/i/Saçmalamaca

Bu altincide saçmalamak serbest !
 1. 1.
  +2
  diğer adıyla başakşehir. bu takım tüm şerefsizlerleri topluyor amk. biz birbirimizle kavga ederken çirkefliğin kralını yapıyor. lig için türkiye kupasından bilerek elendi hadi onu gibtir et adamlar uefaya kaleci dahil full yedek kadroyla çıktı lig için ulan dıbına kodumun sünepeleri orda ülkeyi temsil ediyorsunuz... emreden sonra arda tam buldular birbirlerini. bi de bu binler parayı nerden buluyor amk? taraftar yok, kupa yok. halkın vergisini yiyip halk takımlarına rakip oluyorlar amk. hırsınızda boğulup yine avuçlayacaksınız zütünüzü. yok size kupa!

  özetçi binler için: kahrolsun taşakşehir.
  ···
 1. 2.
  +1 -2
  emreye sövme giberim
  ···
 2. 3.
  0
  adamlar senin gibi oyuncu satmadan her sezon 30- 40 milyon bonservis bedelli transfer yapmıyor dıbına koyduğum malı.

  bu sene cengiz ünderi sattı. gökhan inler, mevlüt , clichy ve zamanında adebayor gibi oyuncuları bedava aldı. ortasaha da mahmut oynuyor aq. 34 yaşında mossoro var.

  defansta kimi alırsın 11 oynatırsın büyük takımdan. clichyi mi kıskandın ? 2 ay fenerle galatasaray ile görüşmüş bekletmişler adamı . bakmış olmuyor buraya gelmiş. adebayor aynen beşiktaş tarafından çağrılıp vazgeçilmiş.

  emreyi fener sepetledi. onu mu istiyorsun anlamadım ? visca zaten 5 seneden fazladır o takımda belki. aklın yok muydu 2.ligde oynarlarken alsaydın ?

  bir tek parayı elia için verdi. 1 milyon mu neydi. aldığı verdiği denkti cengiz transferine kadar.

  mal mal konuşma. galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe falan halkın takımı değildir andaval. şirkettir, şirket !
  ···