/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 26.
  +1
  Sonra bakarım
  ···
 2. 27.
  +3 -1
  ne olduğunu anlamaya çalışıyorum herşey bir rüya gibiydi sanki . bana ne yapacaksınız diye sordum cevap vermediler. Direniyordum sürükleyerek zütürüyorlardı . kolumun acıdığını hissedebiliyordum. Eski depo gibi bir yere geldik garaj gibi bir yerden içeri girdik. iç ürperten bir yerdi bana ne yapacaksınız diye bağırıyordum. içlerinden iri yarı olan bi herif yarım kalan hesabı kapatacağız dedi. Eski bir yatak vardı ellerimi arkadan bağlayıp yatağa oturttular. Durun napıyosu... Glug gglug glug .. Dememe kalmadan iri herif 20 cmliği ağzıma dayadı yaklaşık 10 dk kusturmalı çektirdiler. Sonra arkamı çevirdi eline tükürdü ben arkadan severim güzelim dedi ve döşendi... Has kastamonu yannanı güzelim bu başka bişeye benzemez dediğini hatırlıyorum en son . 2 gün none stop gibtiler en son pikabın tavanına imza attığımı hatırlıyorum ve o gece olayın yaşandığı parka bıraktılar.
  ···
 3. 28.
  0
  Rezervasyon
  ···
 4. 29.
  0
  Rezerve
  ···
 5. 30.
  0
  Okumayın gece yanınıza gelirler
  ···
 6. 31.
  0
  Yav amk senin anlatsana sunu
  ···
 7. 32.
  +1
  Geldim beyler seri atıcam
  ···
 8. 33.
  0
  vay amk akıt la gelsin
  ···
 9. 34.
  +1
  At yalanı gibeyim inananı
  ···
 10. 35.
  0
  Buyu fetisinmi var aq
  ···
 11. 36.
  +3 -3
  Sen yapabilirsin dedi sude telepatiyle. indirdiler arabadan. Dağ evine gelmiştik her taraf ormandı. Girdik içeriye iki adam iki kolumdan tutmuştu. Tavan arasına çıkarttılar. Patron bu hafta bunu bulabildik dedi. Kız güzel aferinde yaşı küçük dedi. Kaç yaşındasın diye sordu bana.16 dedim. Neyse tam en azdığım şekilde giyinmiş dedi.Siz aşağıya inin ben haber verince açarsınız tavan arasını dedi. Tamam patron dediler. indiler aşağı tavan arasını kitleyerek. Patron dedikleri adam 27 yaşında falandı. Oturdu tekrar masasına. Sigara yaktı bi tane. Otursana dedi bana.Ben de çıkış arıyordum. Anlamış olmalı ki.Buradan çıkış yok sadece camlar var camlardan da bir tarafın kırılmadan aşağı inemessin dedi. Otur hadi dedi. Oturdum.Senin burdaki rolün ne biliyor musun dedi. Hayır dedim.Ya benim karım olacaksın yada kölem dedi. Asla dedim.Gel benimle deyip kolunu omzuma attı.
  ···
 12. 37.
  0
  Aga bu nasıl bir senaryo bağlantılar çok zayıf neyse amk devam
  ···
 13. 38.
  0
  Rezzzzerve
  ···
 14. 39.
  0
  hani seri atcaktın : (
  ···
 15. 40.
  0
  Rezervasyon
  ···
 16. 41.
  -2
  Lan sallıyosun bari iyi salla telepati falan ne diyon dıbına koyim
  ···
  1. 1.
   +1
   Gerçek hikayemi dedi aq çocu
   ···
 17. 42.
  0
  Rezerved
  ···
 18. 43.
  0
  Okurum bunu
  ···
 19. 44.
  0
  Ne kadar uzun ve ne kadar paranormal
  ···
 20. 45.
  +1
  Bir tane odanın kilidini açtı. Kapısını açtı sonra. Karşımda gördüğüme şok oldum.5 tane genç kadın vardı.Bak bunlar senden önceki 5 kişi. Hepsi köle olmayı seçtiler dedi. Kadınları ahırdaki inekler gibi zincirlemişler duvara. Hepsi çıplak. Ağızlarına da 2 boru vermişler birinden su birinden çorba içiyorlar. Yerde ise kadınların yaptıkları idrarlar ve taklar var. Leş gibi yapmışsın bu ne böyle dedi kadının birine. Kadın ağlamaya başladı. Bunlar buraya geleli 6 sene oldu nerdeyse dedi. Hepsini senin gibi kaçırıp buraya aldık dedi. Hepsinin ailesi sevdiği vardı ama kimse bulamadı bu evi henüz bulsalar bile geniş bir mini orduyla korunuyor bu ev dedi.
  ···
  1. 1.
   -1
   biraz hızlı yazar mısın yoksa polis çağırayım mı?
   ···
  2. 2.
   0
   Çağır
   ···
  3. 3.
   0
   huur ilk cügüm o benim niye böyle bişey yaptın
   ···
   1. 1.
    0
    Şuku vermiştim ilk başta sonra profiline baktım biraz hiç cugu yememişsin bide oybirincisin sonra cugu attım
    ···
   2. 2.
    0
    ama ben dötüncüydüm hellesphontos ben sonra şifremi unuttum. hadi geri al onu
    ···
   3. 3.
    0
    Ne kadar iyi yalamana bağlı
    ···
   4. diğerleri 1
  4. diğerleri 1