/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +150 -10
  üniversitede bir gencin başından geçenleri ne kadar sevebileceğini ne kadar fedakarlık yapabileceğini anlatsam gelir misiniz?

  Çok değil 2 rez alınsın başlayacağım maksat duvara anlatmayim amacım prim değil.

  not:Hikaye bitmiştir (bkz: be4die)
  ···
 2. 2.
  +48
  Neyse ben baslayayim ilk parti yazayım siz de gelirsiniz heralde

  ---

  Başlamadan önce kendimden bahsedeyim ben kim miyim?
  Dinine bağlı bir ailede yetişmiş derslerine düşkün çoğunluğun yakışıklı olduğumu söylemesine rağmen benden hoşlandığını öğrendiğim kızlar olmasına rağmen derslerimden geri kalırım diye lise bitene kadar kimseyle çıkmamış hatta benden hoslananlari bilerek sogutmaya calismis bir fen liseliydim.Bu okuyacaginiz hikayede üniversitenin değil de sevginin insanı nasıl değiştirebileceği.

  Lys den çıkmış iyi bir üniversite de tıp fakültesini kazanmıştım. Ailem ben herkes çok mutluydu.Ve sözlükteki yazarların yarısının hayatını giben izmirde kazanmış olmam işin tuzu biberiydi.O yaz kendime iyice çeki düzen verdim son sene kilo almıştım 1.86 boyundaydim. Kilom ise 90 a yaklaşmıştı.Bir spor salonuna yazildim ilk başta sadece kilo vermek için koşu bandı yuzme vs gibi aktiviteler yapıp basket oynadıktan sonra yaz sonu 1.88 boy 82 kiloya düşmüş az da olsa kas yapmıştım. Gelecegimin parlak olması umudu ile izmir biletini uninin açılmasından 2 önceye aldım. Ailemle doya doya konuştum.O gece iyi bir uyku çekmek için erkenden uyudum yarın yolları izleyerek gitmekti niyetim çünkü.

  Sabah annemin sesiyle uyandım hazırlan baban aşağıda bekliyor diyordu. Valizimi aldım annem eşyalarımin tamdıbını gece yeniden yerleştirmiş içine hepsi düzgünce durulmustu. Gulumsedim öyle görünce. Sarj aletini de valizin içine atip babamın yanına indim. Annem de benle beraber arkaya bindi öne binmemisti. Otogara vardık yazın yerlesecegim yurdu zaten gidip görmüştük.Bu sefer yanımda gelmeyecekti ailem yani tek başıma gidip yerlesecektim. Otogara gelince annem başladı ağlamaya onu öyle görünce ben de dayanamadım göz yaşlarım akti. Babamin bile o dag gibi adamın bile gözlerinin dolduğunu gördüm yanağındaki islakligi siliyordu.Zor da olsa ikisiyle de vedalastim. Otobuse bindigimde annem hala ağlıyordu. Bense izmir\'e doğru yola çıktım...
  ···
  1. 1.
   -2
   Hay yalanini gibim boyu 2 cm uzamis amk kertenkelesi
   ···
  2. 2.
   0
   Kardeşim önce düzgün dur tanımadigin kişilere gider yapma. Kanitlanmis bir şey var 25 yaşına kadar erkekler aktif şekilde uzar.Sen büyük ihtimalle yerden bitme veledin tekisin. Boyun uzamiyorsa benim yaptığım gibi basket ve yüzmeyi bir arada zütür bakayım.2 santim az bile uzamışim aq keli seni.O zamanlar sakalım bile çıkmamıştı böyle bir şeye inanıp inanmamak senin tercihin ama gider yapma belanı giberim
   ···
  3. 3.
   0
   Kardeşim önce düzgün dur tanımadigin kişilere gider yapma. Kanitlanmis bir şey var 25 yaşına kadar erkekler aktif şekilde uzar.Sen büyük ihtimalle yerden bitme veledin tekisin. Boyun uzamiyorsa benim yaptığım gibi basket ve yüzmeyi bir arada zütür bakayım.2 santim az bile uzamışim aq keli seni.O zamanlar sakalım bile çıkmamıştı böyle bir şeye inanıp inanmamak senin tercihin ama gider yapma belanı giberim
   ···
  4. 4.
   0
   Kardeşim önce düzgün dur tanımadigin kişilere gider yapma. Kanitlanmis bir şey var 25 yaşına kadar erkekler aktif şekilde uzar.Sen büyük ihtimalle yerden bitme veledin tekisin. Boyun uzamiyorsa benim yaptığım gibi basket ve yüzmeyi bir arada zütür bakayım.2 santim az bile uzamışim aq keli seni.O zamanlar sakalım bile çıkmamıştı böyle bir şeye inanıp inanmamak senin tercihin ama gider yapma belanı giberim
   ···
  5. diğerleri 2
 3. 3.
  +27 -1
  Yollarda giderken aklımda binlerce düşünce acaba nasıl olacak üni nasıl geçecek ve kulağımda da blurred lines çalıyordu. Nakarati tekrarlarken bir yandan da yola baktım. Yaklagib 8 saat süren yolculuk sonrası gelmiştim izmir\\\'e ismine methiyeler yazilan, kimisini sevindiren kimisini uzduren şehir bakalım bize ne getirecekti. Yurdun yolunu tuttum Yurdu anlatmaya gerek var mı bilmiyorum da klagib KYK yurdu beyler işte.Bir oda da 3 kişi kalacaktik. Sansima internet baya iyiydi.Ben 1.6 çok oynuyordum o sıralar. Ondan dolayı buna baya sevinmiştim. Neyse ben odaya eşyaları yerleştirmeye başladım ama kimse gelmemişti daha.2 gün önceden gelmenin faydası mi zararı mı siz karar verin. Karnimin açıktigini farkettim. Hemen internetten kokoreççi aradım. izmir\\\'inkini o kadar ovmuslerdi bakalım güzel miydi? Kokoreçi söyleyip bir güzel karnımı doyurdum.Ama çok farklı bir şey fark etmedim standart kokoreç işte aq.Neyse gideyim yatayım bari dedim bir duş aldıktan sonra kafamı koydum uyudum. Gece ışığın açıldığını fark ettim. Noluyoz lan diye dönüp baktım. Karsimda siritan bir muallak var .d
  Neyse Söze girdi ben Ali aga rahatsız ettiysem kusura bakma oda arkadasinim
  dedi( B:ben A:Ali)

  B-(içimden tabi rahatsız ettin aq diyorum)Yok yok ne rahatsızlığı ben de be4 memnun oldum dedim.
  A-Ben yerlesiyorum sen rahatına bak
  Döndüm buna:
  B-Aga(onun hitabinda hitap ettim .d)Cs oynar mısın?
  A-Oynarim hem de çok severim ama hangisi 1.6 mi 1.8 mi ?
  B-1.8 oynayan vurduruyordur dedim yattım.
  Elemandan baya hoslanmistim.(muallak değilim)Kafamız uyusacaga benziyordu.
  Sabah kalktığımda bu uyuyordu ama diğer oda arkadaşı da geldi sonunda. ismi Burakmis özet geçiyorum bine uyuz oldum aşırı ego sezdim ve eleman yakışıklı da değildi hani. izmire gitseniz 100 kişinin 90nda olan sarışın tipti işte.Bu benim ismi sormadı ben yine de söyledim bizim Ali uyuyordu döndü buna baktı sonra benim işlerim var diyip odadan çıktı.Ne memnun oldum dedi ne bir şey belli bu elemanla ugrasacaktik.
  ···
 4. 4.
  +31 -2
  Biz Ali\'yle 2 gün boyunca dışarı çıkmadık full Cs 1.6 oynadık. Sonra son gun kampüse indik. Okulu başladık gezmeye. Aliyle kantine gidelim gel yeni insanlar görürüz dedim.(bu kantini yazin kafanıza hayatımı değiştirdi çünkü) Etrafima baktım burası tabi ki sadece tıp fakültesi öğrencileri değildi. Farkli farklı insanlar vardı. Dovmeliler mi dersin saçını Mora boyamış kızlar mi dersin. Neyse ortam beni gerdi gel yurda dönelim dedik gittik Cs 1.6 atıp uyudum bizim Burak denen bin hala yoktu ortalıkta. Gece kapının çarpılması ile Ali de ben de uyandık.Bu gerizekalı yeni gelmiş saate baktım gecenin 3 ü.Ya sabır dedim.Bir baktım bu mal yalpalaya yalpalaya yürüyor. Sarhos olmuş aq salağı. Neyse dedim kalktım yanına gittim Gibtir git diyip beni tersledi. Normalde altında kalmam ama belli sarhoş aq ne diyebilirsin ki.Goturduk bunu banyoya. Actik suyu sona kıyafetleriyle beraber fiskiyeyle bir güzel yikadik bunu. Sonra kendine geldi. Sorduk hangi fakültedesin diye bu mimarliktaymis.Ben yatacağım yarın kaldırmayın beni dedi.
  (Bu:Burak B:Ben A:Ali)

  B-Yarin uninin ilk günü biliyorsun değil mi dedim
  Baktı bir:
  Bu-Yanii dedi
  içimden sabır çekerek yatmaya gittim.
  A:Knk bizim sıkıntımız var gibi
  B-Oyle hadi yat yarın fakülteye gidecez daha ilk gunden geç kalmayalim.

  Uyandım direk duşa girdim bunlar daha kalmamıştı. Sonra saçımı falan tarayıp Ali\'yi kaldırdım.Bu da üstünü giyindi çıktık dışarıya öbür bunu uyandırmadan.

  Bunla beraber girdik fakülteye onlerden masa seçip cam kenarına oturduk.

  A:Knk kızlardan gozune çarpan var mı?
  B:Yok olum ben daha etrafa bakmadım dur bi
  A:Saat 3 yönüne baksana bi
  Kafamı çevirdim
  Kumral saçlı ela gözlü tahmini 1.60 boylarında bir kız.
  B:Eee
  A:Knk güzel değil mi?
  B:Vuruldun mu lan yoksa ilk dakikadan ahahahaha diye güldüm.
  Baya bir sesli güldüm o kız da dahil herkes baktı bize.
  A:Ya senin ağzına sıçayım öyle gülünür mu?
  B:Tamam olum sıkıntı yok unideyiz milletin gibinde bile olmayız takma bu kadar.
  A:Olmaz miyiz harbi
  B:Olmayız tabi lan
  ···
  1. 1.
   +5 -2
   Tıp okumuş türkçe 0 aq
   ···
  2. 2.
   0
   Kyk yurdunda nasil gece 3 de geliyo o pic amk
   ···
   1. 1.
    0
    Benim tahminim bu muallaknin ailesi müdüre fazladan para vermiştir. Yoksa bekcinin ne biraları geçirmesi mümkün ne de o saatte sokması. Aklima başka bir şey gelmiyor çünkü imkansız amk.
    ···
 5. 5.
  +36 -1
  Okuyan kardeşim varsa en azından bir şey yazsa da duvara anlatıyor gibi hissetmesem.(Bu arada söylemeyi unuttum unide günlük tutuyordum hala bitmedi üni bu arada devam ediyor.O yüzden üni ismini veremem sıkıntı çıkmasin diye ama çoğunuz tahmin eder zaten. Gunlugu unutmazsam caps olarak eklerim..
  ···
 6. 6.
  +26
  Ben kızlara alıcı gözle bakmadım pek daha ilk gün bir durun ama nafile aq abazalari şimdiden tanışmaya falan çalışıyorlar herkesle ama itinayla numara alma denemeleri falan.Ben döndüm Ali'ye:

  B:Gel lan benle
  A:Nereye lan?
  B:Gel kanka çok mutlu olacaksın sonunda
  A:iyi bari yürü hadi
  (Cam kenarındaydim ben bir cik aq da yuruyeyim)
  Neyse yürüdük ben bu saat 3 yönündeki beyaz tenli Ali'nin kancayı attığı kıza doğru gittim.
  Ali'de tıpış tıpış arkadan geliyordu .dd
  Ben biraz değişik bir şey deneyim dedim kizin masasına oturdum.(üstüne)
  Selam be4 ben dedim
  O da önce bir güldü masaya baktı Elif ben de dedi.
  Sonra Ali'yi gösterdim 2-3 adım uzaktaydı hala.
  (A:Ali E:Elif B:Ben)
  Ali dedim Elif'i Ali'ye gösterip elif dedim.
  ikisi de memnun oldum dedi ama Ali'nin sesi ben bile duyamadım .ddd
  E:Efendim anlamadım
  A:mmmemnun oldum
  Elif sadece güldü
  B:Tek mi oturuyorsun?
  E:Evet arkadaş olarak bir sizi tanıdım daha.
  B:Bizim masaya gelmek ister misin Ali'nin yani boş.
  E:Olurr
  Ali'yi bir goreceksiniz ağzı kulaklarında nasıl sevinmiş .ddd
  E:Çantamı aliyim geliyim olur mu?
  B:Olur tabi

  Ali'yle sıraya geçtik döndüm ona
  B:Bak şimdi iyi dinle beni ben birazdan sizi yalnız bırakacağım kızla sohbeti germeden sıkmadan tanışmaya çalış nelerden hoşlanır nereli bunun gibi sorular sor sohbet tikandiginda değiştir konuyu tamam mı?
  A:Tamam kanka sen adamsın ben gidip konusamazdim utanırdim sen tanistirmasan.
  B: önemli değil pnp sıkıntı yok.
  Sonra elif geldi ben yanlarından kantine gidip geleceğim bahanesiyle ayrıldım.Cok rahat gülerek kantine gidiyordum.Ama bilmiyordum ki başıma geleceği.
  Bir elmalı soda alıp masalardan birine geçtim. Karsi da bir grup vardı hepsi kızdı grubun guluyorlardi. Neyse ben oraya bakarken felç oldum nutkum tutuldu.
  Böyle bir güzellik yok beyler anlatılamaz en tatlı balı kendisini yapan Ariya isyan ettirecek beline kadar uzanan saçlar denizi kıskandıracak masmavi gözleri hayatımda ilk defa böyle hissettim nefesim tutuldu doğru düzgün nefes bile alamadım. Bakmis kalmışım öyle
  ···
 7. 7.
  +16
  Okuyan yok mu hiç
  ···
 8. 8.
  +25 -1
  Dediğim gibi donup kalmıştım.Ama bir yandan da benim ne yapıp ne edip bu kızla tanışmam gerekiyor diye düşünüyordu. Baktım elinde ice tea var seftalilisi. Bunu hiç unutmam günlüğe falan gerek yok buraları hatırlamam için. Gittim kantinin büfe kısmına abi dedim 1 tane ice tea limonlu.Çıkardı verdi ice teayi.Ben de yavaşça onların masasına yürümeye başladım ama kalbim nasıl atıyor bir görseniz az önce Aliyle dalga geçiyordum bir de diye düşündüm.

  Masalarına geldim kızın önüne ice teayi bıraktım limonlusu da güzeldir diyip gittim. Arkamı dönemedim utançtan yanındaki kızlar gülüyordu utanmasalar haykıracaklar aq.

  Sonra ben kendi masama geçtim baktım bu ilerden yürüyüp yanıma geliyor.
  -Limonlu güzel tercihmiş ama ben bergamot ve seftaliciyim dedi.
  Güldüm beyler sadece
  Ice tea için teşekkürler Melis ben dedi
  Memnun oldum be4 ben de dedim ama nasıl kelimeler döküldü anlamadım.
  M-Hangi Fakültedensin seni daha önce görmedim benimkinde değilsin o kesin
  B-Görsen hatırlar mıydın
  M-Ben yolda gördüğüm insanı bile tekrar görürsem çıkarıyorum
  (gibmişti beyler ne yalan söylüyeyim moralim de bozulmuştu)
  B-Tıp ilk senem
  M-Tıp mı siz dışarı çıkıyor muydunuz?
  (yeter gibme artık)
  B-Evet çıkıyoruz senin ki hangisi?
  M-Tahmin ettt
  B-işletme
  Gülmeye başladı bu
  M-ahahhaa ya öyle bir profil mi çiziyorum. Mimarlıktayım ben
  (Burak da mimarlıktaydı hatırlarsanız burayı unutmayın)
  B-iyiymiş
  M-Ya ben gideyim arkadaşlarım bekler ama bunun tekrarını isterim ben de sana vişneli soda alacağım unutturma (elmalı vardı elimde)
  Giderken
  B-Vişneli sodama nasıl ulaşacağım?(püü aklımı gibeyim post ergenin kurduğu cümleye bak)
  M-Dumanla
  dedi sonra güldü
  M-Vişneli sodayı arayan kantinde bekler illa bir gün denk gelir o sodaya
  (abi kız gibmeye doyamadı numarasını istemiştim aslında lisede böyle şeyler yaşamamış olan ben kızlar beni özgüvenli cool sansa da aslında özgüvensizdim olum şuna bak)
  ···
  1. 1.
   +7 -1
   aga taşak mı geçiyosun dıbına koyim eğer bu kızı cidden ice tea ile tavladıysan ben hiçbir şey bilmiyorum amk o ne ergen gibi gidip limonlusunu bırakmak kız olsam sana zütümle gülerdim
   ···
  2. 2.
   0
   Tavlamadim panpa daha okumamissın 1 ay boyunca tam flört bile olamadık
   ···
 9. 9.
  +21 -1
  Dediğim gibi lisede kızlar ben genelde uzak durduğum ve teklifleri kabul etmediğim için beni egoist olarak düşünürdü ama alakası yok aq ben sadece derslerime önem vermek istiyordum bu ergenlerde öyle düşünüyordu neyse konumuz lise değil.

  Kız lafıyla gibmişti beyler beni ben daha önce kimseden öyle söz işitmemiştim aq.Ama o sıralar umrumda mı değil ben onun tekrar buluşma(kantine gelecek ne buluşması) sözüne takılmış yüzümde bir gülümsemeyle sınıfa çıktım.Bir baktım bizim Elif ile Ali sohbeti ilerletmiş.

  B-Naber gençler
  E-iyidir
  A-Kayboldun sandık olum nerde kaldın böyle .dd
  B-Yok ya kantinde biraz oyalandım işte.(Ali'ye de sonra anlatırım der gibi göz kırptım)
  E-Mimikleri etkin kullanıyoruz bakim
  B-Göz kırpmak benim özel hareketim neyse cam kenarını açın bakim kurulmuşsunuz yerime.
  E-Emrin olur padişahım tahtınızı geri alın
  A-ahahahaha(olum kızın her dediğine kahkaha mı atılır aq salağı diye geçiriyorum içimden)
  B-Oh be cam kenarı adamdır
  Tam o sırada TTB profesörümüz girdi. ismi Ercanmış(isimler fake siz de biliyorsunuz aramızdan tanıyan varsa sıçmayalım)
  Adam baya cana yakın geldi bana (yazın kenara Ercan Hoca benim hayata bakış açımı değiştirecek hocalardan biri olacak.

  ilk gün bu şekilde bitti az da olsa ders işlemiştik.(ne yalan söyleyeyim gözüm korktu ilk gün böyleyse 6 yıl nasıl geçerdi).
  Eve geldik
  A-Gel knk net kafeye gidelim.
  B-Napacağız net kafede int de var pc de
  A-Olum maksat etrafı gezmek olsun bir de film kopyalarız
  B-Tamam gidelim

  Geldik int kafeye bir baktım liseliler bir oyun oynuyor. Oyunda aynı cs 1.6 dust falan var sordum buna ne bu kardeşim cs mi diye. Dedi abi evet cs yeni çıktı nereden indiriyoruz bunu falan diye sordum. Steam diye bir yer var abi Cs:Go oyunun ismi baya güzel bir oyun ama ücretsiz değil. Kaç lira kardeşim dedim.O da dedi normalde 24 ama sonbahar indirimi var abi 12 lira şimdi dedi.
  Neyse ben bunu Aliye de gösterdim ikimiz de hesap açıp aldık.O gün gece üçe kadar oyunu oynadık ama nafile hep ölüyoruz bunla. Sonra yazdık youtube a rehber gibisinden az uz öğrendik oyunu ama saat 4 olmuş biz de uyuyalım dedik.Bu arada Burak denen binden haber yok sabah gitmiş nerede bilmiyoruz yatağı falan da incin bırakmış. Yarın dersler iyice başlardı ve tıp sonuçta aq uyumazsak zütümüzden kan alırlar yattık biz de
  ···
 10. 10.
  +20 -1
  Sahurdan önce son bir part gireyim siz de okursunuz sabaha. Okuyanlar suku atsın rez alsın böyle yalnız hissediyorum .ddd
  ···
 11. 11.
  +27 -1
  Neyse sabah kalktık basım hayvan gibi ağrıyor gittim bir dus aldım ağrı kesici attım çıktık Ali'yle evden gidip boyoz aldık kampüsün çimlerine oturduk. Boyozu yerken karşıdan kim gelsin istersiniz. Tabi ki Melis ve yanında arkadaşları da yok. Aliye döndüm
  B-Kanka valla çok özür dilerim Cs yüzünden söylemeyi unuttum kızma nolur.
  A-Noluyo lan
  Ben o sırada tabi Melise doğru yollandim. Beni gördü yüzüne bir gülümseme geldi benim içim eridi onun haberi yok tabi.
  M-Naberrr
  B-iyi sen
  M-iyii. Boyozun üstüne vişneli soda gider mi?.d
  B-Visneli soda bir ayağım çukurda olsa bile gider .ddd
  M-Gel bakım o zaman. istersen arkadaşını da çağır.
  B-Aliyi mi o dursun onun işleri var ya sonra söz tanıştırıyim.(Bir daha görüşelim demeye getirdim)
  M-Nasil istersen (mavi gözleriyle bir baktı ben başka bir şey diyemedim. Kesinlikle bu dünyadan değildi.)
  Kantine girdik
  M-Taner abi 2 tane vişneli soda verir misin?(Kantinci nin ismi Taner mis ama benim gibimde degil ben gözlerine odaklandım o sırada çünkü.)
  M-Al bakim
  (Çok güzel bakim diyordu)
  B-Tesekkur ederim Melis her şey için.
  M-Visneli sodayla bir geçmişin mi var yoksa? Ahahaha önemli degil
  B-Visneli sodayla geçmişim yok da geleceğim olacak inşallah.(oha mk bu söz benden mi çıktı modundayim.(Onceden ona ergence vişneli soda demiştim hatırlarsanız.)
  M-Zaman gösterecektir her şeyi.
  M-Gecenlerde 10 haneli bir şeye ihtiyacın vardı hala var mı? Yoksa duman mi tercih edersin.
  Oha diye geçirdim içimden haykırmak geliyor.
  B-Arzu sizindir Melis hanım.
  M-Arzu kim tanıyor muyum???.ddd
  B-:)
  M-Ver bakiyim telefonunu
  Aldı beyler kilidi açmamı istedi ben de açtım şu gibimsonik ekran şekil kilidiydi.
  M-Kilit falan var hayırdır neler ceviriyoruz be4 bey(be4 ne aq neyse oraya bir isim düşünün)
  B-Gizli işler peşindeyimm
  M-peki al bakiyim telefonunu.
  B-Melis görüşürüz Schedule unu at olur mu bana kantinde boşuna beklemeyeyim.
  M-Tamam görüşürüz derse gideceksin galiba.
  B-Malesef mecbur öpüyorum görüşürüz.
  Bir dakika mk wtf öpüyorum mu dedim ben az önce.
  ···
 12. 12.
  +24
  Yüzümün kızarıklığı trafik lambası olarak kullanilabilirdi. Melis sadece güldü.Ben de koşar adim derse gittim. Actim telefonu kendisini ne diye kaybetmiş acep diye.Bir baktım vişneli soda yazıyor sevindim lan baya. Sonra numarasını ezberlemeye çalıştım unutmayacaktim numarasını hiçbir yerde niyetim oydu.(Unutmadım da)

  Ders ingilizceydi ama temel düzeyden ben de acayip sıkılıyorum. Mobil veriyi açtım bir baktım wpden mesaj. Schedulunu atmış.Ben de iyi bir göz gezdirdim ortak aralarimizi buldum kenara not ettim.
  A-Napiyon lan
  B-Hay ağzına tüküreyim korktum olum ya (küfür de edemiyorum yanımda elif var)
  E-Terbiyesiz sultan olacak bir de
  A-Anlat bakiyim o kız kimdi?
  E-Ooo be4 bey hizliyiz bakıyorum da.
  Ben de düşündüm eliften neyi cekiniyim Ali zaten kardeşim gibi olmuş.
  Başladım anlatmaya ders boyu anlattım. Onlar da dinledi sağolsun.
  E-Ben olsam sohbeti ilerletmeye calisip kızın görünüşünü beğendiğim gibi kişiliğini de beğenecek miyim ona bakardım.
  A-Aynen katılıyorum.(Gibtir pekekent sen daha kıza memnun oldum diyemiyordun diye geçiriyorum içimden de .ddd)
  B-Tamam en mantıklısi da o zaten.
  Cebim titredi mesaj Melistendi.
  M-Schedule uymadı galiba
  Hasgibtir yazmayı unutmuşum lan kıza.
  B-Yok ya araları not aliyordum
  (lan ne dedim yine olum kıza araları not alıyorum dedim şaka gibi malım ben aq diye düşünüyorum o sıralar. Wpde mesajı geri alma özelliği de yok tabi o zamanlarda)
  M-Niye not alıyorsun benim aralarimi yazıp * koydu
  B-Visneli sodayı ne zaman içerim tekrardan diye
  Durumu kurtardık gibiydi.
  M-Visneli soda istiyorsan ıslık Çal ben bizim fakülteden duyarım.
  B-Tamam peki
  M-Ben şimdi arkadaşlar çağırıyor azıcık ilgilen diyorlar onlarla konuşayım görüşürüz .
  B-Gorusuruz.
  M-Opmek yok mu bu sefer * ))) gibi bir şey yazdı.
  (Çok soktun çıkar)
  B-Ya onun içinde özür dilerim gerçekten ağzımdan kaçmıştı.
  M-Onemli değil diyip öpücük emojisi koydu.
  Benim kizardigimi arkamdakiler bile görmüştür. Derse odaklanamadim tabi o mesajdan sonra siritarak oturdum. .ddd
  ···
  1. 1.
   -1
   Hacı bu kız yollu
   ···
 13. 13.
  +10 -1
  @22 son partti normalde panpa ama senin için bir tane daha atayım dedim. Sahuru yapayım vakit bulursam bir part daha atayım ama söz vermeyeyim.
  ···
 14. 14.
  +25 -2
  Hadi bir part daha dönelim. Yalniz baştan söyleyeyim bu part aşktan çok Burak biniyle alakalı olacak onu da zaten merak etmissinizdir. Neyse başlayalım uzatmadan onu da anlatayım.

  ---
  Burak biz okuldan döndüğümüzde evdeydi elinde bir bira şişesi açmış telefonda birini arıyor ama belli ki çıkmıyordu aradığı kişi.
  Ben içmedim beyler hayatımda Allah da düşürmesin. Yanimda içilmesini de istemem haz etmem kısacası.

  B-Kardesim odana uğramak sonunda aklına gelmiş güzel ama bu odada içme dışarda ic. Sana zahmet rahatsız oluyorum.
  Bu-Ne diyon olum sen aq işine baksana.
  B-Bak kardeşim belli ki sarhossun üstüne gitmek istemiyorum ama bu odada yaşayacaksan burada içmeni istemiyorum nerede içersen iç gibimde olmaz ama burada içme.
  Bu-Tamam lan yemedik odanizi gidiyorum zaten kaydımi aldiracagim buradan.
  B-Niye lan zaten yeni geldin okula bile gitmedin ne kayıt aldırması.
  Çıktı gitti odadan. Baktim eşyalarını toplamış harbiden gidiyordu. Neyse bir yarım saat sonra döndü.Ben gidiyorum hakkınız varsa helal edin odada bundan sonra 2 kisiniz başka kimse yerlestirilmeyecek dedi aldı valizini çıktı.Ali de ben de şaşırmıştık.
  A-Bir derdi vardı demek ki
  -illa ki kanka ayık gezdiğini görmedik
  Biraz oturduk sonra mesaj geldi benim telefonuma.
  M-Be4 KYK yurdunda mi kalıyorsun sen?
  B-Evet erkek blogundayim(kızda ol bir de gerizekalı cümleye bak)
  M-Ben de kız blogundayim aşağı insem konuşabilir miyiz? ihtiyacım var konuşmaya da.
  B-Geliyorum Melis hemen kapının önüne çık bir yere ayrılma ben alacağım seni.
  Ali'ye anlattım durumu üstümü degistirmemistim zaten parfümü sıkıp dışarı çıktım.Kiz yurdunun kapısının önüne geldim bir baktım kapının önünde ağlayan sarı bir kedi var.(civima lan diyorsunuz tamam)Ağlayarak görünce elim ayağıma dolaştı gittim yanına direk sarıldı bana. Dizlerim titredi beyler inanın ki.
  M-Tesekkur ederim geldiğin için anlatacağım şeyleri dinleyecegini biliyorum sana ihtiyacım var.Ama şimdi sözümü kesmeden dinle olur mu?
  M-Be4 benim bir sevgilim vardı...
  ···
 15. 15.
  +15
  M-Be4 benim bir sevgilim vardı. Liseyi beraber okuduk uniye geçeceğimiz yaz ayrıldım ondan.O da benle aynı uniyi yazacaktı. Ayni bölümü yazacaktı.Ben bu şerefsizi yazın en yakın arkadaşımla beni aldatirken yakaladım. Ebruydu kızın ismi kendilerinin fotosunu çekmiş sonra da bana attı. Neden diye sordum sadece neden?

  Bir nefes aldı

  M-Nedeni neymiş biliyor musun? Lise 2 de bunun sevdiği bir çocuk vardı ama çocuk benden hoşlanıyormus benim lise boyu haberim olmadı.Ama işte o intikam istemiş.Ve sevgilimle yatmış sevgilim aldatmış beni.Hem de pek çok kez sadece 1 kere değil. Normalde aklımdan çıkarmıştım tamamen ama gönülden öyle kolayca çıkmıyormuş. Bugun bizim fakülteden kaydını aldırmış. Nakil olmuş Ebru\'nun unisine hem de.Ben şu çocuğa aşık olmak istiyorum dediğimizde kalp nasıl umursamiyorsa.(burada benden bahsediyor sanırım yüzüm de düştü benim zaten kafamda bir isim oluştu.)
  Ben bu şerefsizi unutmak istiyorum dediğimizde unutamıyor.Ben onun isteklerini (cinsel anlamda anlayın işte)Hiç bir zaman yerine getirmedim her sorduğunda tersledim.Ama belki de her tersledigimde o Ebru\'ya gitti.Ben bunu hak etmedim be4 hem de hiç.

  Soluklandik ikimiz de.Bana sarıldı sonrasında.Ama bu bile toplamadi beni.

  B-Soyleyeceklerin bitti mi?

  M-Evet

  B-Cocugun ismi neydi?
  (Nolur o olmasın diye geçiriyorum içimden de)

  M-Burak...
  ···
 16. 16.
  +16 -1
  Sustum beyler sadece ben sustum o da sustu.En sonunda konuşacak gücü buldum

  B-Sarisin ve KYK yurdunda kaliyorduysa onla oda arkadaşıydım.

  M-Ne!

  B-Baya benim oda arkadaşımdan bahsediyorsun. Daha doğrusu eski oda arkadaşımdan.

  M-Emin misin

  B-Evet eminim

  Bu ağlamaya başladı beyler yeniden ben dayanamadım sarıldım.O da omzuma yattı. Aglayarak

  M-Sen olsan ne yaparsın?

  B-Benim hiç sevgilim olmadı uniye kadar da kimseyi sevmedim.Bu konulardan çok anlamam aslında ama birisi beni bu şekilde aldatsaydi unutmak için ne gerekiyorsa onu yapardım.

  Durdu güldü bu

  M-Gercekten sevgilin olmadı mı?

  B-Gercekten

  M-Sevdiginde olmadı yani ÜNiYE KADAR
  (burayı vurgulamıştı)

  B-Evet dedim uniye kadar olmadı

  M-Unide oldu yani (ağlarken bir gülümseme koydu yüzüne çok tatliydi lan)

  B-Hadi saat geç oluyor yurduna gir sıkıntı cikarmasinlar.

  M-Soruma cevap bekliyorum

  B-Tamam geç hadi ben kendim bile bilmiyorum cevabı sen cevap istiyorsun

  Geldi yanağımdan optu sarıldı ve gitti. Arkasindan baktım kapıdan girerken döndü arkasına orda olmamı tabi ki bekliyordu elini salladı.Ben de salladım yüzümde buruk bir gülümseme ile yurda girdim. Kizin gönlünde hala başka biri vardı işte lan. Unutamamisti daha. Bana da laf düşmezdi yani. Simdi bir de Ali'ye hesap verecektir.

  Odaya girdim Ali'ye anlattım durumu Ali'nin tepkisi şu oldu

  A-Hagibtir

  B-Ben de şok oldum zaten. Neyse yatalım gibilmis zütün davası olmazmış.

  ikimiz de uyumak için yataklarimiza geçtik.Ali uyumustu ben ise uyumamistim. Sonra bir mesaj geldi.

  M-Uyudun mu
  Bugünden sonra bin modunu yavaştan açtım beyler. Kiza her türlü nazik gitmiştim kırılır mı belki diye ama öyle bir kız değildi belli ki.

  B-Sence

  M-Tamam uyumamışsin. Sevindim ben de uyuyamadım çünkü.O kadar karmaşıklık var ki hayatımda sürüyle insan var kafamin içinde bu niye böyle dedi bu niye böyle yaptı diye.

  B-Ben çok rahatım valla kafamda tek bir kişi var.
  M-Gonlunde de var mı o kişi?
  B-Zaman gösterecek (onun sozuydu)
  Baya baya gurur yapıyordum aq basbaya gönlümde de var
  ···
 17. 17.
  +15
  Beyler bu aralar makale falan da yazmam gerekiyor. Okuyanlar partlari sukulasin akşama kadar ben o gazla girebildiğim kadar girerim
  ···
 18. 18.
  +20 -1
  M-Bakiyorum da Unutmuyoruz bazı şeyleri
  B-Sen de biliyorsun ya bazı şeyler unutulmuyor.
  (Olum yanlış söylemiştim ya.Aklima tüküreyim)
  M-iyi geceler neyse bugün yanımda olduğun için teşekkür ederim.
  B-Melis öyle demek istemedim özür dilerim.(görmedi bunu)
  Aradım telefonunu açtı
  M-Efendim
  (Sesi aglamakliydi)
  Türlü sebeklikler yapıp güldürmeye çalıştım.En sonunda güldü
  M-Yat hadi aptal yarın okulun var alinmadim ben ama yarın sen hiç bir şeyi anlayamayacaksin bu gidişle.
  B-Tamam Melis hanım.iyi geceler
  M-iyi geceler
  Aramayı sonlandırdım saate bir baktım yine 4 olmuş vay anasını dedim yattım uyudum.
  1 hafta pek bir şey olmadı beyler. Rutin geçti her şey okula git melisle mesajlas Ali ile Elif in arasını yapmaya çalış. Onlarla konuş geyik döndür derslere bak vs şeklinde geçti. Pazar sabahı Melis aradı
  M-Naber
  B-iyi sen
  M-Canim bir şey soracağım
  (Canım mi oha)
  B-Sor tabi
  M-Kordona gidelim mi?Yururuz yolda

  B-Bakilir
  (Kendini ağırdan satma aq keli demeyin bu söz modaydi o sıralar nedenini sorana söylerim.)
  M-Bakilsin o zaman (bu da öyle)
  B-Saat ver kapının önüne çık.
  M-Yaaa .d tamam akşam 5te al beni olur mu?
  B-ikindi oluyor 5 daha
  M-Ya sus kapat aptal
  B-Hayir sen kapat muhahaha
  Kapattı harbiden aq :(

  Ben hazırlıklara başladım şimdiden desem yalan olur daha saat 11.Aliye olayı anlattım beraber Cs:Go oynadık.4 olmuş saat ben gittim hemen hazırlandım. Mezuniyetten bu yana ilk defa gömlek giydim. Aynada baktım kendime baya giderim var lan moruk falan diyorum. Buyuyu Ali bozdu enseme vurdu aq acıdı bir de.Neyse koşar adım Melisin yurdunun önüne gittim. Bekledim biraz sonra indi aşağı.Bir kere daha aşık oldum. Saclariyla aynı renkte sarı bir elbise giymiş.Ama 0 dekolte. Dedim ben bu kızla evlenmeliyim.
  M-Beklettim mi
  B-Yyyok hayır.
  M-Ne oldu
  B-Cok güzel olmuşsun
  Güldü
  M-Tesekkur ederim senin de giderin var ahahahaha

  B-Hadi gidelim. Otobus 15 dk sonra gelecekmiş. Yuruyerek durağa gidecez daha hadi bakiyim.
  M-Tamam topuklu var ayağımda dur.
  Koluma girdi beyler.O an içim gitti
  ···
  1. 1.
   +4
   - Bakılır..
   - Bakılsın o zaman.
   Medcezir Yaman Mira diyalogu.
   ···
  2. 2.
   +1
   Şimdi yapsan hatırlamazlar amk neyse miranın sümüğü
   ···
  3. 3.
   0
   Yaman mira
   ···
  4. 4.
   -1
   Kordona topukluyla ve elbiseyle giden birini ilk defa duydum yalan atma aq
   ···
  5. diğerleri 2
 19. 19.
  +14
  B-Boyun uzun zaten niye topuklu giyiyorsun ki bir de.
  (Yazmayı unutmuşum 1.70 ya da 1.69 boyu kendisi de net bilmiyor)
  M-Yakismamis mı?
  (Tuzak soru .ddd)
  B-Konumuz o değil kendine eziyet cektiriyorsun ya topuğu kirilirsa?
  M-Sen varsın ya taşırsin beni
  B-O kadar yükü kollarım kaldıramaz
  (Hep o mu yapacak biraz da ben yapayım)
  Yüzü düştü
  M-Ben yurda dönüyorum git gelme pesimden.
  Baktım harbiden dönüyor ne diyeceğini umursamadan kaldırdım.
  M-Ya birak gerizekalı durr dur ahahaha bir şey diyecekler
  B-Desinlerr vişneli sodam affetmeden indirmem
  M-Tamam affetti indir şimdi
  Bıraktım yere yeniden koluma girdi
  M-Agir miyim harbiden
  B-Tüy gibisin
  diyip bin gülüşü koydum suratıma .ddd

  M-Pislik
  Bu şekilde konuşmalarla durağa geldik. Otobuse binip kordona çeşitli aktarmalarla geçtik .dd

  Kordon'da yürürken bir tane çiçekçi teyze çıktı karşımıza.(T:Teyze)

  T:Yanındaki sevgiline kendisi gibi güzel bir gül alır mısın oğlum

  Benim yüzüm kizardi Melise baktım onun ki de öyle

  B:Bir demet verebilir misin teyze

  Orada hazırladı verdi bana.
  Ben de Melise uzattım
  Gözlerimin içine baktı gülüyordu gözleri.
  M-Tesekkur ederim
  B-Guller sana teşekkür etsin bence .d
  Yaa dedi koluma sarıldı.
  Bizim belki de hayatımız boyunca en anlamlı olacak yere gittik ilk defa.Bir kafe vardı (isim vermeyim) onun arkasında köşede kalmış banka oturduk.O denize baktı ben onun deniz gözlerine.
  M-Her şey için teşekkür ederim iyi ki yanımdasın. Limonlu ice teayi bile sevdirdin bana
  B-Tesekkur Edip durma utanıyorum
  M-Ya çen utanıyor musun çen
  Gibi bir muhabbet döndürdü.O gün 8 e kadar oturduk ben onu tanıdım o beni. Babasi ins muhendisiymis en son otel yapmaya başlamış. Otel olduğunda tatile gitme sözü de aldı benden.
  Bu günü anlatma nedenim her anlamda önemli olmasıydı.1 ay kadar süre rutin geçti ama melisle iyice ilerlemistik. Yurttan tayfun emre gibi kardeşlerimi tanıdım. Okuldan Sinem Oğuz Zeynep gibi arkadaşlar edindim.Ama gelin 1 ay atlama yapalım önemli her şey orada başlayacak çünkü...
  ···
 20. 20.
  +22
  1 ay her şeyiyle rutin geçti Melis ile aramız iyileşti samimilesti.Ben onu tanıdıkça duygularım artmaya başladı. Gercekten aşık olmuştum ama yanımda olduğu için mutluydum derslerimi iyi yönde etkiledi bu da.Ders aralarında okul sonrasında bulusuyorduk. Uniye sabahları beraber yürüyorduk.
  En sonunda Melisi disari çıkarmak istedim. Bilenler bilir Forum Bornova var oraya zütürmek istedim havalar da baya soğumuştu ama olsun dedim. Aradim telefondan
  B-Melissss
  M-Efendim canım
  (Sürekli canım diyordu artık buraya takilmayin ben cıvık olduğunu düşündüğüm için canım demiyorum)
  B-Cumartesi akşamı müsait misin?
  M-Evett
  B-Tamam bir yerlere gitmek ister misin?
  M-Bakilir (gülüyordu)
  B-Bakilsin o zaman
  (Unutmamasina çok sevinmiştim.)
  M-Tamam al beni olur mu saat kaçta çıkayım kapının dışına
  B-3 te çık fazla geç kalmayalim. Havalar soğudu zaten.
  M-3 ikindi oluyor yalnız
  B-Tamam kapat hadi kapat gıcık

  Neyse uzun uğraşlar sonucu aldım onu saat 3te yine çok güzeldi. Ustunde yeşil bir şişme mont altında kot pantolon. Beni benden almıştı nasıl bilmiyorum ama bu hali bile etkiliyordu. Aramizda konuşmalar geçe geçe gittik. Forum Bornova ya.Bu bir kaç giyim mağazası falan gezdi. Neyse en sonunda oturup dinlenelim dedi.Ben amacima yaklaşmıştım inceldiği yerden kopsun diyerek söze girdim.

  B-Melis az sonra sana anlatacaklarimi sözümü kesmeden dinle olur mu?
  M-Tamam(merakla)

  B-Melis ben senden ilk gördüğüm günden beri hoşlanıyorum.ilk başta hoşlanmayla başladı sonradan sonraya aşık oldum sana Melis.Ben dunyaysam güneşim oldun yörüngene takıldım.Sen olmazsan belki hala ben olurum ama içimde yaşam kalmaz. Seni tutsak bir mahkumun özgürlüğü sevdiği gibi seviyorum Melis.

  M-Be4die benim sana karşı duygularım var boş değilim.Ama içimde hala bitmemiş bir şeyler var. Unutamadigim birisi var.Ne yapmış olursa olsun ben hala unutamadım. Simdi seninle sevgili olmaya başlasak bu benim sana bir hakaretim olacak. Kalbimde 2 aklımda 1 kişiyi taşıyorum.O aklımdaki sensin.Ama kalp söz dinlemiyor. Ozur dilerim.
  ···
  1. 1.
   0
   Vay huur
   ···