/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +101 -24
  HiKAYE BURADA BiTMiŞTiR. YENi HiKAYE ALTTA.

  sonu mutlu son

  Merhaba, anlattıklarımın gerçek olup olmadığını hikayeyi anlatırken anlıcaksınız zaten. Hikaye uzun soluklu olucak ve yarım kalmıcaktır.

  Ben FlashciSmoke. 16 yaşındaydım o zamanlar, 1.70 boyunda onuncu sınıfa giden liseli bir
  ergendim. Yüzümde bir sürü sivilce. Saçlar 3 numara, kıyrtırık bir takım elbise, pahalı
  ama bir o kadarda uygunsuz koşu ayakkabısı. Takım elbise altına beyaz koşu ayakkabısı
  ne kadar uygun olurdu? Babamın tercihlerini kınıyorum.

  Okulla alakam yoktu. Gelip giderdim, teneffüse çıkmazdım. O zamana kadar karşı cinse karşı
  bir şeyler hissetmiyordum.

  Huyum kurusun çok utangaçtım. Tanımadığım, samimi olmadığım bir kızla konuşamazdım,
  hemen kızarır, ne diyeceğimi bilemezdim. Asosyal bir yaratıktım kısacası.

  Okulumuzda bir tane kız vardı; aslında bir sürü kız vardı ama ben birine aşıktım.

  Bir klişe vardır. Okulun en eziği en güzeline aşık olur diye. Sonra büyük bir red yer.
  Dibe gömülür felan ben de böyle olacağını biliyordum. Kız cidden çok güzeldi. Hani bir okulun
  en ateşli, en iyi, en güzel, enlerin kızı olur ya. Bu kız öyle biriydi..

  Dokuzuncu Sınıf olmasına rağmen fiziği mükemmeldi. Göğüsleri iriydi. Çakma sarışın
  olmasına rağmen gayet güzel saçları vardı. Saçlarını hep yana salar, uçlarını hep kıvırcık yapardı.
  Gözlerinin altında torbacık bile yoktu. Yüzü bir bebeğinki kadar pürüssüz ve bembeyazdı.

  Bütün okul kızın peşinde koşuyordu. Yanında gezen bir arkadaşı vardı. Adı Ece onun kadar fiziği
  iyi herşeyiyle mükemmeldi. Ama bir Deniz deildi. Dikkatimi çekmiyordu. Hoş çekse sanki bana bakacaktı.

  Ben birgün sınıftaki bebelere açıldım. "Beyler ben böyle böyle bu kıza fena aşığım taktik verin" dedim.
  Bütün arkadaşlarım dalgamı geçiyorsun olum sen şeklinde baktılar. Sonra hepsi birden gülüştü.

  "Ne derseniz diyin umrumda değil açılıcağım bu kıza kararlıyım" dedim.

  "Bol şans! Valla kardeşim o zaman, ne diyelim" dediler.
  ···
 1. 2.
  +3
  Rezerved delibal misin aq
  ···
 2. 3.
  0
  Rezerve
  ···
 3. 4.
  0
  Prezerlatif
  ···
 4. 5.
  0
  Abdurrezak
  ···
 5. 6.
  +37 -1
  2. Bölüm "Ciddimisin Sen?"

  Ben bu kıza nasıl aşık olmuştum? Çok saçma geliyordu. Umudum yoktu. Onun gibi popüler bir kızın bana bakma ihtmali dahi yoktu.

  O gün okulda, bütün gün Deniz'i düşündüm. O güzel saçlarına dokunmayı, onu öpmeyi, elini tutmayı, tenimde nefesini hissetmeyi.

  Çok aşık olmuştum. Aşık olmuş ne kadar kötü diye geçirdim içimden. Meğerse içimden değil dışımdan söylemişim. Ders Türkçeydi. Herkes dönüp bana bakıp kıkırdadı. Hoca aşırı tepkili davranmıştı. "Ayağa kalk oğlum" dedi, kalktım. "Sen bu tiple nasıl aşık oldun lan" dedi.

  "Ulan muallak sanane benim tipimden" diyesim vardı. ilk defa bir lafın altında fena halde ezilmiştim. Sesim çıkmadı. Oturdum yerime. O gün boyunca hiç konuşmadım okulda sırama yattım. Hep onu düşündüm. Aklımdan hiç çıkmıyordu zaten. Bugün söyleyecektim. Kabul edip etmemesi umrumda olmazdı. Zaten türkçe öğretmeninden işittiğim kelimeler canımı çok yakmıştı.

  Daha ne kadar yanabilirdi, bilmiyordum. Okul bitti. Zil çaldı, okulun kapısının önünde beklemeye başladım. Çok geçmeden etraflarında bir sürü erkekle çıktılar.

  Erkekler birbirleriyle yarışıyordu. Deniz'e bu kadar yakın olmaları beni çıldırtıyordu. Sahip olmadığın ve belkide hiç olamayacağın birini kıskanmak ne kadar saçmaydı.

  Belki o ellere başkası dokunacaktı. Teninin sıcak mı soğuk mu olduğunu başkası bilecekti. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum diye başkaları söyleyecekti.

  Kanıma dokunuyordu. Sanki bütün dünya onların etrafınızda dönüyordu. Böyle havalı olmaları gayet doğaldı. Bunlar eve doğru gitmeye başladılar. Peşlerinden bir an olsun ayrılmadım. Deniz Ece'yi evine bıraktı. Öpüştüler felan klagib vedalaşma.

  Sonra bu tek başına kaldı. Arkasından yetiştim. "Deniz" diye seslendim. Arkasını döndü, "Efendim" bi an duraksadı "Alp" dedi. Eğer kıza açılmayacak olsam orda bayılır kalırdım. içimden aman Allahım bu ne güzel bir ses" dedim. Deniz gözlerini kıstı. "Teşekkür ederim" dedi. "Ben bunları neden içimden söyleyemiyorum ya" dedim.
  ···
 6. 7.
  0
  10 dk da bir atıyorsun adamsın kanka
  ···
  1. 1.
   0
   Eyvallah.
   ···
 7. 8.
  +34 -2
  Şaşkınlıktan gözlerim faltaşı gibi açılmıştı. Heyecandan düşüp bayılmıştım. Ya Allahım Deniz'in kucağına düşmüştüm. Beni tutmuştu. Düşürken bile beni koruyordu sevdiceğim. Kıyamam ya ona. Uyandığımda nefesini yüzümde hissediyordum.

  Çok yakındı bana. Parfümünün güçlü kokusunu içime çektim birdaha birdaha. Bana bakarak "iyimisin Alp" dedi. Elinin biri kalbimin üstündeydi. Sanki her istediğim oluyordu. Gözlerini kaldırdı bana baktı. Hiç kaçırmıyordum gözlerimi kaçıramıyordum. Kilitlenmiştim gözlerine. Gözlerini kısarak güldü. "Pek iyi olduğunu sanmıyorum" dedi. "Allahım hiç bitmesin" diyordum. "Ama herkes bize bakıyor salak. Kalk hadi" dedi.

  Ellerimden tuttu kaldırdı. "Ee ozaman görüşürüz yarın" dedi. "Tamam görüşürüz" dedim. Orda öylece kaldım. "Düşündüm neden ben?" ihtimal vermiyordum. Umut vardı ama bu kadar ilerisini tahmin bile edemezdim. O anı kafamda sürekli hayel edip durdum.

  Sürekli ertesi günü düşündüm. Neler olucaktı acaba? Tepkileri çok merak ediyordum. Aslında fazla umutlanmıştım, sonuçta sadece deneyecektik. O deneyecekti. Ben ise hayaller kurup duruyordum. Saatler geçmek bilmiyordu. Düşündükçe daha da yavaş akıyordu zaman. O gün ilk defa yüzüm gülüyordu. Annem çok şaşırmıştı. "Bir günde bu çocuğa ne oldu böyle" diye soruyordu babama. "Babam ben nerden bileyim hanım git sor çocuğa bir kurtlar vadisini izletmedin" diye hayıflanıyordu.

  Şuan da kendimi odaya kapatmış olup eti cinle beslenmem gerekiyordu. Bunalıma girip atarlanmam sinirimi annemden kardeşimden çıkarmam. Mutlu olmak çok güzel bir duyguydu. Onu düşündüğüm an kalbimin hızı değişiyor, daha hızlı çok daha hızlı atıyordu. Bir elim sürekli çenemdeydi. Yatağıma uzanmış tavanı seyrediyordum. Çenemi yukarı kaldırışı elimi tutuşu, gülüşü. Çok farklıydı. Aşık olmak iyiydi. Helede bu aşk karşılıklıysa. Biliyordum, çok umutlanmıştım. Ama o umut bile yeterdi bana. Böyle düşüncelerle kafamı yorarak uyuyakalmışım.

  Sabah köpeğim Çıtır'ın üstüme çıkmasıyla uyandım. Köpeğimin cinsi çuvava. Çok tatlı bir şey. Gözleri kocaman kocaman. odamdan çıkıp Çıtırın kabına biraz mama koyduktan sonra hızla üstümü giydim. Annem daha kalkmamıştı. Onu bekleyemezdim. Dolaptan ufak tefek bir şeyler atıştırıp yola koyuldum. 10 dakika içinde okulda olmuştum.

  Ben okula yarım saatte giden bir insandım. Ne değişmişti. Kalbimin ritmi dengesizdi. Anladım ki koşarak gelmişim. Ama ben yolda gelirken ne gördüğümün farkında bile değildim. Sadece yürümüştüm veya koşmuştum. Bilemiyorum. Aklımda sadece Deniz'in gülüşü, bana dokunuşu vardı. Okulun kapısını zorladım. Açılmadı. Saat kaçtı ? Telefonu elime aldım. 07:15 geçiyordu. "Yuh! Ama" dedim. Ne yapmıştım ben? Okulun bahçesindeki banklardan birine oturup beklemeye başladım. Telefonu çıkardım. Clash of Clans'a girdim. Facebook'a felan baktım. O sırada millet okula gelmeye başlamıştı. Bir gözüm telefonda Denizin profilinde bir gözüm okul kapısındaydı.

  işte bütün güzelliğiyle ordaydı. Hemen toparlandım. Ayağa kalktım peşlerinden yetiştim. "Naber Deniz" dedim sırıtarak. Ece kaşlarını çattı. Başını öne eğdi. "Hayırdır" gibi bir bakış attı. Deniz " iyi Alp sen nasılsın" dedi. Ece ikimizide tersledi. Hayırdır benim bilmediğim bir şey mi var ?
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   -1
   Enlargeyourpenisten çalıntı kısım (:
   ···
 8. 9.
  +22
  Arkadaşlar, 10 dakikada bir part atıyorum. Alıntı değil kendim telefondan yazıyorum. Onun için rez almanızı bekliyorum. 5 kişiye yeniden burdayım.
  ···
 9. 10.
  0
  Rezervasyon
  ···
 10. 11.
  0
  Rezervatullah
  ···
 11. 12.
  0
  Anlat da bilelim gerçek mi değil mi
  ···
  1. 1.
   0
   Kanka 2 3 kişi gelsinde uzun soluklu olucak.
   ···
 12. 13.
  +3
  20 dakika oldu.10 dakika da bir part atıyorum demişsin. Eksini veriyorum ve okumayı burda kesiyorum. gibik liseli
  ···
  1. 1.
   0
   Üstte söyledim ben, 5 kişi rez alınca devam edicem dostum. Notpad de hazır hepsi.
   ···
 13. 14.
  0
  Yaz knk okuyom
  ···
 14. 15.
  0
  Hadi knk hadi
  ···
 15. 16.
  +64 -6
  Arkadaşlar okuyan var ise şuku atında görelim. Duvara anlatıyor gibi hissediyorum kendimi.

  Deniz Ece'ye "deneyeceğimizi söylemiştimya hani" dedi. Ece şaşkın ve alaycı bir ifadeyle "He demek o çocuk bu" dedi. Bende buna karşılık ona atarlandım. "Benim adım Alp, çocuk değil. Ece hiç oralı olmadı. Niye böyle gereksiz yere atarlandım onuda bilmiyorum zaten. Bu ikisini sınıflarına bıraktım. Ders bitti. Teneffüste hemen yanlarına gittim. Tam Denizle konuşacakken biri omzumdan geriye doğru çekti. Döndüğümde yumruğu yiyip yere yıkıldım. Yine bayılmıştım. Gözlerimi açtığımda baş ucumda Ece vardı. iyi olup olmadığıma bakıyordu sanırım. Deniz diyerek ayağa kalktım. 12'lerden bir çocukla hararetli bir şekilde tartışıyordu. Çeneme yediğim yumruk cidden çok sertti. Yattığım yerden kalkınca başımdaki tarafsiz acıyla baş başaydım. Ama umrumda değildi. Deniz'le konuşan çocuk kalktığımı görünce üzerime yürüdü. "Yediğin dayak yetmedi mi lan bücür" dedi. Demek o vurmuştu. Dayak yiyeceğimi biliyordum ama gururumu ayaklar altına alamazdım. Çocuğun üstüne yürüdüm, çocuk bir çırpıda yakalarımı toplayıp havaya kaldırmıştı. "Deniz'e bir daha yaklaşmayacaksın. Onun yanında seni görürsem çok fena yaparım" dedi ve beni bıraktı. "Ama oda benden hoşlanıyor" dedim. Deniz gülmemek için dilini ısırmıştı. Buna karşın o çocuk katıla katıla gülmeye başladı. Arkamda duran Ece'ye döndüm. Ece çenesini katılaştırarak başını sağa solo hareket ettirdi. Anlamıştım. Sadece ufak bir oyundu. Ben ise zavallı bir kurban, hayalleriyle oynanmış bir ergendim, onun gözünde. Kravıtımı gevşettim. "Bunu ödeyeceksiniz, Hepiniz." Denize baktığımda hala içimde bir şeyler akıyordu ama eskisi gibi değildi. Hainliğin zehri vardı. Denizin yaptıkları yetmezmiş gibi "Senle biz, düşündün mü hiç? Tipim değilsin. Kaşının tekini kaldırıp o çocuğa baktı. "Ki olsan bile dünyada tek sen kalsan sana bakmam. Biliyor musun? Ellerinden tutup kaldırdım hani. Senin için unutulmaz bir anıydı belki ama ben senin ellerine dokundum Iyy. Biliyormusun ellerimi 10 kez yıkadım mazallah sivilce felan bulaşır." Ecenin "Deniz kapa çeneni karşısındaki de bir insan" demesiyle sustu. Benimle birlikte, bütün okulda olan biteni dinlemişti. Ağlamamak için kendimi zor tutuyordum. "Sağ gözümden akan gözyaşı yavaşça yanağımdan aşağı doğru süzüldü. "Önemli değil Ece bırak" dedim. "Tek şey merak ediyorum Deniz neden yaptın neden?" Denizin cevabı geçikmemişti. "Tipsiz olduğun kadar aptalsında. Kıskandarmak için başka ne sebebim olabilir ki." Bir insan hem bu kadar güzel olup hem bu kadar kötü nasıl olurdu. Bir insanın duygularıyla oynamak bu kadar mı basitti? Evet çok basit. Gözümden akan yaşı elimle sildim, Güldüm. "Çok adisin." Tek diyebiildiğim buydu. Azıma gelen bütün küfürleri saymalıydım belki. Ama değip değmeyeceğinden şüpheliydim. Hızıca okulu terettim.
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   0
   Devam knk hadi
   ···
 16. 17.
  0
  Devam knk okuyom ben
  ···
 17. 18.
  0
  rez yarıda kesme
  ···
 18. 19.
  0
  Devam hadi bekliyom birini atınca öbürünü yazmaya başla knk
  ···
 19. 20.
  0
  yannan gibi hikaye
  ···
  1. 1.
   0
   Okuma o zaman amk
   ···