/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 76.
  0
  iran ile olan tüm tarihi sorunlarımızı bir kenara bırakıp asıl düşmanımız olan yahudilere ve onların tasmasız köpekleri (Avrupa, ABD) karşı koymalıyız.
  ···
 2. 77.
  0
  iki taraflada ittifak kurup aslan payını huzur içinde almak varken neden züt korkusu içinde belli bir ittifaka girmek zorundayız ?
  ···
 3. 78.
  0
  Amerikalılarla düşman olmak kötüdür ama dost olmak çok daha kötüdür
  ···
 4. 79.
  0
  Bence inönü taktiği en mantıklısı
  ···
 5. 80.
  0
  Cami safı
  ···
 6. 81.
  0
  Hiçbir taraf bize güven vermiyor. Olası bir savaşta tarafsız kalmalıyız.
  ···
 7. 82.
  +1
  Lan savaş mı çıkıyor geberiyor muyuz noluyor yeter lan.Her sene savaş çıkıyor her sene yarrrak meteoru geliyor ne olacaksa olsun amk. Zaman kaybı bu başlık ama artık yazacağım lan. Hiçbir ülkenin zütü yemez amk hiçbir ülkenin zütü yemez düyanın sistemi çöker ilerleme duraklanır safi zarar. Birde DÜNYA NUFUSU MORUQ yazanlar var bu adamlar bu kadar aptal mı 2 salgın hastalık salarlar ne stres yaparlar ne ilerleme savaştaki kadar yavaşlar milyonluk evlerinde keyif çatarlar amk.
  ···
 8. 83.
  0
  bence her türlü ablan
  ···
 9. 84.
  0
  Rusya amk
  ···
 10. 85.
  0
  Bir tarafa güvenip savaşa girersen sıçtığının resmidir siyasette saf tutmak diye bir şey yoktur eğer taraf tutarsan sonun gelir. ikili oyun ve çıkar ilişkisne dayanan iki taraflı çıkar oyunları daha verimli olacaktır.
  ···
 11. 86.
  0
  beyler ne çok konuşmuşsunuz biraz güncel haber okuyun lan call of duty mi oynuyosunuz dıbına koyayım ? Şu an türkiye inönü politikası uygulayacaktır başka bi şey beklemeyin. üçüncü dünya savaşı zaten 11 eylülden beri var tankla topla dünyalar savaşı çıkmayacak ikinci bi soğuk savaş başlıyor, amerika ve rusya 1945\'lerdeki politikaları izleyebilir. Bence abd bence rusya diyerek 15 yaşında olduğunuzu da belli etmeyin. Her zaman amerikayla aynı yatakta olduk fakat her zaman da sömürüldük, bundan sonra saf değiştiremeyiz.
  ···
 12. 87.
  0
  Rezzers dhdhsjdj
  ···
 13. 88.
  0
  Rusya tarafi alir
  ···
 14. 89.
  0
  Abd nin isteği ortadoğuyu bölmek ıraka yaptilarini suriyeye yapiyolar ve yakinda hedef biz olabiliriz her iki tarafta dostumuz degildir ama illaki savas olursa benim fikrimce rusyanin blogunda yer almaliyiz rusyanin herhangi bir nukleer vb. Saldirisinda abd kilini kipirdatmaz bizim icin
  ···
 15. 90.
  0
  Bence rusya daha mantıklı gibi
  ···
 16. 91.
  0
  valla ikisine de güven zor. bence gerektiği gibi takılmalıyız, keskin bir seçim yapmaya gerek yok aralarında.
  ···
 17. 92.
  0
  Manevra siyaseti yapacağız
  ···
 18. 93.
  0
  iki ucu taklu değnek
  ···
 19. 94.
  0
  çıkar siyaseti politikası daha guvenilir ama o zaman napariz bilemiyorum
  ···
 20. 95.
  0
  rusya zamanında da denemişti amerikaya karşı gelmeyi karşlığında ekonomik krize girdiler ben rusyanın karşı koyabileceğini düşünmüyorum
  ···