/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +24 -8
  Annem kansere yakalanıp ölmüştü. Aradan 6 ay geçtikten sonra babam yeni bir dul kadınla evlendi. Bende istemiye istemiye razı oldum sokakta kalmamak için. Yıl 2013tü.O zamanlar 16 yaşındaydım. Evlendiği kadınında benimle aynı yaşta bir kızı vardı. Bizim eve taşındılar. Bizim evde küçük olduğu için kadının kızı benim odama ortak oldu. ikimizde birbirimizi istemiyorduk kızla. Babamla üvey annem alıştırmaya çalışıyordu birbirimize siz kardeşsiniz diye. Aynı okula gitmeye başladık kızla. Nerdeyse hiç konuşmuyorduk. Yatağım gitti yerine ranza geldi. Kız gardrop koydu odaya. Kısaca odada züt kadar yer kaldı. Part 2 için rez alın seri atıcam
  ···
 1. 2.
  0
  Rezervatuar
  ···
 2. 3.
  0
  Rez alaq bin
  ···
 3. 4.
  +7 -1
  Bir pazar günü klagib muhabbetlerden biri açıldı babamla üvey annem arasında.Eve üstüme yap dedi üvey annem. Bakarız karıcım dedi. Bakarız yok yapıcan mı yapmican mı dedi. Yaparız dedi. Kadın nasıl mutlu oldu.
  Babamla teke tekken muhabbet ederken sakın yapma evi üstüne dedim. Niye dedi. Fark etmedin mi kadın dul önceki eşinden evini arabasını almış aynısını bize neden yapmasın dedim.Ben ona güveniyorum önceki eşi deliymiş dedi. Belki de bizi kandırıyor dedim. Yapıcam dedim mi yapıcam işte dedi. Durdum.Annem bunları görse mezarında ters dönerdi dedim. Yüzüme tokadı çaktı. gibtir lan bi daha gelme bu eve dedi. Bende gibtiri çekip çıktım.
  ···
 4. 5.
  +5 -1
  Çıktım sokağa.500 m ileride caddenin karşısında küçük bir oyun parkı vardı. Oturdum oraya. Girdim bi tekele bomonti aldım.2 şişe içtim. Parkta banka yayıldım. hafif sarhoşum.Üvey kardeşim(Sude) geldi. Sırtında çantayla. Senin ne işin var burada dedim. Babanla konuşmanıza kulak misafiri oldum da haklı buldum seni her ne kadar aleyhime de olsa dedi.Ee dedim. Büyük ihtimalle geceyi burada geçirirsin diye düşündüm ve çanta hazırlayıp senle birlikte geceyi geçirmeye karar verdim dedi. Nasıl yani dedi.Çantadan termos çıkarttı 2 tane,1 tane battaniye,2 tane çikolata,2 tane de cips çıkarttı.Ne öyle bakma canın sıkılır diye düşündüm muhabbet ederiz dedi. Termoslarda ne var dedim.1 inde acıkmışsındır diye çorba 1 inde de su var dedi. Lanet olsun alkol mü aldın dedi. Biraz dedim yanımdaki bitmiş ve yarı dolu şişeleri göstererek.iyi bari banada yarım şişe bırakmışsın diyip dikti kafaya.Şaşırdım.Çorbayı içtim. Nasıl beğendin mi çorbayı dedi. Evet dedim.Sen mi yaptın dedim. Evet dedi. Müzik dinlemeye başladık.En son romantik bir müzik çalarken hafiften de sarhoşken yavaş yavaş öpüştük.Özür dilerim yapmamam gerekiyordu dedi.Bir anlık oldu dedi.Yok sıkıntı değil dedim.
  ···
 5. 6.
  0
  Devam et
  ···
 6. 7.
  +7
  Aldık battaniyeyi örttük üstümüzü. Muhabbet ediyorduk.2 saat sonra uyandırdı beni. Onun bacağına kafamı koymuşum uyumuşum. Sıra bende dedi. Koydu kafasını bacağıma. Uyudu.Gece 3 falandı. Parka bi tane tinerci geldi.Şşşt dedi. Arkadaşını gösterdi. izin verde 3 kişi dönelim yengeyi dedi.En çok sen dönersin dedi. gibtir çektim.Çıkarttı cebinden çakıyı.Son kez sorucam dönücek miyiz yengeyi dedi. Hayır dedim.Üstüme çakıyla koşmaya başladı.Ben de 2 kere kaçtım çakıdan.3. Seferde eline bi tekme attım çakısı uçtu gitti. Yumruklaşmaya başladım adamla. Sonra arkadaşı arkadan bıçakla gelmiş tam sırtıma saplıyıcakken sude adamın kafasında bomonti şişesini kırdı. Adamın bayılmasını bekliyordu heralde. Adam sinirlendi sudeyi kolundan tutupyere indirdi.Ben iyice delirdim.Ben tinerciyle yerde yumruklaşıyordum. Sonunda kafa attım. Bayıldı.Sudeye tam tokat atıcakken adam arkadan uçan tekme attım. Adamın feleği şaştı. Kalkar kalkmaz yerden bıçak almış. Tekrar arkadan saldırırken döner dönmez karnıma sapladı bıçağı. Yere serildim. Tekrar saplayacakken sude kafasına tekme attı adamın önce. Hiç kimse kardeşimi öldüremez diyip adamı yere yatırıp burununa yumruk atmaya başladı. Sonra adamın taşşaklarına tekme attı 2-3 kere. Bana bıçak saplandığını fark etti. Hemen 112 yi aradı önce. Sonra minimum 45 dk gibi bir cevap alınca hemen babamı aradı. Kapalıydı telefonları da.Nöbetçi eczanenin önünden geçerken sude adama rica etti. Adam hemen koşa koşa bizi arabayla hastaneye yetiştirdi. Babamla annem de geldi 30 dk içinde.Her tarafım kan içindeydi. Ameliyatla çıkarttılar bıçağı. Baya bir kan verdi sude. Babam sanki hiç kavga etmemişiz gibi geldi alnımdan öpüp özür dilerim dedi.
  ···
 7. 8.
  +2
  Rez alın beyler devam edicem
  ···
 8. 9.
  +6
  Okuyorsanız şuku bırakırsanız sevinirim mobilden yazarken kolum ağrıyor
  ···
 9. 10.
  0
  Okuyorum yazarmisin rica etsem
  ···
 10. 11.
  +1
  iyi sallıyon pic
  ···
 11. 12.
  +1
  Abartı var sanki
  ···
 12. 13.
  +3
  Bir kişi hastanın yanında kalabiliyor gece dedi hemşire. Sude ben kalırım dedi.Üvey annemle babam gitti.Ben karşıdaki fırından meyve suyu alıp geliyorum dedi sude. Tamam dedim. Meyve suyu alıp geldi. Teşekkür ederim tekrardan hayatımı kurtardın dedi.Önemli değil dedim.
  ···
 13. 14.
  0
  Tezzzzahh
  ···
 14. 15.
  +2
  Telefonundan internette gezmeye başladı. Neye bakıyorsun dedim. Büyü kitabı buldum yabancı bir sitede dedi.Çok takıyosun böyle büyülere onlar gerçek değil dedim. Ezberledim burdaki bir büyüyü ileride denerim işe yaricak mı diye.Şimdi niye denemiyorsun dedim. ihtiyaç duyduğunda yapılması gerek bence yoksa dünyanın dengesi bozulur dedi. Zaten işe yaramicak boşuna deneme dedim. Zamanı gelince öğrenicez dedi. Televizyon izledik sabaha kadar. Sabahleyin doktor 1 gün daha kalmasını istiyor beklenenden daha yavaş iyileşiyor dedi hemşire. Yatıyoruz yine. Akşama doğru sude sigara almaya gitti. Bende camdan izliyorum onu. Büfenin önüne gelicekken arkasından 2 kişi kafasına kese kağıdı geçirip arabaya attılar.
  ···
 15. 16.
  -4
  Kalkmaya çalıştım hemen. Yara yüzünden kalkamadım çok acıyordu. Telefona gitti elim babamı aradım. Sudeyi kaçırdılar dedim. Hemen hastaneye gelip kamera kayıtlarından plakayı buldular falan. Hemen peşine düştüler.
  Gözümü kapar kapamaz
  Sude-Orda mısın diye düşünce baloncuğu gibi zihnimde belirdi.
  Alo sana söylüyorum orda mısın telepati büyüsü yaptım düşünerek anlaşabiliyoruz şuan dedi.
  Alo kelimesini düşündüm
  Tamamdır alo yazını aldım dedi sude.
  Nasıl oluyor bu diye sordum.
  Büyü işe yaradı dedi.
  Bir dk araba durdu dedi.
  Kapıyı açtılar beni itiyorlar dedi.
  Şimdi yapacağım büyü için özür dilerim ama burdan sadece sen kurtulabilirsin ama kötü şeyler de görebilirsin dikkatli ol dedi.
  Ne büyüsü dedim.
  Her taraf kapkaranlık oldu bir anda. Kafamdan çıkardılar kese kağıdını. Hayır sudenin vücudunda kendimi kurtarıcaktım.
  ···
 16. 17.
  0
  Rezervasyon
  ···
 17. 18.
  0
  Rezervasyon
  ···
 18. 19.
  0
  Rezerved
  ···
 19. 20.
  0
  Rzerved
  ···