/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +1 -1
  Çıkış sosyalizmde.Özellikle 2007 krizinden sonra ekonomistlerin Siyasilerin "marksizm"e olan ilgisi artmıştır.Ama biz daha pratik şekilde anlatalım:

  1-) Derhal Üretim Ekonomisine Geçin
  2-) Halka güven verin, halkçı politikalara yönelin
  3-) Geçmişteki ideolojik hatalarınızdan dönün, özeleştiri yapın
  4-) Kan emici Zenginleri eritmeye başlayın, komprador burjuvaziyi tasfiye edin veya onları pençelerinizin altında tutarak kontrollü ekonomiye geçiş yapın
  5-) Ağır Sanayi Altyapısı Kurun, 4.Sanayi Devrimini yakalayın, Bunu bir sınıfın çıkarı için değil halkın çıkarı için yapın.
  6-) NATO'dan çıkın, ABD ile ilişkilerinizi sınırlayın, Dünyanın yeni lideri Çin'i selamlayın. Yeni bölgesel ittifaklar için elinizi taşın altına koyun.
  7-) Türkiye'nin tarihten gelen öncülüğünü, jeopolitik konumunuzu kullanarak tüm bölgeye kabul ettirip çağdaş değerler ve sağlam bir üretim altyapısı ile tutarlı partner ülkeler yaratın.
  8 -) Batıya muhtaç olmanın pratiğini ortadan kaldırın: Batının size muhtaç olacağı bir strateji belirleyin.
  9-) Bütün bunları yapabilmek için önce içe kapanmayı ve üretim altyapısı oluşturup sabırla bir sıçrayış yakalamayı göze alın.

  ÖNEMLi EDiT:GERÇEK ÇÖZÜM KONTROLLÜ EKONOMi iLE YAVAŞ YAVAŞ DiYALEKTiK iŞLEYiŞE GÖRE EKONOMiYi SOSYALiST DÜZENE OTURTMAKTIR. TEKRAR SÖYLÜYORUM ÇIKIŞ SOSYALiZM DiR. KAPiTALiST DÜZENLERDE KRiZLER HEP OLMUŞTUR
  ···
 1. 2.
  +1
  Yarın gel RTE olarak başla
  ···
 2. 3.
  +1
  Parti kur oy verelim
  ···
  1. 1.
   -1
   Benim partim var zaten :D Türkiye Komünist Partisi-TKP
   ···
 3. 4.
  +1
  NATO ve Çin olayi hariç katılıyorum, çıkarım var ise babamı bile satarım.
  ···