/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
 1. 1.
  +69 -2
  Abi anlayamiyorum ulan zaten kıllı maymun savaşçı gibisiniz ağda yerine adam jiletle bacak kılını alıyor birde onu gösteriyor. Ulan tiksinmekten bir hal oldum. Adam gelmiş bacaklarinda 1 cm kıl ile dolaşıyor. Birde bunu utanmadan gösteriyor. Buda bizim TÜRK kızları sorunsali.
  ···
 1. 2.
  +5
  Aynen len mq
  ···
 2. 3.
  +29 -1
  Ekşi yan tarafta biz seni oraya alalım
  ···
  1. 1.
   -8
   Ne alaka oc ben inciciyim 1 sn amk donanım haber den geldim mk dhliyim 😎🤓
   ···
 3. 4.
  +1
  Ne guzel kisin yorgana gerek yok saril yat iste
  ···
  1. 1.
   0
   Ahaha amk bebegini ziqim
   ···
   1. 1.
    0
    Uruspu cucugu seni hahahah
    ···
   2. 2.
    0
    Dassini kızlar löp löp diye emsin.
    ···
 4. 5.
  +2
  oh be vuruyorum jileti bir de feminist ayaklarına yatıp 1ay traş etmiyorum dişi olmak gibisi var mı
  ···
  1. 1.
   +1
   Kodumun kezbanlari insanı kusturmaktan başka bi işe yaramazsınız siz.
   ···
   1. 1.
    0
    zütündeki kılları saymaya başlasan ömrün yetmez ettiğin laflara bak
    ···
  2. 2.
   +1
   Ulan kodumun anten kezbani ben erkegim lan sen kadınsın kimse gotumdeki kıldan hesap sormaz ama senin amindaki kıl kimsenin hoşuna gitmez huur cocu. ( edit: gotumde kıl yok . )
   ···
 5. 6.
  +14 -2
  Bir de birisi övünmüş amk manyak mısınız? Kızlar daha bir bakımlı olmak zorunda. Bizde olmalıyız fakat kızlar çok daha temiz olmalı. Hele o kışın bilek hizasında bıraktıkları pantolonlar 1-2 cm kayınca gözüm kararıyor Yapmayın amk. Bakımlı kızlar candır can. Kızlar okuyorsanız bunu kol kıllarınızı da alın. Harbiden bak rica ediyorum. Tırnaklarınızı yemeyin bakımlı temiz olsun. Temiz olduktan sonra ojeye gerek Yok. Olursa bal kaymak oluyor Yani.ben bakımlı olduğum ve karşımdaki kızda beklediğin özellikleri yazdım. Kusura bakmayın beyler ter kokarsanız, saçlar yağlı yağlı(Serkan hariç),ütüsüz kıyafet giyerseniz konuşmaya hakkınız yok. Kendin temiz olacaksın Ki karşında da aynısını bekleyebilesin.. Benden bu kadar aklıma gelirse eklerim. Burda varsa öyle kızlar dm den konuşalım
  ···
  1. 1.
   +4
   iyi hoş diyosunda kardesim para yoksa iyi kiyafetler alamiyosan ne yapacaksin
   ···
  2. 2.
   +4
   Pampa illaki marka giyineceksin diye bir şey Yok ki.Ben de çok fazla marka giymiyorum. Ayakkabıda giyerim bir de gömlekte. Saat de çok önemli Ayrıca kemer Fakat bunlar çok üst düzey marka değil pampa. Direk dikkat çekici ve senin hakkında ipucu veriyor karşı tarafa. Dediğim gibi pampa gömlek ayakkabı ve saat biraz marka olursa sıkıntı Yok. Ahım şahım marka olmasına gerek Yok. Bundan kastım Nixe, asdidas,Kardeşler kundura olmasın yeter. Ayrıca Üstüme yakışanı alıyorum. Oturanı alıyorum. Renk seçimine de özen gösterirsen sıkıntı olmaz pampa emin ol.Bu marka işi zengin olduğunu veya başka bir şeyi ima etmek için almıyorsun en azından ben öyle amaç için almıyorum. Amaç giyime özen göstermek. Zaten pampa şu sıralar çoğu tshirt düz Yani etrafında marka felan yazmıyor anca arka kısmında yazıyor. Onlaradan giyebilirsin. Sade olur Hem de saat le ve ayakkabıyla güzel bir kombin yapabilirsin. Mesela düz siyah tshirt(bol olmasın) herhangi bol olmayan pantalon(üstüne yakışsın)rengi gri olsun mesela. Ayakkabında da yine siyah veya lacivert tercih edebilirsin. Saatim de gri mesela her renge uyuyor.Sen de öyle bişey yapabilirsin tamam dır işte güzel bir kombin oldu. Ayrıca pampa ayakkabı mağazalarında da etrafında marka olmayan ayakkabılar var. Markası içinde yazıyor.Öyle de yapabilirsin.Ama şık olsun.Öyle yani pampa. Bunlar dikkat çekici. Umarım yardımcı olmuşumdur. istersen hepsi markasız olsun ben kendimden örnek verdim.Şık ve temiz olursan markanın da bir değeri kalmıyor.Şu nixe felan hariç.
   ···
   1. 1.
    +1 -1
    Ne yazdın be kardeş
    ···
   2. 2.
    +2
    Pampa amacım yardımcı olmak ben bu gibi durumlarda uzun yazıyorum.Bi faydamız dokunsun. Herkes 1 kelime yazmış gırgıra alan var fakat ciddi bir durum.
    ···
  3. 3.
   0
   Sen daha zor bulursun o bakımlı kızı yavrum onların hepsi pastane poğaçası gibi yüzde doksanının unla hamurla alakası yok. Eve gidince ya da evlenince Hemn salarlar erimiş kaşar gibi
   ···
  4. 4.
   0
   Ben 60 liraya 3 tane gömlek alıyorum fakir herif sigaraya vereceğine gömleğe ver paranı
   ···
  5. diğerleri 2
 6. 7.
  +3
  Oda karanlık olsun çek üstüne yorgani bak kıllı karı gibmek nasıl oluyormuş
  ···
 7. 8.
  +1
  True maymunlar cehennemi aq
  ···
 8. 9.
  +1
  iyi bir yazar değilsin ama mükemmel bir Ağda satıcısısın
  ···
 9. 10.
  +1
  Haklı.
  ···
 10. 11.
  +1 -1
  bu konuda görüşünü haksız buluyorum. her şey arz ve talep ile ilgili. isteyen alır isteyen almaz bu da kimseyi bağlamaz açıkçası. sen bakımlı biriysen ve bakımlı birinden hoşlanıyorsan ona göre arayışa girer ona göre davranırsın. fakat öyle olmak istemen de yine kendisi gibi birini bulur. uzun lafın kısası; millete tak atmayı bırak da kendi işine bak.
  ···
 11. 12.
  +1
  Böle nokta nokta kabarık oluyo bacakları jilet le alıyo diyemi biri aydınlatsın
  ···
  1. 1.
   -1
   Aynen kanka
   ···
  2. 2.
   0
   epilatör aledi yüzünden oluyor knk
   ···
 12. 13.
  +1
  jiletle alsalar yine iyi :D görünen kısmını alıyorlar görünmeyen kısımlar amazon ormanı.
  ···
 13. 14.
  0
  Döner bıçağıyla giriyorlarmış pnp
  ···
 14. 15.
  0
  bizim kızlardan iyi ormancı olur
  ···
 15. 16.
  0
  Size yapıştırıp cart curt ceksek hoşunuza gider mi lan

  Neyse eğlenceli de mazojist iseniz
  ···
 16. 17.
  0
  Kıllı koltukaltı fetişim var ben çok hoşlanıyorum bikeresinde uyuyan sevgilimin koltukaltını yalamıştım harika bir duygu
  ···
  1. 1.
   0
   Senin ben zevkini gibeyim ya bune amk gözümün onune geldi okurken şerefsiz bune
   ···
  2. 2.
   0
   Zevkini ziqim amkkk
   ···