1. 1.
  +8 -1
  ya sözlüğe şimdi girdim ve direk 2 tane enes batur başlığı.

  bi insandan bu kadar bahsedilmesi zaten onun rekldıbını yapmak demektir. zaten bi tanesinde yok kardeşlerimizin beynini yıkayan bu muallak falan filan demiş. beyin yıkama işlemi çok farklı bişeydir. beyin yıkamak, bir ideolojiyi bir dünya görüşünü herhangi birini manipüle ederek yutturmaya denir. he bu adam çok boş biri dersen evet doğru. ancak burda da hadron çarpıştırmıyoruz amk.

  öbür gamer kız arkadaşıyla ilgili başlık zaten direk enes batur izleyici kitlesinden olan sabah akşam oyun oynayıp gamer videoları izleyen headphone takan 31ci sivilceli ergenlere hitap ediyor.

  sonra ülke bitmiştir diyen bi zırto copy paste yapmış ve trendde. mal bu insanlar zaten büyük harf var bazı yerlerde noktalama var imla kurallarına uyulmuş. copy paste o kadar belliki yani ananızı gibiyim sizin.

  sonra biraz aşşa iniyosun bi müslim kardeşimizin duyuduğu tepkiyi görüyosunuz. evet ben bu tepkiyi 62759749373 müslimden daha duydum. caps zaten efsane. umarım o capsi koyarken ciddi değildir. ve ateistlerle böyle dalga geçmiyordur.
  ···
 1. 2.
  0
  Dedem haklı
  ···
 2. 3.
  0
  O yüzden yenilerdeyiz ya dostum
  ···
 3. 4.
  0
  he babaaa
  ···