/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +24 -8
  Annem kansere yakalanıp ölmüştü. Aradan 6 ay geçtikten sonra babam yeni bir dul kadınla evlendi. Bende istemiye istemiye razı oldum sokakta kalmamak için. Yıl 2013tü.O zamanlar 16 yaşındaydım. Evlendiği kadınında benimle aynı yaşta bir kızı vardı. Bizim eve taşındılar. Bizim evde küçük olduğu için kadının kızı benim odama ortak oldu. ikimizde birbirimizi istemiyorduk kızla. Babamla üvey annem alıştırmaya çalışıyordu birbirimize siz kardeşsiniz diye. Aynı okula gitmeye başladık kızla. Nerdeyse hiç konuşmuyorduk. Yatağım gitti yerine ranza geldi. Kız gardrop koydu odaya. Kısaca odada züt kadar yer kaldı. Part 2 için rez alın seri atıcam
  ···
 2. 2.
  +7
  Aldık battaniyeyi örttük üstümüzü. Muhabbet ediyorduk.2 saat sonra uyandırdı beni. Onun bacağına kafamı koymuşum uyumuşum. Sıra bende dedi. Koydu kafasını bacağıma. Uyudu.Gece 3 falandı. Parka bi tane tinerci geldi.Şşşt dedi. Arkadaşını gösterdi. izin verde 3 kişi dönelim yengeyi dedi.En çok sen dönersin dedi. gibtir çektim.Çıkarttı cebinden çakıyı.Son kez sorucam dönücek miyiz yengeyi dedi. Hayır dedim.Üstüme çakıyla koşmaya başladı.Ben de 2 kere kaçtım çakıdan.3. Seferde eline bi tekme attım çakısı uçtu gitti. Yumruklaşmaya başladım adamla. Sonra arkadaşı arkadan bıçakla gelmiş tam sırtıma saplıyıcakken sude adamın kafasında bomonti şişesini kırdı. Adamın bayılmasını bekliyordu heralde. Adam sinirlendi sudeyi kolundan tutupyere indirdi.Ben iyice delirdim.Ben tinerciyle yerde yumruklaşıyordum. Sonunda kafa attım. Bayıldı.Sudeye tam tokat atıcakken adam arkadan uçan tekme attım. Adamın feleği şaştı. Kalkar kalkmaz yerden bıçak almış. Tekrar arkadan saldırırken döner dönmez karnıma sapladı bıçağı. Yere serildim. Tekrar saplayacakken sude kafasına tekme attı adamın önce. Hiç kimse kardeşimi öldüremez diyip adamı yere yatırıp burununa yumruk atmaya başladı. Sonra adamın taşşaklarına tekme attı 2-3 kere. Bana bıçak saplandığını fark etti. Hemen 112 yi aradı önce. Sonra minimum 45 dk gibi bir cevap alınca hemen babamı aradı. Kapalıydı telefonları da.Nöbetçi eczanenin önünden geçerken sude adama rica etti. Adam hemen koşa koşa bizi arabayla hastaneye yetiştirdi. Babamla annem de geldi 30 dk içinde.Her tarafım kan içindeydi. Ameliyatla çıkarttılar bıçağı. Baya bir kan verdi sude. Babam sanki hiç kavga etmemişiz gibi geldi alnımdan öpüp özür dilerim dedi.
  ···
 3. 3.
  +6
  Okuyorsanız şuku bırakırsanız sevinirim mobilden yazarken kolum ağrıyor
  ···
 4. 4.
  +7 -1
  Bir pazar günü klagib muhabbetlerden biri açıldı babamla üvey annem arasında.Eve üstüme yap dedi üvey annem. Bakarız karıcım dedi. Bakarız yok yapıcan mı yapmican mı dedi. Yaparız dedi. Kadın nasıl mutlu oldu.
  Babamla teke tekken muhabbet ederken sakın yapma evi üstüne dedim. Niye dedi. Fark etmedin mi kadın dul önceki eşinden evini arabasını almış aynısını bize neden yapmasın dedim.Ben ona güveniyorum önceki eşi deliymiş dedi. Belki de bizi kandırıyor dedim. Yapıcam dedim mi yapıcam işte dedi. Durdum.Annem bunları görse mezarında ters dönerdi dedim. Yüzüme tokadı çaktı. gibtir lan bi daha gelme bu eve dedi. Bende gibtiri çekip çıktım.
  ···
 5. 5.
  +5 -1
  Çıktım sokağa.500 m ileride caddenin karşısında küçük bir oyun parkı vardı. Oturdum oraya. Girdim bi tekele bomonti aldım.2 şişe içtim. Parkta banka yayıldım. hafif sarhoşum.Üvey kardeşim(Sude) geldi. Sırtında çantayla. Senin ne işin var burada dedim. Babanla konuşmanıza kulak misafiri oldum da haklı buldum seni her ne kadar aleyhime de olsa dedi.Ee dedim. Büyük ihtimalle geceyi burada geçirirsin diye düşündüm ve çanta hazırlayıp senle birlikte geceyi geçirmeye karar verdim dedi. Nasıl yani dedi.Çantadan termos çıkarttı 2 tane,1 tane battaniye,2 tane çikolata,2 tane de cips çıkarttı.Ne öyle bakma canın sıkılır diye düşündüm muhabbet ederiz dedi. Termoslarda ne var dedim.1 inde acıkmışsındır diye çorba 1 inde de su var dedi. Lanet olsun alkol mü aldın dedi. Biraz dedim yanımdaki bitmiş ve yarı dolu şişeleri göstererek.iyi bari banada yarım şişe bırakmışsın diyip dikti kafaya.Şaşırdım.Çorbayı içtim. Nasıl beğendin mi çorbayı dedi. Evet dedim.Sen mi yaptın dedim. Evet dedi. Müzik dinlemeye başladık.En son romantik bir müzik çalarken hafiften de sarhoşken yavaş yavaş öpüştük.Özür dilerim yapmamam gerekiyordu dedi.Bir anlık oldu dedi.Yok sıkıntı değil dedim.
  ···
 6. 6.
  +3
  Bir kişi hastanın yanında kalabiliyor gece dedi hemşire. Sude ben kalırım dedi.Üvey annemle babam gitti.Ben karşıdaki fırından meyve suyu alıp geliyorum dedi sude. Tamam dedim. Meyve suyu alıp geldi. Teşekkür ederim tekrardan hayatımı kurtardın dedi.Önemli değil dedim.
  ···
 7. 7.
  +2
  Rez alın beyler devam edicem
  ···
 8. 8.
  +3 -1
  ne olduğunu anlamaya çalışıyorum herşey bir rüya gibiydi sanki . bana ne yapacaksınız diye sordum cevap vermediler. Direniyordum sürükleyerek zütürüyorlardı . kolumun acıdığını hissedebiliyordum. Eski depo gibi bir yere geldik garaj gibi bir yerden içeri girdik. iç ürperten bir yerdi bana ne yapacaksınız diye bağırıyordum. içlerinden iri yarı olan bi herif yarım kalan hesabı kapatacağız dedi. Eski bir yatak vardı ellerimi arkadan bağlayıp yatağa oturttular. Durun napıyosu... Glug gglug glug .. Dememe kalmadan iri herif 20 cmliği ağzıma dayadı yaklaşık 10 dk kusturmalı çektirdiler. Sonra arkamı çevirdi eline tükürdü ben arkadan severim güzelim dedi ve döşendi... Has kastamonu yannanı güzelim bu başka bişeye benzemez dediğini hatırlıyorum en son . 2 gün none stop gibtiler en son pikabın tavanına imza attığımı hatırlıyorum ve o gece olayın yaşandığı parka bıraktılar.
  ···
 9. 9.
  +2
  Telefonundan internette gezmeye başladı. Neye bakıyorsun dedim. Büyü kitabı buldum yabancı bir sitede dedi.Çok takıyosun böyle büyülere onlar gerçek değil dedim. Ezberledim burdaki bir büyüyü ileride denerim işe yaricak mı diye.Şimdi niye denemiyorsun dedim. ihtiyaç duyduğunda yapılması gerek bence yoksa dünyanın dengesi bozulur dedi. Zaten işe yaramicak boşuna deneme dedim. Zamanı gelince öğrenicez dedi. Televizyon izledik sabaha kadar. Sabahleyin doktor 1 gün daha kalmasını istiyor beklenenden daha yavaş iyileşiyor dedi hemşire. Yatıyoruz yine. Akşama doğru sude sigara almaya gitti. Bende camdan izliyorum onu. Büfenin önüne gelicekken arkasından 2 kişi kafasına kese kağıdı geçirip arabaya attılar.
  ···
 10. 10.
  +1
  Rezzz reis gelmiş
  ···
 11. 11.
  +1
  Sonra bakarım
  ···
 12. 12.
  +1
  Nasıl yani dedim. Gösteririm birazdan dedi. Kadınlardan biri sen tam bir huur çocuğusun dedi adama. Adam dönerek kadının dıbına tekme attı. Kanlar çıkmaya başladı. Cebinden çakmak çıkarttı. Kadının dıbını yakmaya başladı. Duyamadım dedi. Kadın avaz avaz bağırırken özür dilerim efendim dedi. Adam bir dahakine bu kadar şanslı olamayabilirsin dedi kadına. Kadın çok fena acı çekiyordu. Adam dürbünle gösterdi orduyu bana. Kurtulma şansın pek yok dedi.Ya benimle evlen ya da yandaki kadınlar gibi yaşa dedi. Düşünmem gerek dedim. Yorgunsundur şimdi dedi. Hamdii diye bağırdı. Adam hemen geldi tavan arasına. Hamdi konuğumuza hemen misafir odasını hazırla iyi de yemek getir dedi. Hemen patron diyip gitti. Biraz dinlen yarın sabaha kararını alıcam dedi.
  ···
 13. 13.
  +1
  Medcezir izlemiş huur çocuğu asaafagsgshs
  ···
 14. 14.
  +1
  Çay getirdi diğer adamda. içtik çayı karşılıklı. Hayalin var mı dedi. Hayır dedim. Karım olursan hepsini gerçekleştirmeye çalışırım dedi. Tekrar Hamdi geldi. Misafirimize eşlik et odasına kadar dedi. Tabi dedi adam. Adam yanıma geldi. Elini uzattı.Ani bir hareketle adamın arkasındaki tabancasını alıp kafasına dayadım. Rehinemle buradan çıkıyorum dedim. Patron çıkarttı arkasından tabancayı hamdiye headshot attı.Şaşırdım bi an.Silahını at dedi bana.Ben hemen doğrultup adama sıktım ama silah boştu. Bunu mu denedin cidden dedi adam bana. Cidden bu kadar korunaklı bir evde adamlarıma dolu silah mı veririm sence dedi. Niye vurdun kendi addıbını dedim. Böyle durumlara karşı özel eğitim aldı. Benim sağ kolum olup deli gibi maaş almak kolay değil dedi. işte benim karım böyle korkusuz olmalı dedi. Kalktı koltuğundan. Yanıma geldi. Silahı alabilir miyim dedi. Verdim silahı. Normalde yarın arkadaşımın düğününe kölelerden birini alıp gidicektim ama bu hareketin hoşuma gitti o yüzden yarın benle geliceksin dedi.
  ···
 15. 15.
  +1
  Geldim beyler seri atıcam
  ···
 16. 16.
  +1
  Abartı var sanki
  ···
 17. 17.
  +1
  iyi sallıyon pic
  ···
 18. 18.
  +1
  At yalanı gibeyim inananı
  ···
 19. 19.
  +1
  Bir tane odanın kilidini açtı. Kapısını açtı sonra. Karşımda gördüğüme şok oldum.5 tane genç kadın vardı.Bak bunlar senden önceki 5 kişi. Hepsi köle olmayı seçtiler dedi. Kadınları ahırdaki inekler gibi zincirlemişler duvara. Hepsi çıplak. Ağızlarına da 2 boru vermişler birinden su birinden çorba içiyorlar. Yerde ise kadınların yaptıkları idrarlar ve taklar var. Leş gibi yapmışsın bu ne böyle dedi kadının birine. Kadın ağlamaya başladı. Bunlar buraya geleli 6 sene oldu nerdeyse dedi. Hepsini senin gibi kaçırıp buraya aldık dedi. Hepsinin ailesi sevdiği vardı ama kimse bulamadı bu evi henüz bulsalar bile geniş bir mini orduyla korunuyor bu ev dedi.
  ···
  1. 1.
   -1
   biraz hızlı yazar mısın yoksa polis çağırayım mı?
   ···
  2. 2.
   0
   Çağır
   ···
  3. 3.
   0
   huur ilk cügüm o benim niye böyle bişey yaptın
   ···
   1. 1.
    0
    Şuku vermiştim ilk başta sonra profiline baktım biraz hiç cugu yememişsin bide oybirincisin sonra cugu attım
    ···
   2. 2.
    0
    ama ben dötüncüydüm hellesphontos ben sonra şifremi unuttum. hadi geri al onu
    ···
   3. 3.
    0
    Ne kadar iyi yalamana bağlı
    ···
   4. diğerleri 1
  4. diğerleri 1
 20. 20.
  0
  Rezervasyon
  ···