/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +24 -8
  Annem kansere yakalanıp ölmüştü. Aradan 6 ay geçtikten sonra babam yeni bir dul kadınla evlendi. Bende istemiye istemiye razı oldum sokakta kalmamak için. Yıl 2013tü.O zamanlar 16 yaşındaydım. Evlendiği kadınında benimle aynı yaşta bir kızı vardı. Bizim eve taşındılar. Bizim evde küçük olduğu için kadının kızı benim odama ortak oldu. ikimizde birbirimizi istemiyorduk kızla. Babamla üvey annem alıştırmaya çalışıyordu birbirimize siz kardeşsiniz diye. Aynı okula gitmeye başladık kızla. Nerdeyse hiç konuşmuyorduk. Yatağım gitti yerine ranza geldi. Kız gardrop koydu odaya. Kısaca odada züt kadar yer kaldı. Part 2 için rez alın seri atıcam
  ···
 2. 2.
  +7 -1
  Bir pazar günü klagib muhabbetlerden biri açıldı babamla üvey annem arasında.Eve üstüme yap dedi üvey annem. Bakarız karıcım dedi. Bakarız yok yapıcan mı yapmican mı dedi. Yaparız dedi. Kadın nasıl mutlu oldu.
  Babamla teke tekken muhabbet ederken sakın yapma evi üstüne dedim. Niye dedi. Fark etmedin mi kadın dul önceki eşinden evini arabasını almış aynısını bize neden yapmasın dedim.Ben ona güveniyorum önceki eşi deliymiş dedi. Belki de bizi kandırıyor dedim. Yapıcam dedim mi yapıcam işte dedi. Durdum.Annem bunları görse mezarında ters dönerdi dedim. Yüzüme tokadı çaktı. gibtir lan bi daha gelme bu eve dedi. Bende gibtiri çekip çıktım.
  ···
 3. 3.
  +1 -6
  Telepatiyle sudeye sesleniyordum ama duymuyordu sanırım. Gözümü açtığımda her tarafım bağlıydı.Çıplaktım. Demek uyandın dedi. Biraz kontrol ettim de henüz daha patlamamışsın dedi.Ben çırpınıyordum kurtulmak için.Çırpınma zevk almaya bak dedi. Sude ye sesleniyorum acil durum diye telepatiyle. Cevap gelmiyor bir türlü. Adam da soyundu. Amıma dil atmaya başladı. Kertenkele gibi. Gıdıklanıyorum çok fena. Adam hazır mısın amından ilk yannanı yemeye dedi.Tam o sırada kapı açıldı. Jandarma indirdi direk herifi. Bana da havlu verip çıkarttılar dışarı. Havluyu sardım. Güvendesin dedi bi adam. Sude geldi kucağına aldı. Zamanında yetişemedim dedi. Büyüyü arabada yaparız dedi. Arabaya bindik. Büyü yaptı. Tekrar eski ben oldum.Şuanda da sudeyle evliyiz.Son.
  ···
  1. 1.
   +1
   bu neydi oruspu çocuğu
   ···
  2. 2.
   0
   dıbına koyum can sıkıntısından okuduğum şeye bak
   ···
  3. 3.
   0
   Bu ne huur evladı
   ···
  4. 4.
   0
   Bune dıbına beton döktüğümün orusbu çocu
   ···
  5. 5.
   0
   Bune dıbına beton döktüğümün orusbu çocu
   ···
  6. 6.
   0
   Ya bu muydu yani
   ···
  7. diğerleri 4
 4. 4.
  +7
  Aldık battaniyeyi örttük üstümüzü. Muhabbet ediyorduk.2 saat sonra uyandırdı beni. Onun bacağına kafamı koymuşum uyumuşum. Sıra bende dedi. Koydu kafasını bacağıma. Uyudu.Gece 3 falandı. Parka bi tane tinerci geldi.Şşşt dedi. Arkadaşını gösterdi. izin verde 3 kişi dönelim yengeyi dedi.En çok sen dönersin dedi. gibtir çektim.Çıkarttı cebinden çakıyı.Son kez sorucam dönücek miyiz yengeyi dedi. Hayır dedim.Üstüme çakıyla koşmaya başladı.Ben de 2 kere kaçtım çakıdan.3. Seferde eline bi tekme attım çakısı uçtu gitti. Yumruklaşmaya başladım adamla. Sonra arkadaşı arkadan bıçakla gelmiş tam sırtıma saplıyıcakken sude adamın kafasında bomonti şişesini kırdı. Adamın bayılmasını bekliyordu heralde. Adam sinirlendi sudeyi kolundan tutupyere indirdi.Ben iyice delirdim.Ben tinerciyle yerde yumruklaşıyordum. Sonunda kafa attım. Bayıldı.Sudeye tam tokat atıcakken adam arkadan uçan tekme attım. Adamın feleği şaştı. Kalkar kalkmaz yerden bıçak almış. Tekrar arkadan saldırırken döner dönmez karnıma sapladı bıçağı. Yere serildim. Tekrar saplayacakken sude kafasına tekme attı adamın önce. Hiç kimse kardeşimi öldüremez diyip adamı yere yatırıp burununa yumruk atmaya başladı. Sonra adamın taşşaklarına tekme attı 2-3 kere. Bana bıçak saplandığını fark etti. Hemen 112 yi aradı önce. Sonra minimum 45 dk gibi bir cevap alınca hemen babamı aradı. Kapalıydı telefonları da.Nöbetçi eczanenin önünden geçerken sude adama rica etti. Adam hemen koşa koşa bizi arabayla hastaneye yetiştirdi. Babamla annem de geldi 30 dk içinde.Her tarafım kan içindeydi. Ameliyatla çıkarttılar bıçağı. Baya bir kan verdi sude. Babam sanki hiç kavga etmemişiz gibi geldi alnımdan öpüp özür dilerim dedi.
  ···
 5. 5.
  +3 -3
  Sen yapabilirsin dedi sude telepatiyle. indirdiler arabadan. Dağ evine gelmiştik her taraf ormandı. Girdik içeriye iki adam iki kolumdan tutmuştu. Tavan arasına çıkarttılar. Patron bu hafta bunu bulabildik dedi. Kız güzel aferinde yaşı küçük dedi. Kaç yaşındasın diye sordu bana.16 dedim. Neyse tam en azdığım şekilde giyinmiş dedi.Siz aşağıya inin ben haber verince açarsınız tavan arasını dedi. Tamam patron dediler. indiler aşağı tavan arasını kitleyerek. Patron dedikleri adam 27 yaşında falandı. Oturdu tekrar masasına. Sigara yaktı bi tane. Otursana dedi bana.Ben de çıkış arıyordum. Anlamış olmalı ki.Buradan çıkış yok sadece camlar var camlardan da bir tarafın kırılmadan aşağı inemessin dedi. Otur hadi dedi. Oturdum.Senin burdaki rolün ne biliyor musun dedi. Hayır dedim.Ya benim karım olacaksın yada kölem dedi. Asla dedim.Gel benimle deyip kolunu omzuma attı.
  ···
 6. 6.
  +5 -1
  Çıktım sokağa.500 m ileride caddenin karşısında küçük bir oyun parkı vardı. Oturdum oraya. Girdim bi tekele bomonti aldım.2 şişe içtim. Parkta banka yayıldım. hafif sarhoşum.Üvey kardeşim(Sude) geldi. Sırtında çantayla. Senin ne işin var burada dedim. Babanla konuşmanıza kulak misafiri oldum da haklı buldum seni her ne kadar aleyhime de olsa dedi.Ee dedim. Büyük ihtimalle geceyi burada geçirirsin diye düşündüm ve çanta hazırlayıp senle birlikte geceyi geçirmeye karar verdim dedi. Nasıl yani dedi.Çantadan termos çıkarttı 2 tane,1 tane battaniye,2 tane çikolata,2 tane de cips çıkarttı.Ne öyle bakma canın sıkılır diye düşündüm muhabbet ederiz dedi. Termoslarda ne var dedim.1 inde acıkmışsındır diye çorba 1 inde de su var dedi. Lanet olsun alkol mü aldın dedi. Biraz dedim yanımdaki bitmiş ve yarı dolu şişeleri göstererek.iyi bari banada yarım şişe bırakmışsın diyip dikti kafaya.Şaşırdım.Çorbayı içtim. Nasıl beğendin mi çorbayı dedi. Evet dedim.Sen mi yaptın dedim. Evet dedi. Müzik dinlemeye başladık.En son romantik bir müzik çalarken hafiften de sarhoşken yavaş yavaş öpüştük.Özür dilerim yapmamam gerekiyordu dedi.Bir anlık oldu dedi.Yok sıkıntı değil dedim.
  ···
 7. 7.
  +6
  Okuyorsanız şuku bırakırsanız sevinirim mobilden yazarken kolum ağrıyor
  ···
 8. 8.
  +3 -1
  ne olduğunu anlamaya çalışıyorum herşey bir rüya gibiydi sanki . bana ne yapacaksınız diye sordum cevap vermediler. Direniyordum sürükleyerek zütürüyorlardı . kolumun acıdığını hissedebiliyordum. Eski depo gibi bir yere geldik garaj gibi bir yerden içeri girdik. iç ürperten bir yerdi bana ne yapacaksınız diye bağırıyordum. içlerinden iri yarı olan bi herif yarım kalan hesabı kapatacağız dedi. Eski bir yatak vardı ellerimi arkadan bağlayıp yatağa oturttular. Durun napıyosu... Glug gglug glug .. Dememe kalmadan iri herif 20 cmliği ağzıma dayadı yaklaşık 10 dk kusturmalı çektirdiler. Sonra arkamı çevirdi eline tükürdü ben arkadan severim güzelim dedi ve döşendi... Has kastamonu yannanı güzelim bu başka bişeye benzemez dediğini hatırlıyorum en son . 2 gün none stop gibtiler en son pikabın tavanına imza attığımı hatırlıyorum ve o gece olayın yaşandığı parka bıraktılar.
  ···
 9. 9.
  -4
  Kalkmaya çalıştım hemen. Yara yüzünden kalkamadım çok acıyordu. Telefona gitti elim babamı aradım. Sudeyi kaçırdılar dedim. Hemen hastaneye gelip kamera kayıtlarından plakayı buldular falan. Hemen peşine düştüler.
  Gözümü kapar kapamaz
  Sude-Orda mısın diye düşünce baloncuğu gibi zihnimde belirdi.
  Alo sana söylüyorum orda mısın telepati büyüsü yaptım düşünerek anlaşabiliyoruz şuan dedi.
  Alo kelimesini düşündüm
  Tamamdır alo yazını aldım dedi sude.
  Nasıl oluyor bu diye sordum.
  Büyü işe yaradı dedi.
  Bir dk araba durdu dedi.
  Kapıyı açtılar beni itiyorlar dedi.
  Şimdi yapacağım büyü için özür dilerim ama burdan sadece sen kurtulabilirsin ama kötü şeyler de görebilirsin dikkatli ol dedi.
  Ne büyüsü dedim.
  Her taraf kapkaranlık oldu bir anda. Kafamdan çıkardılar kese kağıdını. Hayır sudenin vücudunda kendimi kurtarıcaktım.
  ···
 10. 10.
  +3
  Bir kişi hastanın yanında kalabiliyor gece dedi hemşire. Sude ben kalırım dedi.Üvey annemle babam gitti.Ben karşıdaki fırından meyve suyu alıp geliyorum dedi sude. Tamam dedim. Meyve suyu alıp geldi. Teşekkür ederim tekrardan hayatımı kurtardın dedi.Önemli değil dedim.
  ···
 11. 11.
  +1 -1
  Kendi eşlik etti misafir odasına kadar benimle geldi. Prensesim sana fazla güvenemediğim için kilitlisin bu akşam ama içerde ne ararsan var dedi.Bi baktım içeriye. Otel odası gibi televizyon yatak gardrop birde ps3 vardı. Telepatiyle sude yazdı neredesin diye. Odaya kilitlendim dedim.Yer olarak nerdesin dedi. Kafamda kese kağıdı vardı göremedim ama bir dağ evindeyim dedim. Hiç cam yok mu dedi.Yok dedim.Dur biraz dedi. Büyü yapıcam sabit dur dedi. Tekrar saniyelik bir karanlık sonra gözümü açtığımda hastanedeydim.Ohh be dedim. Baya güzel odaymış he dedi.
  ···
 12. 12.
  -2
  Lan sallıyosun bari iyi salla telepati falan ne diyon dıbına koyim
  ···
  1. 1.
   +1
   Gerçek hikayemi dedi aq çocu
   ···
 13. 13.
  +1 -1
  Ps4 oynuyorum dedi.iyi dedim. Kral odası gibi çok güzel dedi. Sabah kalktım. Napıyorsun dedim. Hiiç kahvaltı getirdiler kahvaltı ediyorum birazdan jakuziye giricem dedi.Çok pahalı bir bikini verdiler patron denilen adam çok iyi bakıyor dedi. Birazdan jakuziye giricem onunla dedi. Sakın dedim.
  ···
 14. 14.
  -2
  Tehlikeli o adam dedim.Dur bir dakika çatışma sesleri geliyor. Adam geldi patrona jandarma bastı dedi.Çabuk güvenli bir yere saklan yada büyü yap ben hallediyim dedi. Tamam dedi. Hemen büyü yaptı. Adamla jakuzideydik adam hemen çıktı jakuziden. Hamam en güvenli yer benle gel dedi. Kolumdan çekiştirip koşturuyordu. Ahırda samanlıkların altında gizli bir kapı vardı. Samanlıkları kaldırıp o kapıyı açtı. Hemen geç içeri dedi. Sonra o da kapıyı kapatırken samanlıkları yığdı kapının üstüne jandarmalar bulamasın diye.Bu kadar korkak mıydın sen dedim.Kes sesini dedi. Sana bir de patron mu diyorlar ahahah dedim. Kapa çeneni genç kız diyip tokat attı. Yere yapıştım.Ne vuruyosun lan diyip saldırdım üzerine.Bir de diğer taraftan tokat yedim. Kokain çıkarttı cebinden. Ağzıma zorla attı. Yutmamaya çalıştım. Yüzüme havlu koyup boğar gibi su döktü.O suyu yutmayı çalışırken kokaini de yuttum.Bir anda sanki felç geçirmişim gibi vücudumu kontrol edemiyordum. Adam kucağına alıp hamamda mermere yatırdı. Benim gözler kapandı.
  ···
 15. 15.
  +2
  Telefonundan internette gezmeye başladı. Neye bakıyorsun dedim. Büyü kitabı buldum yabancı bir sitede dedi.Çok takıyosun böyle büyülere onlar gerçek değil dedim. Ezberledim burdaki bir büyüyü ileride denerim işe yaricak mı diye.Şimdi niye denemiyorsun dedim. ihtiyaç duyduğunda yapılması gerek bence yoksa dünyanın dengesi bozulur dedi. Zaten işe yaramicak boşuna deneme dedim. Zamanı gelince öğrenicez dedi. Televizyon izledik sabaha kadar. Sabahleyin doktor 1 gün daha kalmasını istiyor beklenenden daha yavaş iyileşiyor dedi hemşire. Yatıyoruz yine. Akşama doğru sude sigara almaya gitti. Bende camdan izliyorum onu. Büfenin önüne gelicekken arkasından 2 kişi kafasına kese kağıdı geçirip arabaya attılar.
  ···
 16. 16.
  +2
  Rez alın beyler devam edicem
  ···
 17. 17.
  +1
  Sonra bakarım
  ···
 18. 18.
  +1
  Rezzz reis gelmiş
  ···
 19. 19.
  +1
  Nasıl yani dedim. Gösteririm birazdan dedi. Kadınlardan biri sen tam bir huur çocuğusun dedi adama. Adam dönerek kadının dıbına tekme attı. Kanlar çıkmaya başladı. Cebinden çakmak çıkarttı. Kadının dıbını yakmaya başladı. Duyamadım dedi. Kadın avaz avaz bağırırken özür dilerim efendim dedi. Adam bir dahakine bu kadar şanslı olamayabilirsin dedi kadına. Kadın çok fena acı çekiyordu. Adam dürbünle gösterdi orduyu bana. Kurtulma şansın pek yok dedi.Ya benimle evlen ya da yandaki kadınlar gibi yaşa dedi. Düşünmem gerek dedim. Yorgunsundur şimdi dedi. Hamdii diye bağırdı. Adam hemen geldi tavan arasına. Hamdi konuğumuza hemen misafir odasını hazırla iyi de yemek getir dedi. Hemen patron diyip gitti. Biraz dinlen yarın sabaha kararını alıcam dedi.
  ···
 20. 20.
  +1
  At yalanı gibeyim inananı
  ···