/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +2
  merhaba kardeşlerim. (bkz: sigaraları çayları hazırlayın başlıyorum) hikayemin yer vermediğim aşk anılarımı anlatacağım. Dinleyenler kendini belli etsin. Hemen başlıyorum
  ···
 1. 2.
  +1
  selam panpa
  ···
 2. 3.
  0
  1 kişi var o bana yeter
  ···
 3. 4.
  +1
  6k entry bu başlığa denk geldi
  ···
  1. 1.
   0
   Eyvallah kardeşim ekgib olma
   ···
  2. 2.
   0
   Olmam .D
   ···
 4. 5.
  0
  Lise zamanıydı. Hiç bir kızla muhabbetim yoktu. Yanlış anlaşılmasın asosyal değildim. Çünkü o yaşlarda kızdan başka uğraşacak çok işlerim vardı. Bunlardan burada bahsetmeyeceğim diğer hikayemde ayrıntısıyla yer alıyor.

  Yanılmıyorsam salı akşamıydı okuldan çıkmıştım. Hava kararmıştı 2 gün okul 3 gün staj yapıyordum. Köşede 4 5 tane apaçi gördüm. O zamanlar yeni yeni ürüyorlardı şaftını gibtiklerim. Köşede küçük bir çocuğu sıkıştırmışlar para istiyorlardı. Haksızlığa tahammül edemeyen bir yapım vardır.

  Kekoların yanına gittim sorun ne diye öğrenmek için. Ben=B Keko=K Küçük çocuk=Ç

  B: selamun aleyküm beyler
  K: aleyküm selam
  B: sıkıntı mı var kardeşim neden çocuk ağlıyor ?
  K: senlik bi durum yok ikile
  B: kardeşim hayırdır neden ağlattılar seni
  Ç: abi benden para istiyorlar ilk yok dedim üstümü aradılar. Para buldular ama benim minibüs param bu. Bu abiler inamadı minibüs param olduğuna. Parayı verirsem gidemem evim çok uzak.
  B: beyler çocuğu bırakın minibüs parasıymış. Sigara parası felan istiyorsanız ben size vereyim sigara.
  K: iyilik meleğimisin lan sen bin ?
  B: ne diyon la sen dıbına kodumun çocuğu

  Der demez kafayı vurdum buna. Ama beni yıktılar yere. Tekmelediler gittiler. Ayağa kalktım ama sadece tekme acısı değildi bu. Karın bölgemde gibindirik bi acı hissettim. Yanıyodu la bildiğin. Elimi zütürdüm kan vardı. Yavaş yavaş üşümeye başladım. Gözlerim kapandı yavaş yavaş...
  ···
 5. 6.
  0
  Gözümü bi açtım ambulansa anca bindiriliyodum amk. Gözlerim kapalı ama bilincim açık gibiydi. Yol boyunca kan grubumu sordular. Ben hiç duymadım. Ama ne hikmetse ambulanstan indirilip hastane kapısına zütürülürken son sesimle A Rh negatif diye bağırmışım sonrasını pek hatırlamıyorum zaten.

  Gözümü açtım etrafa bakınmadan önce ağzımda aynı tak gibi bi tat vardı. Çok gibindirik bi durumdu. Etrafa bakarken bi hemşire kız gördüm. Su istedim saolsun verdi. Bilincim açılsın, tekrar uyumayayım diye sürekli konuşturdu. Meğer hemşire değil stajiyermiş aq.

  Nerde oturduğumu adımı soyadımı sordu. Adım Mert şu şurdaki mahallede oturuyom. Eğer işin düşerse bir gün adımı verirsin sana yardım ederler dedim. Bana ismimi daha önce duyduğunu ve abimlerin başardıkları işleri söyledi. Kısaca özet geçeyim o yıllarda civar mahallelerde yayılan uyuşturucu illetini bitirdik...
  ···
 6. 7.
  0
  Dinleyen kendini bellş etsin kardeşler sıradan bi lise aşkı hikayesi değil merak etmeyin amk
  ···
 7. 8.
  0
  gibtir deli
  ···
 8. 9.
  0
  Devam..
  ···
 9. 10.
  0
  Beni tanıdığını söyleyince şaşırdım birden. Bu denli geniş bi çevrede tanınmak beni şaşırtmıştı demek isterdim. Ama kız bizim aşağı mahallede oturuyomuş. Biraz daha lafladıktan sonra onda diğer kızlarda göremediğim bir şey farkettim beyler.

  Konuşması gözleri dudakları... Bitirdi beni. Eridim sanki bir bıçak daha yedim. Ama bu sefer boşluğuma değil kalbime. Tam muhabbetin koyu yerinde odaya abim girdi. Kız müsade istedi kalktı. Abim geldi biraz sohbetledik.

  - Ne o la Mert burdan sıkılmamış gibi duruyon ?
  + Ne alakası var abi. Kız aşağı mahalledenmiş muhabbetledik biraz.
  - gibtir lan muallak senii. O bakışlar başka bakışlar koçum herkesi kandırırsın ama abini aslaa
  + Aslında güzel kız bişeyler olabilir ama tek bende bitmiyo bu iş.
  - Sen benim kardeşimsin başladığın işi yarım bırakmazsın koçum

  Biraz daha sohbetledikten sonra odaya doktor geldi. Abim ne zaman taburcu olabileceğimi sordu. Yarın taburcu olabilir dedi hekim amca.
  ···
 10. 11.
  0
  rüzürvüd
  ···
 11. 12.
  0
  Sabah olmuştu yine ağzımda tak gibi bi tat vardı. Yemekler tuzsuzdu aq. Ama bu sabah bi cıvıl cıvıl geldi bana. Ulan klagib aşık pgibolojisi işte amk. Suratta malca bi gülümseme hep onu arayan gözler falan fistan. Kapı tıklandı odaya beklediğim insan sevdiceğim gelmişti.
  - Günaydın nasıl oldun ?
  + Günaydın iyiyim seni görünce daha iyi oldum. Dedim ve birden bi utanma belirdi yüzünde. Gözleri direk aşağıya kaydı. Ben de kabahat işlemiş gibi oldum amk.

  Yine muhabbet sohbet derken odaya yine abim geldi aq. Hep en tatlı yerinde bölüyo amk. Bi gömlek atlet pantolon falan getirmiş. Giy bunları tahliye oluyon dedi. Ulan tahliye nedir amk. Sanki hapisten çıkıyom. Neyse o ara kız gitme der gibi bakıyodu la beyler. Böyle içim parçalandı. O an anladım hislerimin karşılık bulabileceğini. Abime 2 dakka müsade etmesini rica ettim. Saolsun çıktı dışarı. Ben kıza telefonun var mı diye sordum.

  Lan böyle dalınır mı muhabbete demeyin amk. Sene 2007 o zamandan çok geçmedi ama yine de herkeste telefon yoktu. Neyse ki kızda varmış. Numarasını aldım bi kez çağrı attım.  MERT diye kaydetti. Büyük harflerle. Ulan bende kaydetcem ama kızın adını bilmiyom amk. ismini sordum. Bi sefer söylemiştin ama narkoz etkisiyle unuttum galiba dedim mahçup olmamak için. Ulan demez mi hiç sormadın ki! Böyle züt gibi kaldım aq kıpkırmızı kesildim. Sonra anladı mahçup olduğumu. Şaka şaka ismim Leyla dedi. Ve kaydedip vedalaştım. Hastaneden çıkışı yaptık eve gittik...
  ···
 12. 13.
  0
  Beyler beni yanlış anlamayın gececi tayfadan olamadım hiç. O yüzden gece yazamayacağım. Çünkü erken kalkılması gereken bir sabah açılması gereken bir dükkan ve dikkatle yapılması gereken işim var.
  ···
 13. 14.
  0
  Evde de 1 gün yattıktan sonra dayanamadım çıktım mahalleye. Muhabbet sohbet derken durumlar belliydi. Durumları burda anlatırsam hikaye konusundan sapmış olur. Geçen süre zarflarında sürekli mesajlaşıyorduk Leyla ile naber nasılsın havadan sudan. Taa ki o hiç kalkmak istemediğim güne kadar.

  Aşşağı mahalledeki torbacıları dövmeye gitmiştik. Bir kişiyi zütünden bıçaklamıştım. Abim de beni bıçaklamak isteyen çocuğu bacağından vurmuştu. Ama kendisi 3 tane kahpe kurşunun hedefi oldu. Onu vuran yavşak kaçmaya çalışırken abimin can dostu Alperen abi kaçan huur çocuğunu kafasından vurmuştu.

  Zaten cenazeden sonra Mert ap ayrı bir Mert olmuştu. 18 yaşımdaydım. Hiç kimseyle konuşmuyordum. Odamdan dışarı çıkmıyordum. Leyla ya da mesaj atmayı kesmiştim haliyle. Hapis yatmadım çünkü suçumu Alperen abi üstlenmişti. 19 yaşıma kadar kimseyle konuşmadım. O güne kadar...
  ···
 14. 15.
  0
  Gecenin son partıydı bu beyler. Yarın Allah izin verirse elimden geldiği kadar yazmayı planlıyorum. Hikayeyi yarım bırakmayacağım. ÇÜNKÜ BEN ABiMiN KARDEŞiYiM.
  ···
 15. 16.
  0
  Hepinize iyi geceler diliyorum
  ···
 16. 17.
  0
  Rezerve
  ···
 17. 18.
  0
  Devam...
  ···
 18. 19.
  0
  19 yaşıma girdikten bir gün sonraydı. Abim rüyama girdi. Neden böyle yaptığımı sordu. züt gibi kaldım amk rüya da bile. Sonra uyandım. Abim haklıydı amk. Nereye kadar susacaktım? Herşeye rağmen hayat devam ediyordu. Gece 2 den sabah 8 e kadar bunun muhasebesini yaptım yatmadan günah muhasebesi yapar gibi. Ve düzelmeye karar verdim...

  Sabah odadan çıktım. Kahvaltı tabaklarını zütüren annem şaşkınlıktan tabakları yere düşürdü. Suratından belliydi ne kadar şaşırdığı. Sevinmekle şaşırmak arasında kaldı. Gittim bi kere öptüm. Mutfağa geçtim babam sigara içiyordu. Adam beni görünce ağzındaki sigarası düştü. Sahiden de şaşırtacak bir davranış mıydı yaptığım?

  Neyse yemeğimi yedim. Annemle ayaküstü sohbet ederken konu Leyla dan açıldı. Ben düşündüm 1 sene kim beni bekler amk çoktan bi erkek arkadaşı bulmuştur kendine diye. Ama annemin dedikleri beni benden almıştı. Çünkü hastalığımın her gününde beni sormuş kapıya kadar gelip...
  ···
 19. 20.
  0
  Yemeğimi yedikten sonra mahalleye çıkmak üzere kapıdan yol aldım. Sigaramı yaktım. Amk 1 senedir cebimdeki paketmiş zehir gibi geldi. Giderken de Leyla yı düşündüm. Aşağı mahallleye inmek üzereyken okulun orda arkadaşlarımı gördüm. Beni görünce onlar da şaşırdı. Vay amk sen yaşıyon mu gibisinden mal mal şakalar yaptılar. Ayak üstü onlardan da birer tane sigara aldım. Bu günlük sigaram çıkmıştı.

  Sohbet muhabbet derken arkadaşlar gitti dostlarım kaldı. Onlara açtım Leyla konusunu. Ben ciddi düşünüyom dedim. Onlar da sıkıntı yok yan bakanı giberiz dediler. Rahatlamıştım bizim denyoların böyle demesine. Çünkü o aralar abazalığın dibine vuruyoduk dıbına koyim. Akşam görüşmek üzere sözleştik yavaştan aşşağı mahallenin yolunu tuttum.

  Çıkarken dikkatli olmamı söylediler. Ne olur ne olmaz bi tane emanet verdiler. Çünkü halâ hasımdık. Yav işte bildiğiniz gangstaların semt savaşlarının Türk versiyonuyduk biz. Yolda giderken esnaf bana bi acayip bakıyodu. intikam almaya geldiğimi sandılar. Leyla ların evini sordum bakkalın birine. Saolsun tarif etti.

  Giderken aşşağı mahalledeki huur çocukları karşıma çıktı yasladılar duvara. Beni iten çocuğun yakasını tutup silahı boğazına dayadım. YEMiN EDiYORUM Bi iNTiKAM ALMAYA KALKSAM MAHALLENiZi KOMPŞE YAKARIM dedim. Beni bıraktılar. Tırstı dıbına koduklarım * ). Leylaların evin önüne geldiğimde mesaj atttım...
  - Leylaaa * )
  ···