indirdim tekrar ittim yengem arkadaki divana doğru gerilemişti . Korkudan olsa gerek sesi kesilmiş usul usul ağıt yakıyordu. Tüm bunlar olurlen ortada büyük ağabeyim Murat , annem , ablam Suna ve küçük kardeşlerimden Elif ortada yoktu . Onlar geldi aklıma ki merdivenlerden babam çıktı yukarı .

  Partları biraz seri girmeye çalışacağım malum biraz uzun olacak . Yeni partları yazacağım kısa sürede .
  ···
 9. 10.
  +11
  Aile hakkında geniş bir özet geçeyim sizinde kafanızda soru işareti kalmasın .

  Büyük Abi ; Murat
  Yıllar önce babası sevdiği kızı köyün fakirlerinden diyerek almamış küçümsemiş . Oda dayanamamış askerlikten sonra alıp çekip gitmiş . Sonra egede bir sahil kasabasında restoran açmış ve köye yılda bir kez tek gelen birisi . Karısı da ailesi kendisini istemediği için bir kin beslemiş ve hiç gelmemiş.
  Ortancı Abi ; Veysel
  Veysel paracı , çıkarcı ve babasına parası için her türlü yaltakçılığı yapan karaktersiz biri . Karısı Selvi ise pisliği sevmeyen dürüst kadın.
  Küçük Abi ; Semih
  Ailenin ilk okuyan ismi , ileri görüşlü murat gibi paraya değer vermeyen Öğretmen ama babasıyla arası hep iyidir . Bekar
  Tek Abla ; Suna
  Annesinin gözbebeği her zorlukta yanında olan evladı .
  Küçük Kardeş ; Elif
  7. Sınıf öğrencisi . Daha çocuk
  En Küçük Kardeş ; Sudenaz
  Daha okula bile başlamamış bebek denilebilir ozamanlar 4 yaşında .

  Köyün Ağası gibi takılan Baba ; Yunus Ağa
  Kendini dğşinen evlatlarına hep değişik yakınlıkta davranmış çıkarcı herif . Dediğim dedik.

  Anne ; Remziye
  Çilekeş denilebilir ne denilebiliri bildiğiniz çilekeş .
  ···
 10. 11.
  +7
  Babam geçti oturdu divanın baş köşesine zaten kibir deniz gibi adamda sonsuz . Hiç şaşmaz yerinden buraya gel dedi işaret etti bana gittim kendine doğru . Açtı o hayra alamet olmayan ağzını .

  -Senin o kahpe anan yine karıştırdı ailemizin huzurunu bu kadından zaten bize hayırda yoktu dedi .
  Dedi demesine ama ben az çok sezdim olayı nerde kan anam diye boğazına yapıştım itin . Ulan seninde ağzına sıçmayayım dediğimi yaoacaksın diye zırlıyordu it. O ara arkadan bizim ortancı it geldi çekti beni kestim kan onu dedi babam olacak adam yatıyo ahırda verdi son nefesini dedi. . O an vücudumda kan akışındurdu sanki . Kutuplardaymışım gibi soğuk kapladı her bir hücremi . Ulan insaftamı yok lan sende diye bağırdım sağımda solunda ne bulduysam fırlattım . ilk defa onun bir tepkiye bu kadar karşılıksız kaldığını gördüm . Karşımda karşılık vermeden duruyordu ama bunu bile çıkarı için pisliğini temizlemek adına yapıyordu soysuz köpek.
  ···
 11. 12.
  +11
  Tekrar zırlamaya başladı karşımda soysuz it o sıra ortancı abim veysel elimi kolumu tutmuş sakinleştirmeye çalışıyodu . Şimdi anlamıştım yengemin neden delirdiğini ağladığını . Sudenazımın öyle iki büklğm niye oturduğunu . Ağlıordum gözümden yaşlar dökülüyordu . Kulağım tekrar o soysuz ite kaydı . Ben yapmasaydım onlar beni bitirecekti oğlum . Baban sizin için , onurunuz için , gelecekte daha güçlü olmanız için yaptı sizin için yaptı dedi . Ulan bu it ne diyordu . Onlar diyordu yanlış anlamamıştım onlar demekki demekki dedim içimden birileri daha anamla katledilmiş , öldürülmüş dedim . Daha da katlandı acım karşıma geçti sanki acım canlanıp . Ağrı dağı yanında küçük kalırdı dağ dünyaya sığmayan bir dağ olmuştu acım . Her saniye artıyo mahvetmek için canımı almak için büyüyordu sanki . Çekmişti ellerini veysel olacak it . Hemen aşağı indim sudenaz abi diye bağırdı ama o an ona ayıracak vaktim yoktu .
  ···
 12. 13.
  +16
  Şuan saattenmidir bilmiyorum ama aşırı derecede kendime anlatıyormuşum gibi oluyorum . Okuyan varsa devam edeyim yoksa da yatıp yarın devam edeceğim .
  ···
 13. 14.
  +3
  Yarın uyanınca devam edeceğim . iyi geceler.
  ···
 14. 15.
  +1
  onların anasını giberim konum at geliyorum
  ···
 15. 16.
  0
  Anal gibiş zütten sokuş
  ···
 16. 17.
  0
  rezerved
  ···
 17. 18.
  0
  gibecem devam et amj
  ···
 18. 19.
  0
  Anlat pmp rezzz
  ···
 19. 20.
  0
  Reserved
  ···