/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
 1. 1.
  +1
  gonderin gelsin bakiyim
  ···
 1. 2.
  0
  Tavlayamazsın konu kilit.
  ···
 2. 3.
  0
  Hello motherfucker how are you
  ···
 3. 4.
  0
  kas yığını olmak

  (bkz: ben)
  ···
 4. 5.
  0
  Helyo welkam tu aur sity we ayr wery goot poeplos hiri su yu want sım fık
  ···
 5. 6.
  0
  sıorasıyla yazıyorum..
  are you cola
  are you disco
  are you sex
  are you pregnant
  Oh my fucking mind..
  no no it's ok nevermind..
  ···
 6. 7.
  0
  valla korkarım paradan başka bir şey gerekmiyor.
  3 sene önce, bir arkadaşım marmaris barlar sokağına yakın bir yerde işe girmişti. ben de 3 günlüğüne yanına gittim takılmaya. öğle vaktinden sabaha kadar yoldan geçen karıları düşürmeye çalışıyorduk. hayatımda hiç öyle bir şey yapmamıştım ama düşündüm ki bundan kaçınarak da bir şey elde etmemiştim. ingilizcem de neredeyse ana dil seviyesinde zaten.
  neyse başladık ikimiz yoldan geçenlere hello demeye. inanır mısınız, 3 günde en az 200 karıyı durdurmuşuzdur ve duran sadece 2 kız oldu ve türk çıktılar dıbına koyim. hatta güzel olanı tamam mekanda oturup takılabiliriz dedi yanındaki çirkin kevaşe hayır gidicez diyip alıp zütürdü.
  2. gün, yolda 2 çift gördük. 2 türk erkek ve 2 rus karı. ruslardan biri anam avradım olsun tez vakitte gelen ölüm kadar güzeldi. siyah saç mavi göz bembeyaz ten...
  peşlerine takıldık. bu güzel kızın nereye gideceğini görmemiz lazımdı.
  konuşulanları net duyabilecek kadar yakınlarındaydık ama konuşma falan yoktu aralarında. 5 dakika yürüdük, ses soluk yok. heriflerden biri şişman tipsiz gorile benzeyen bi herifti. 5. dakkanın sonunda o güzelim mavi gözlü kıza dönüp: "i like swimming" dedi.
  birbirimize yaşlı gözlerle bakıp hemen oradan ayrıldık. ertesi gün de izmir'e döndük. o günden beri turist denilince bile sinirlenirim.
  ···