/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 51.
  0
  Rez devam
  ···
 2. 52.
  +1
  Rezzz reis gelmiş
  ···
 3. 53.
  +1
  Nasıl yani dedim. Gösteririm birazdan dedi. Kadınlardan biri sen tam bir huur çocuğusun dedi adama. Adam dönerek kadının dıbına tekme attı. Kanlar çıkmaya başladı. Cebinden çakmak çıkarttı. Kadının dıbını yakmaya başladı. Duyamadım dedi. Kadın avaz avaz bağırırken özür dilerim efendim dedi. Adam bir dahakine bu kadar şanslı olamayabilirsin dedi kadına. Kadın çok fena acı çekiyordu. Adam dürbünle gösterdi orduyu bana. Kurtulma şansın pek yok dedi.Ya benimle evlen ya da yandaki kadınlar gibi yaşa dedi. Düşünmem gerek dedim. Yorgunsundur şimdi dedi. Hamdii diye bağırdı. Adam hemen geldi tavan arasına. Hamdi konuğumuza hemen misafir odasını hazırla iyi de yemek getir dedi. Hemen patron diyip gitti. Biraz dinlen yarın sabaha kararını alıcam dedi.
  ···
 4. 54.
  0
  Rezerve
  ···
 5. 55.
  0
  Rezervuar
  ···
 6. 56.
  +1
  Çay getirdi diğer adamda. içtik çayı karşılıklı. Hayalin var mı dedi. Hayır dedim. Karım olursan hepsini gerçekleştirmeye çalışırım dedi. Tekrar Hamdi geldi. Misafirimize eşlik et odasına kadar dedi. Tabi dedi adam. Adam yanıma geldi. Elini uzattı.Ani bir hareketle adamın arkasındaki tabancasını alıp kafasına dayadım. Rehinemle buradan çıkıyorum dedim. Patron çıkarttı arkasından tabancayı hamdiye headshot attı.Şaşırdım bi an.Silahını at dedi bana.Ben hemen doğrultup adama sıktım ama silah boştu. Bunu mu denedin cidden dedi adam bana. Cidden bu kadar korunaklı bir evde adamlarıma dolu silah mı veririm sence dedi. Niye vurdun kendi addıbını dedim. Böyle durumlara karşı özel eğitim aldı. Benim sağ kolum olup deli gibi maaş almak kolay değil dedi. işte benim karım böyle korkusuz olmalı dedi. Kalktı koltuğundan. Yanıma geldi. Silahı alabilir miyim dedi. Verdim silahı. Normalde yarın arkadaşımın düğününe kölelerden birini alıp gidicektim ama bu hareketin hoşuma gitti o yüzden yarın benle geliceksin dedi.
  ···
 7. 57.
  0
  Rezervasyon
  ···
 8. 58.
  +1 -1
  Kendi eşlik etti misafir odasına kadar benimle geldi. Prensesim sana fazla güvenemediğim için kilitlisin bu akşam ama içerde ne ararsan var dedi.Bi baktım içeriye. Otel odası gibi televizyon yatak gardrop birde ps3 vardı. Telepatiyle sude yazdı neredesin diye. Odaya kilitlendim dedim.Yer olarak nerdesin dedi. Kafamda kese kağıdı vardı göremedim ama bir dağ evindeyim dedim. Hiç cam yok mu dedi.Yok dedim.Dur biraz dedi. Büyü yapıcam sabit dur dedi. Tekrar saniyelik bir karanlık sonra gözümü açtığımda hastanedeydim.Ohh be dedim. Baya güzel odaymış he dedi.
  ···
 9. 59.
  0
  Rezerved
  ···
 10. 60.
  0
  Okuycam
  ···
 11. 61.
  0
  Fantastik severim
  ···
 12. 62.
  +1 -1
  Ps4 oynuyorum dedi.iyi dedim. Kral odası gibi çok güzel dedi. Sabah kalktım. Napıyorsun dedim. Hiiç kahvaltı getirdiler kahvaltı ediyorum birazdan jakuziye giricem dedi.Çok pahalı bir bikini verdiler patron denilen adam çok iyi bakıyor dedi. Birazdan jakuziye giricem onunla dedi. Sakın dedim.
  ···
 13. 63.
  +1
  Medcezir izlemiş huur çocuğu asaafagsgshs
  ···
 14. 64.
  -2
  Tehlikeli o adam dedim.Dur bir dakika çatışma sesleri geliyor. Adam geldi patrona jandarma bastı dedi.Çabuk güvenli bir yere saklan yada büyü yap ben hallediyim dedi. Tamam dedi. Hemen büyü yaptı. Adamla jakuzideydik adam hemen çıktı jakuziden. Hamam en güvenli yer benle gel dedi. Kolumdan çekiştirip koşturuyordu. Ahırda samanlıkların altında gizli bir kapı vardı. Samanlıkları kaldırıp o kapıyı açtı. Hemen geç içeri dedi. Sonra o da kapıyı kapatırken samanlıkları yığdı kapının üstüne jandarmalar bulamasın diye.Bu kadar korkak mıydın sen dedim.Kes sesini dedi. Sana bir de patron mu diyorlar ahahah dedim. Kapa çeneni genç kız diyip tokat attı. Yere yapıştım.Ne vuruyosun lan diyip saldırdım üzerine.Bir de diğer taraftan tokat yedim. Kokain çıkarttı cebinden. Ağzıma zorla attı. Yutmamaya çalıştım. Yüzüme havlu koyup boğar gibi su döktü.O suyu yutmayı çalışırken kokaini de yuttum.Bir anda sanki felç geçirmişim gibi vücudumu kontrol edemiyordum. Adam kucağına alıp hamamda mermere yatırdı. Benim gözler kapandı.
  ···
 15. 65.
  0
  Gözümü açtığımda aradan bir saat geçmişti adam 40cm lik çavuşu içimde gezdiriyordu jandarmalarda yanda ağzıma burnuma sokuyordu en son biri namluyu zütüme soktu o acıyla bayıldım. Uyandığımda bunların bir rüya olduğunu gördüm
  -SON-
  ···
 16. 66.
  0
  Rezzz skznsnz
  ···
 17. 67.
  0
  Rez alayım bakarım belki
  ···
 18. 68.
  0
  Rezervatullah
  ···
 19. 69.
  0
  Ama ben buna rez alırım.
  ···
 20. 70.
  0
  Rez belki okurum
  ···