/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
3
 1. 1.
  +157 -11
  üniversitede bir gencin başından geçenleri ne kadar sevebileceğini ne kadar fedakarlık yapabileceğini anlatsam gelir misiniz?

  Çok değil 2 rez alınsın başlayacağım maksat duvara anlatmayim amacım prim değil.

  not:Hikaye bitmiştir (bkz: be4die)
  ···
 1. 2.
  +80 -2
  Herkes Tom Sawyer amk ne hayatlar yasamissiniz öyle be
  ···
 2. 3.
  +50
  Neyse ben baslayayim ilk parti yazayım siz de gelirsiniz heralde

  ---

  Başlamadan önce kendimden bahsedeyim ben kim miyim?
  Dinine bağlı bir ailede yetişmiş derslerine düşkün çoğunluğun yakışıklı olduğumu söylemesine rağmen benden hoşlandığını öğrendiğim kızlar olmasına rağmen derslerimden geri kalırım diye lise bitene kadar kimseyle çıkmamış hatta benden hoslananlari bilerek sogutmaya calismis bir fen liseliydim.Bu okuyacaginiz hikayede üniversitenin değil de sevginin insanı nasıl değiştirebileceği.

  Lys den çıkmış iyi bir üniversite de tıp fakültesini kazanmıştım. Ailem ben herkes çok mutluydu.Ve sözlükteki yazarların yarısının hayatını giben izmirde kazanmış olmam işin tuzu biberiydi.O yaz kendime iyice çeki düzen verdim son sene kilo almıştım 1.86 boyundaydim. Kilom ise 90 a yaklaşmıştı.Bir spor salonuna yazildim ilk başta sadece kilo vermek için koşu bandı yuzme vs gibi aktiviteler yapıp basket oynadıktan sonra yaz sonu 1.88 boy 82 kiloya düşmüş az da olsa kas yapmıştım. Gelecegimin parlak olması umudu ile izmir biletini uninin açılmasından 2 önceye aldım. Ailemle doya doya konuştum.O gece iyi bir uyku çekmek için erkenden uyudum yarın yolları izleyerek gitmekti niyetim çünkü.

  Sabah annemin sesiyle uyandım hazırlan baban aşağıda bekliyor diyordu. Valizimi aldım annem eşyalarımin tamdıbını gece yeniden yerleştirmiş içine hepsi düzgünce durulmustu. Gulumsedim öyle görünce. Sarj aletini de valizin içine atip babamın yanına indim. Annem de benle beraber arkaya bindi öne binmemisti. Otogara vardık yazın yerlesecegim yurdu zaten gidip görmüştük.Bu sefer yanımda gelmeyecekti ailem yani tek başıma gidip yerlesecektim. Otogara gelince annem başladı ağlamaya onu öyle görünce ben de dayanamadım göz yaşlarım akti. Babamin bile o dag gibi adamın bile gözlerinin dolduğunu gördüm yanağındaki islakligi siliyordu.Zor da olsa ikisiyle de vedalastim. Otobuse bindigimde annem hala ağlıyordu. Bense izmir\'e doğru yola çıktım...
  ···
  1. 1.
   -2
   Hay yalanini gibim boyu 2 cm uzamis amk kertenkelesi
   ···
  2. 2.
   0
   Kardeşim önce düzgün dur tanımadigin kişilere gider yapma. Kanitlanmis bir şey var 25 yaşına kadar erkekler aktif şekilde uzar.Sen büyük ihtimalle yerden bitme veledin tekisin. Boyun uzamiyorsa benim yaptığım gibi basket ve yüzmeyi bir arada zütür bakayım.2 santim az bile uzamışim aq keli seni.O zamanlar sakalım bile çıkmamıştı böyle bir şeye inanıp inanmamak senin tercihin ama gider yapma belanı giberim
   ···
  3. 3.
   0
   Ananizi gibip boyunu uzattim
   ···
  4. diğerleri 1
 3. 4.
  +27 -1
  Yollarda giderken aklımda binlerce düşünce acaba nasıl olacak üni nasıl geçecek ve kulağımda da blurred lines çalıyordu. Nakarati tekrarlarken bir yandan da yola baktım. Yaklagib 8 saat süren yolculuk sonrası gelmiştim izmir\\\'e ismine methiyeler yazilan, kimisini sevindiren kimisini uzduren şehir bakalım bize ne getirecekti. Yurdun yolunu tuttum Yurdu anlatmaya gerek var mı bilmiyorum da klagib KYK yurdu beyler işte.Bir oda da 3 kişi kalacaktik. Sansima internet baya iyiydi.Ben 1.6 çok oynuyordum o sıralar. Ondan dolayı buna baya sevinmiştim. Neyse ben odaya eşyaları yerleştirmeye başladım ama kimse gelmemişti daha.2 gün önceden gelmenin faydası mi zararı mı siz karar verin. Karnimin açıktigini farkettim. Hemen internetten kokoreççi aradım. izmir\\\'inkini o kadar ovmuslerdi bakalım güzel miydi? Kokoreçi söyleyip bir güzel karnımı doyurdum.Ama çok farklı bir şey fark etmedim standart kokoreç işte aq.Neyse gideyim yatayım bari dedim bir duş aldıktan sonra kafamı koydum uyudum. Gece ışığın açıldığını fark ettim. Noluyoz lan diye dönüp baktım. Karsimda siritan bir muallak var .d
  Neyse Söze girdi ben Ali aga rahatsız ettiysem kusura bakma oda arkadasinim
  dedi( B:ben A:Ali)

  B-(içimden tabi rahatsız ettin aq diyorum)Yok yok ne rahatsızlığı ben de be4 memnun oldum dedim.
  A-Ben yerlesiyorum sen rahatına bak
  Döndüm buna:
  B-Aga(onun hitabinda hitap ettim .d)Cs oynar mısın?
  A-Oynarim hem de çok severim ama hangisi 1.6 mi 1.8 mi ?
  B-1.8 oynayan vurduruyordur dedim yattım.
  Elemandan baya hoslanmistim.(muallak değilim)Kafamız uyusacaga benziyordu.
  Sabah kalktığımda bu uyuyordu ama diğer oda arkadaşı da geldi sonunda. ismi Burakmis özet geçiyorum bine uyuz oldum aşırı ego sezdim ve eleman yakışıklı da değildi hani. izmire gitseniz 100 kişinin 90nda olan sarışın tipti işte.Bu benim ismi sormadı ben yine de söyledim bizim Ali uyuyordu döndü buna baktı sonra benim işlerim var diyip odadan çıktı.Ne memnun oldum dedi ne bir şey belli bu elemanla ugrasacaktik.
  ···
 4. 5.
  +31 -2
  Biz Ali\'yle 2 gün boyunca dışarı çıkmadık full Cs 1.6 oynadık. Sonra son gun kampüse indik. Okulu başladık gezmeye. Aliyle kantine gidelim gel yeni insanlar görürüz dedim.(bu kantini yazin kafanıza hayatımı değiştirdi çünkü) Etrafima baktım burası tabi ki sadece tıp fakültesi öğrencileri değildi. Farkli farklı insanlar vardı. Dovmeliler mi dersin saçını Mora boyamış kızlar mi dersin. Neyse ortam beni gerdi gel yurda dönelim dedik gittik Cs 1.6 atıp uyudum bizim Burak denen bin hala yoktu ortalıkta. Gece kapının çarpılması ile Ali de ben de uyandık.Bu gerizekalı yeni gelmiş saate baktım gecenin 3 ü.Ya sabır dedim.Bir baktım bu mal yalpalaya yalpalaya yürüyor. Sarhos olmuş aq salağı. Neyse dedim kalktım yanına gittim Gibtir git diyip beni tersledi. Normalde altında kalmam ama belli sarhoş aq ne diyebilirsin ki.Goturduk bunu banyoya. Actik suyu sona kıyafetleriyle beraber fiskiyeyle bir güzel yikadik bunu. Sonra kendine geldi. Sorduk hangi fakültedesin diye bu mimarliktaymis.Ben yatacağım yarın kaldırmayın beni dedi.
  (Bu:Burak B:Ben A:Ali)

  B-Yarin uninin ilk günü biliyorsun değil mi dedim
  Baktı bir:
  Bu-Yanii dedi
  içimden sabır çekerek yatmaya gittim.
  A:Knk bizim sıkıntımız var gibi
  B-Oyle hadi yat yarın fakülteye gidecez daha ilk gunden geç kalmayalim.

  Uyandım direk duşa girdim bunlar daha kalmamıştı. Sonra saçımı falan tarayıp Ali\'yi kaldırdım.Bu da üstünü giyindi çıktık dışarıya öbür bunu uyandırmadan.

  Bunla beraber girdik fakülteye onlerden masa seçip cam kenarına oturduk.

  A:Knk kızlardan gozune çarpan var mı?
  B:Yok olum ben daha etrafa bakmadım dur bi
  A:Saat 3 yönüne baksana bi
  Kafamı çevirdim
  Kumral saçlı ela gözlü tahmini 1.60 boylarında bir kız.
  B:Eee
  A:Knk güzel değil mi?
  B:Vuruldun mu lan yoksa ilk dakikadan ahahahaha diye güldüm.
  Baya bir sesli güldüm o kız da dahil herkes baktı bize.
  A:Ya senin ağzına sıçayım öyle gülünür mu?
  B:Tamam olum sıkıntı yok unideyiz milletin gibinde bile olmayız takma bu kadar.
  A:Olmaz miyiz harbi
  B:Olmayız tabi lan
  ···
  1. 1.
   +5 -2
   Tıp okumuş türkçe 0 aq
   ···
  2. 2.
   0
   Kyk yurdunda nasil gece 3 de geliyo o pic amk
   ···
   1. 1.
    0
    Benim tahminim bu muallaknin ailesi müdüre fazladan para vermiştir. Yoksa bekcinin ne biraları geçirmesi mümkün ne de o saatte sokması. Aklima başka bir şey gelmiyor çünkü imkansız amk.
    ···
 5. 6.
  +36 -1
  Okuyan kardeşim varsa en azından bir şey yazsa da duvara anlatıyor gibi hissetmesem.(Bu arada söylemeyi unuttum unide günlük tutuyordum hala bitmedi üni bu arada devam ediyor.O yüzden üni ismini veremem sıkıntı çıkmasin diye ama çoğunuz tahmin eder zaten. Gunlugu unutmazsam caps olarak eklerim..
  ···
 6. 7.
  +26
  Ben kızlara alıcı gözle bakmadım pek daha ilk gün bir durun ama nafile aq abazalari şimdiden tanışmaya falan çalışıyorlar herkesle ama itinayla numara alma denemeleri falan.Ben döndüm Ali'ye:

  B:Gel lan benle
  A:Nereye lan?
  B:Gel kanka çok mutlu olacaksın sonunda
  A:iyi bari yürü hadi
  (Cam kenarındaydim ben bir cik aq da yuruyeyim)
  Neyse yürüdük ben bu saat 3 yönündeki beyaz tenli Ali'nin kancayı attığı kıza doğru gittim.
  Ali'de tıpış tıpış arkadan geliyordu .dd
  Ben biraz değişik bir şey deneyim dedim kizin masasına oturdum.(üstüne)
  Selam be4 ben dedim
  O da önce bir güldü masaya baktı Elif ben de dedi.
  Sonra Ali'yi gösterdim 2-3 adım uzaktaydı hala.
  (A:Ali E:Elif B:Ben)
  Ali dedim Elif'i Ali'ye gösterip elif dedim.
  ikisi de memnun oldum dedi ama Ali'nin sesi ben bile duyamadım .ddd
  E:Efendim anlamadım
  A:mmmemnun oldum
  Elif sadece güldü
  B:Tek mi oturuyorsun?
  E:Evet arkadaş olarak bir sizi tanıdım daha.
  B:Bizim masaya gelmek ister misin Ali'nin yani boş.
  E:Olurr
  Ali'yi bir goreceksiniz ağzı kulaklarında nasıl sevinmiş .ddd
  E:Çantamı aliyim geliyim olur mu?
  B:Olur tabi

  Ali'yle sıraya geçtik döndüm ona
  B:Bak şimdi iyi dinle beni ben birazdan sizi yalnız bırakacağım kızla sohbeti germeden sıkmadan tanışmaya çalış nelerden hoşlanır nereli bunun gibi sorular sor sohbet tikandiginda değiştir konuyu tamam mı?
  A:Tamam kanka sen adamsın ben gidip konusamazdim utanırdim sen tanistirmasan.
  B: önemli değil pnp sıkıntı yok.
  Sonra elif geldi ben yanlarından kantine gidip geleceğim bahanesiyle ayrıldım.Cok rahat gülerek kantine gidiyordum.Ama bilmiyordum ki başıma geleceği.
  Bir elmalı soda alıp masalardan birine geçtim. Karsi da bir grup vardı hepsi kızdı grubun guluyorlardi. Neyse ben oraya bakarken felç oldum nutkum tutuldu.
  Böyle bir güzellik yok beyler anlatılamaz en tatlı balı kendisini yapan Ariya isyan ettirecek beline kadar uzanan saçlar denizi kıskandıracak masmavi gözleri hayatımda ilk defa böyle hissettim nefesim tutuldu doğru düzgün nefes bile alamadım. Bakmis kalmışım öyle
  ···
 7. 8.
  +16
  Okuyan yok mu hiç
  ···
 8. 9.
  +7
  Yaz sen okuruz
  ···
  1. 1.
   0
   iftardan sonra
   ···
 9. 10.
  +25 -1
  Dediğim gibi donup kalmıştım.Ama bir yandan da benim ne yapıp ne edip bu kızla tanışmam gerekiyor diye düşünüyordu. Baktım elinde ice tea var seftalilisi. Bunu hiç unutmam günlüğe falan gerek yok buraları hatırlamam için. Gittim kantinin büfe kısmına abi dedim 1 tane ice tea limonlu.Çıkardı verdi ice teayi.Ben de yavaşça onların masasına yürümeye başladım ama kalbim nasıl atıyor bir görseniz az önce Aliyle dalga geçiyordum bir de diye düşündüm.

  Masalarına geldim kızın önüne ice teayi bıraktım limonlusu da güzeldir diyip gittim. Arkamı dönemedim utançtan yanındaki kızlar gülüyordu utanmasalar haykıracaklar aq.

  Sonra ben kendi masama geçtim baktım bu ilerden yürüyüp yanıma geliyor.
  -Limonlu güzel tercihmiş ama ben bergamot ve seftaliciyim dedi.
  Güldüm beyler sadece
  Ice tea için teşekkürler Melis ben dedi
  Memnun oldum be4 ben de dedim ama nasıl kelimeler döküldü anlamadım.
  M-Hangi Fakültedensin seni daha önce görmedim benimkinde değilsin o kesin
  B-Görsen hatırlar mıydın
  M-Ben yolda gördüğüm insanı bile tekrar görürsem çıkarıyorum
  (gibmişti beyler ne yalan söylüyeyim moralim de bozulmuştu)
  B-Tıp ilk senem
  M-Tıp mı siz dışarı çıkıyor muydunuz?
  (yeter gibme artık)
  B-Evet çıkıyoruz senin ki hangisi?
  M-Tahmin ettt
  B-işletme
  Gülmeye başladı bu
  M-ahahhaa ya öyle bir profil mi çiziyorum. Mimarlıktayım ben
  (Burak da mimarlıktaydı hatırlarsanız burayı unutmayın)
  B-iyiymiş
  M-Ya ben gideyim arkadaşlarım bekler ama bunun tekrarını isterim ben de sana vişneli soda alacağım unutturma (elmalı vardı elimde)
  Giderken
  B-Vişneli sodama nasıl ulaşacağım?(püü aklımı gibeyim post ergenin kurduğu cümleye bak)
  M-Dumanla
  dedi sonra güldü
  M-Vişneli sodayı arayan kantinde bekler illa bir gün denk gelir o sodaya
  (abi kız gibmeye doyamadı numarasını istemiştim aslında lisede böyle şeyler yaşamamış olan ben kızlar beni özgüvenli cool sansa da aslında özgüvensizdim olum şuna bak)
  ···
  1. 1.
   +7 -1
   aga taşak mı geçiyosun dıbına koyim eğer bu kızı cidden ice tea ile tavladıysan ben hiçbir şey bilmiyorum amk o ne ergen gibi gidip limonlusunu bırakmak kız olsam sana zütümle gülerdim
   ···
  2. 2.
   0
   Tavlamadim panpa daha okumamissın 1 ay boyunca tam flört bile olamadık
   ···
 10. 11.
  +1
  Yaz panpa merak ettim
  ···
 11. 12.
  +21 -1
  Dediğim gibi lisede kızlar ben genelde uzak durduğum ve teklifleri kabul etmediğim için beni egoist olarak düşünürdü ama alakası yok aq ben sadece derslerime önem vermek istiyordum bu ergenlerde öyle düşünüyordu neyse konumuz lise değil.

  Kız lafıyla gibmişti beyler beni ben daha önce kimseden öyle söz işitmemiştim aq.Ama o sıralar umrumda mı değil ben onun tekrar buluşma(kantine gelecek ne buluşması) sözüne takılmış yüzümde bir gülümsemeyle sınıfa çıktım.Bir baktım bizim Elif ile Ali sohbeti ilerletmiş.

  B-Naber gençler
  E-iyidir
  A-Kayboldun sandık olum nerde kaldın böyle .dd
  B-Yok ya kantinde biraz oyalandım işte.(Ali'ye de sonra anlatırım der gibi göz kırptım)
  E-Mimikleri etkin kullanıyoruz bakim
  B-Göz kırpmak benim özel hareketim neyse cam kenarını açın bakim kurulmuşsunuz yerime.
  E-Emrin olur padişahım tahtınızı geri alın
  A-ahahahaha(olum kızın her dediğine kahkaha mı atılır aq salağı diye geçiriyorum içimden)
  B-Oh be cam kenarı adamdır
  Tam o sırada TTB profesörümüz girdi. ismi Ercanmış(isimler fake siz de biliyorsunuz aramızdan tanıyan varsa sıçmayalım)
  Adam baya cana yakın geldi bana (yazın kenara Ercan Hoca benim hayata bakış açımı değiştirecek hocalardan biri olacak.

  ilk gün bu şekilde bitti az da olsa ders işlemiştik.(ne yalan söyleyeyim gözüm korktu ilk gün böyleyse 6 yıl nasıl geçerdi).
  Eve geldik
  A-Gel knk net kafeye gidelim.
  B-Napacağız net kafede int de var pc de
  A-Olum maksat etrafı gezmek olsun bir de film kopyalarız
  B-Tamam gidelim

  Geldik int kafeye bir baktım liseliler bir oyun oynuyor. Oyunda aynı cs 1.6 dust falan var sordum buna ne bu kardeşim cs mi diye. Dedi abi evet cs yeni çıktı nereden indiriyoruz bunu falan diye sordum. Steam diye bir yer var abi Cs:Go oyunun ismi baya güzel bir oyun ama ücretsiz değil. Kaç lira kardeşim dedim.O da dedi normalde 24 ama sonbahar indirimi var abi 12 lira şimdi dedi.
  Neyse ben bunu Aliye de gösterdim ikimiz de hesap açıp aldık.O gün gece üçe kadar oyunu oynadık ama nafile hep ölüyoruz bunla. Sonra yazdık youtube a rehber gibisinden az uz öğrendik oyunu ama saat 4 olmuş biz de uyuyalım dedik.Bu arada Burak denen binden haber yok sabah gitmiş nerede bilmiyoruz yatağı falan da incin bırakmış. Yarın dersler iyice başlardı ve tıp sonuçta aq uyumazsak zütümüzden kan alırlar yattık biz de
  ···
 12. 13.
  +20 -1
  Sahurdan önce son bir part gireyim siz de okursunuz sabaha. Okuyanlar suku atsın rez alsın böyle yalnız hissediyorum .ddd
  ···
 13. 14.
  +1
  Rez yaz okuyorum atabildigin kadar part at
  ···
 14. 15.
  +27 -1
  Neyse sabah kalktık basım hayvan gibi ağrıyor gittim bir dus aldım ağrı kesici attım çıktık Ali'yle evden gidip boyoz aldık kampüsün çimlerine oturduk. Boyozu yerken karşıdan kim gelsin istersiniz. Tabi ki Melis ve yanında arkadaşları da yok. Aliye döndüm
  B-Kanka valla çok özür dilerim Cs yüzünden söylemeyi unuttum kızma nolur.
  A-Noluyo lan
  Ben o sırada tabi Melise doğru yollandim. Beni gördü yüzüne bir gülümseme geldi benim içim eridi onun haberi yok tabi.
  M-Naberrr
  B-iyi sen
  M-iyii. Boyozun üstüne vişneli soda gider mi?.d
  B-Visneli soda bir ayağım çukurda olsa bile gider .ddd
  M-Gel bakım o zaman. istersen arkadaşını da çağır.
  B-Aliyi mi o dursun onun işleri var ya sonra söz tanıştırıyim.(Bir daha görüşelim demeye getirdim)
  M-Nasil istersen (mavi gözleriyle bir baktı ben başka bir şey diyemedim. Kesinlikle bu dünyadan değildi.)
  Kantine girdik
  M-Taner abi 2 tane vişneli soda verir misin?(Kantinci nin ismi Taner mis ama benim gibimde degil ben gözlerine odaklandım o sırada çünkü.)
  M-Al bakim
  (Çok güzel bakim diyordu)
  B-Tesekkur ederim Melis her şey için.
  M-Visneli sodayla bir geçmişin mi var yoksa? Ahahaha önemli degil
  B-Visneli sodayla geçmişim yok da geleceğim olacak inşallah.(oha mk bu söz benden mi çıktı modundayim.(Onceden ona ergence vişneli soda demiştim hatırlarsanız.)
  M-Zaman gösterecektir her şeyi.
  M-Gecenlerde 10 haneli bir şeye ihtiyacın vardı hala var mı? Yoksa duman mi tercih edersin.
  Oha diye geçirdim içimden haykırmak geliyor.
  B-Arzu sizindir Melis hanım.
  M-Arzu kim tanıyor muyum???.ddd
  B-:)
  M-Ver bakiyim telefonunu
  Aldı beyler kilidi açmamı istedi ben de açtım şu gibimsonik ekran şekil kilidiydi.
  M-Kilit falan var hayırdır neler ceviriyoruz be4 bey(be4 ne aq neyse oraya bir isim düşünün)
  B-Gizli işler peşindeyimm
  M-peki al bakiyim telefonunu.
  B-Melis görüşürüz Schedule unu at olur mu bana kantinde boşuna beklemeyeyim.
  M-Tamam görüşürüz derse gideceksin galiba.
  B-Malesef mecbur öpüyorum görüşürüz.
  Bir dakika mk wtf öpüyorum mu dedim ben az önce.
  ···
 15. 16.
  +24
  Yüzümün kızarıklığı trafik lambası olarak kullanilabilirdi. Melis sadece güldü.Ben de koşar adim derse gittim. Actim telefonu kendisini ne diye kaybetmiş acep diye.Bir baktım vişneli soda yazıyor sevindim lan baya. Sonra numarasını ezberlemeye çalıştım unutmayacaktim numarasını hiçbir yerde niyetim oydu.(Unutmadım da)

  Ders ingilizceydi ama temel düzeyden ben de acayip sıkılıyorum. Mobil veriyi açtım bir baktım wpden mesaj. Schedulunu atmış.Ben de iyi bir göz gezdirdim ortak aralarimizi buldum kenara not ettim.
  A-Napiyon lan
  B-Hay ağzına tüküreyim korktum olum ya (küfür de edemiyorum yanımda elif var)
  E-Terbiyesiz sultan olacak bir de
  A-Anlat bakiyim o kız kimdi?
  E-Ooo be4 bey hizliyiz bakıyorum da.
  Ben de düşündüm eliften neyi cekiniyim Ali zaten kardeşim gibi olmuş.
  Başladım anlatmaya ders boyu anlattım. Onlar da dinledi sağolsun.
  E-Ben olsam sohbeti ilerletmeye calisip kızın görünüşünü beğendiğim gibi kişiliğini de beğenecek miyim ona bakardım.
  A-Aynen katılıyorum.(Gibtir pekekent sen daha kıza memnun oldum diyemiyordun diye geçiriyorum içimden de .ddd)
  B-Tamam en mantıklısi da o zaten.
  Cebim titredi mesaj Melistendi.
  M-Schedule uymadı galiba
  Hasgibtir yazmayı unutmuşum lan kıza.
  B-Yok ya araları not aliyordum
  (lan ne dedim yine olum kıza araları not alıyorum dedim şaka gibi malım ben aq diye düşünüyorum o sıralar. Wpde mesajı geri alma özelliği de yok tabi o zamanlarda)
  M-Niye not alıyorsun benim aralarimi yazıp * koydu
  B-Visneli sodayı ne zaman içerim tekrardan diye
  Durumu kurtardık gibiydi.
  M-Visneli soda istiyorsan ıslık Çal ben bizim fakülteden duyarım.
  B-Tamam peki
  M-Ben şimdi arkadaşlar çağırıyor azıcık ilgilen diyorlar onlarla konuşayım görüşürüz .
  B-Gorusuruz.
  M-Opmek yok mu bu sefer * ))) gibi bir şey yazdı.
  (Çok soktun çıkar)
  B-Ya onun içinde özür dilerim gerçekten ağzımdan kaçmıştı.
  M-Onemli değil diyip öpücük emojisi koydu.
  Benim kizardigimi arkamdakiler bile görmüştür. Derse odaklanamadim tabi o mesajdan sonra siritarak oturdum. .ddd
  ···
  1. 1.
   -1
   Hacı bu kız yollu
   ···
 16. 17.
  +10 -1
  @22 son partti normalde panpa ama senin için bir tane daha atayım dedim. Sahuru yapayım vakit bulursam bir part daha atayım ama söz vermeyeyim.
  ···
 17. 18.
  +25 -2
  Hadi bir part daha dönelim. Yalniz baştan söyleyeyim bu part aşktan çok Burak biniyle alakalı olacak onu da zaten merak etmissinizdir. Neyse başlayalım uzatmadan onu da anlatayım.

  ---
  Burak biz okuldan döndüğümüzde evdeydi elinde bir bira şişesi açmış telefonda birini arıyor ama belli ki çıkmıyordu aradığı kişi.
  Ben içmedim beyler hayatımda Allah da düşürmesin. Yanimda içilmesini de istemem haz etmem kısacası.

  B-Kardesim odana uğramak sonunda aklına gelmiş güzel ama bu odada içme dışarda ic. Sana zahmet rahatsız oluyorum.
  Bu-Ne diyon olum sen aq işine baksana.
  B-Bak kardeşim belli ki sarhossun üstüne gitmek istemiyorum ama bu odada yaşayacaksan burada içmeni istemiyorum nerede içersen iç gibimde olmaz ama burada içme.
  Bu-Tamam lan yemedik odanizi gidiyorum zaten kaydımi aldiracagim buradan.
  B-Niye lan zaten yeni geldin okula bile gitmedin ne kayıt aldırması.
  Çıktı gitti odadan. Baktim eşyalarını toplamış harbiden gidiyordu. Neyse bir yarım saat sonra döndü.Ben gidiyorum hakkınız varsa helal edin odada bundan sonra 2 kisiniz başka kimse yerlestirilmeyecek dedi aldı valizini çıktı.Ali de ben de şaşırmıştık.
  A-Bir derdi vardı demek ki
  -illa ki kanka ayık gezdiğini görmedik
  Biraz oturduk sonra mesaj geldi benim telefonuma.
  M-Be4 KYK yurdunda mi kalıyorsun sen?
  B-Evet erkek blogundayim(kızda ol bir de gerizekalı cümleye bak)
  M-Ben de kız blogundayim aşağı insem konuşabilir miyiz? ihtiyacım var konuşmaya da.
  B-Geliyorum Melis hemen kapının önüne çık bir yere ayrılma ben alacağım seni.
  Ali'ye anlattım durumu üstümü degistirmemistim zaten parfümü sıkıp dışarı çıktım.Kiz yurdunun kapısının önüne geldim bir baktım kapının önünde ağlayan sarı bir kedi var.(civima lan diyorsunuz tamam)Ağlayarak görünce elim ayağıma dolaştı gittim yanına direk sarıldı bana. Dizlerim titredi beyler inanın ki.
  M-Tesekkur ederim geldiğin için anlatacağım şeyleri dinleyecegini biliyorum sana ihtiyacım var.Ama şimdi sözümü kesmeden dinle olur mu?
  M-Be4 benim bir sevgilim vardı...
  ···
 18. 19.
  0
  Rez okurum
  ···
 19. 20.
  0
  Hikaye tutmuş.
  ···