/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +4
  Saat gecenin dördü olmuşken, size biraz hayatımı anlatmak istedim. Benim hayatım, savaşla dövüşle, eğlenceyle, bazen takılmayla, genelde de bol bol içkiyle geçer. Ha arada skooma falan da takılırım. Ama yakınlarım hariç bilmez. Haberleri olmaz. Neyse, kendimden biraz bahsettiğime göre anılarımıza geçelim. Bazen hayatım bayağı renklidir ha. Aela yok mu avcı kız, asılıyor ara sıra, o kızla yatmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama yakışmaz yani koskoca dragonbornuz.
  ···
 1. 2.
  +2
  Panpa demircilik kas
  ···
 2. 3.
  +2
  Whiterun'un benim için yeri ayrıdır. Sık sık yüksek alkollü nord birası tüketen biriyim. Yeri gelir whiterun'un eteklerindeki ovada yürüyüşe çıkarım içerim, yeri gelir the bannered mare'de bi masaya oturur orada içerim. Bazen de whiterun'un surlarının dibinde manzarası güzel olan bi tepede kayalıklara oturur içerim.

  Bir gün işte o kayalıklarda içiyorum, güneş batmak üzere ama iki birayı devirmişim hafiften kafayı bulmuşum. Akşamüstü yediğim bizon etinin tadını hissediyorum bira her geğirttiğinde. Neyse, bakıyorum manzaraya, dağlara taşlara, ağaçlara yeşilliklere. Aşağıda tatlı mı tatlı bir tavşancık gördüm. Kayaların arasından fışkırmış bazı otları yiyor. Çok tatlı bir şekilde de hoplayıp zıplıyor bazen. Keşke yanımda bişey olsaydı da şu tavşanı besleyip bi sevebilseydim diye geçti aklımdan, baktım ceplerime çantama, bi tak yok yanımda tavşana verebileceğim. Sonra, arkasından hemen bir dev geldi. Hayvanoğlu hayvan o dev sopasıyla tavşana doğru vurdu, yeri göğü salladı huur çocuğu. Neyseki tavşan ona doğru dangalak dangalak koşan devi önceden farketmişti de, hoplaya hoplaya kaçmaya yeltenmişti. Iskaladı tavşanı. Ben bu bira şişelerinden birini fırlattım deve doğru, o kafayla şişe kayalıklara çarptı parçalandı. Devin dikkati dağıldı sesin geldiği yere doğru döndü. Diğer boş şişeyi de poşetten aldığım gibi deve fırlatacaktım ki, durdum. Şimdi bu kafayla dıbına koduğum deviyle savaşmak istemedim, canım tehlikeye girerdi. Hem dev de napsın normalde barışçıl da kendince yiyecek bişeyler arıyordu işte. Hem ben de tavşan etini çok severdim lan. Ama o an benim için o tavşancık tatlı güzel bi hayvandı, ve manzaramın en güzel parçasıydı. Benim gibi savaştan dövüşe koşan bi herifin kalbini ısıtmıştı yumuşatmıştı. O tavşan hiç ölmesin istedim. Doğasında o kadar mutlu ve güzeldi ki, onu evime alıp beslemeye de kıyamazdım. Neyse devam edelim, bu dev önce ses gelen yere, sonra da başını kaldırıp kayalıkların tepesindeki ben'e doğru baktı. Ben de, elimdeki şişeyi geri koydum poşede.
  ···
 3. 4.
  +1
  Aptal hayvan işte dev, hayvan da değil gerçi ama hayvan gibi bişey sanki. Öyle baktı bana bi süre mal mal. Sonra döndü arkasını gitti. Bu arkasını dönmüş dangalak dangalak yürüyüp giderken, surların dibinden sol tarafımdan koştura koştura iki guard geldi. Hayırdır dragonborn ne oldu sesleri duyup geldik dediler. Duymuşlar tabi o öküz yere balyozunu çakınca. Bişey yok, devin biri tavşanı öldürmeye kalkarken silahını toprağa yapıştırdı işte dedim. Hee tamam, sen napıyosun burda dediler. Ne olsun takılıp içiyorum işte doğada, hava alıyorum doğayı manzarayı seyderiyorum, hayal mayal kuruyorum bişeyler düşünüyorum dedim. iyi tamam dikkat et kendine dediler gittiler. Geceleri bazı hırsızlar surlardan atlayıp şehre giriyolar, kim vurduya gitme hafiften tetikte ol diye de uyardılar. Eyvallah dedim. Keyfim galiba hafiften kaçtı, güneş de batıyordu karanlık çökmeye başlamıştı, içimi kararttı. gibtirolup evimde içmeye karar verdim. Belki kararımı değiştirip bannered mare'e bi uğrardım orda içerdim. Elimde 3. ve son biram yürüye yürüye içiyorum.
  ···
 4. 5.
  +2
  Guardlar hayırdır erken döndün dediler. gibtiğim devi keyfimi kaçırdı ya, içerde içecem ben dedim. Ehehhe iyi diye güldüler. Yanımda keşke bira olaydı da şu muallaklere ısmarlasaydım diye düşündüm, ama yanımda poşetteki iki boş şişe ve elimdeki çeyreği içilmiş biradan başka bir şey yoktu. Nord biraları güzel oluyor ha. Vardım şehrin koca kapısına, açtılar içeri girdim.

  Yakmışlar ateşleri, whiterun geceleri hafiften başlaar. Gerçi daha yeni akşam oldu ama başlar işte. Jorrvaskr'daki muallaklerden şüpheleniyorum ha ben. Bence o muallakler ya skooma ya da ot mot kullanıyo ara sıra. Bazen bir tuhaf davranıyor muallakler. Geçen duydum kurtadam murtadam bi tak bahsettiler kafaları da iyiydi. Kafam iyiydi banneredmare çıkışı bi şehri turlayıp evime gidiyodum. Ne kurtadamı lan noluyor dedim. pekekent dedi kafası iyi yaa birayı fazla kaçırmış, bünyesi biraz zayıf da ahaha" diye gülüp savsakladı beni. Kesin bi ot mot kullanıyo bunlar, muallak de haysülasyon kurtadam gördü. Ben biliyorum bak. Güzel malsa bana da versinler lan bi kerecik deniyim merak ettim. Yakalıcam bu muallakleri ben suçüstü yapacam.
  ···
 5. 6.
  +1
  Yalnız şaka maka, skoomayı da ayda yılda bir içerim ha yanlış anlaşılmasın. Güzel bir şey değil bunlar. Jorrvaskr'daki muallaklerin çoğu müptezel galiba. Hangi akşam görsem ya bira ya şarap kokuyorlar, yanında da ot mot çekiyorlar mı anlaşılmıyor tabi, alkol malkol geçiştiriyorlar. muallaklere sizin eleman kurtadam görmüş lan diye geyiğini yapıyorum arada laf atıyorum, gözleri faltaşı gibi açılıyor huur çocuklarının. Ne alakası var ya sarhoştur saçmalamıştır falan diyorlar. Panik oluyo muallakler. Aela'nın ne işi var o müptezellerle anlamadım. Çocuk yaşta babası mı gazladı bunu şehrin warriorlarına katıl diye nedir. Neyse devam edelim biz.

  Yorulmuşum biraz. Girdim evime, yatak odasına çıktım. Oturuyorum yatağın üstünde, bira içiyorum. Tütsü vardı başucumda, onu yaktım. Ev oda bi güzel koksun diye. Kajit binlerinden aldım bunu. Bazen değişik değişik şeyler satıyorlar. Bir ırk nasıl hem böyle otantik şeyler bulundurabilen bi tüccar hem de nasıl böyle adi pislik bir yalancı ve hırsız olur anlamıyorum. Galiba biraz salak bunlar, hasta falan heralde. Neyse ırkçılık yapmadan, biramı yudumlayayım.
  ···
 6. 7.
  +1
  Okuyan yoksa gidiyom ben
  ···
 7. 8.
  +1
  Yaz yaz okurum ben
  ···
  1. 1.
   0
   Tamam devam ediyom. Yalnız birazdan yatarım heralde. Bikaç daha yazdıktan sonra, yarın devam ettiririm artık
   ···
 8. 9.
  +1
  Ev çok güzel kokmuştu, veya sadece odam. Bi bitkinin yaprağından özütünden falan bi gibim yapmışlar bu tütsüyü. Böyle yumuşak, ama biraz da sert, şekerli gibi bi kokusu vardı. Hayalimde yoğunlukla koyu mor olan gibi bi yaprak canlanıyor ama gerçekte nasıldır bilemicem şimdi. Hafiften de kadın parfümlerini andırmıyor değil. Kadın parfümlerine hasta oluyorum amk bazen. Aela huursu çok dürtüyor beni denk gelirsek. Gerçi huur da değil kızcağız da, normal bi genç kız işte. Hebele hübele davar gibi kılıç sallaması hariç. Onca erkeğin arasında kalmaktan biraz erkek fatma hareketleri olmuyor değil. Geçen arkadaşın biri anlattı bazı vampir karılar varmış çok hoşmuş. Bu salağın da bir arkadaşı takılıyormuş vampir bi kadınla. Çok fena sevişiyorlarmış ha. Tam evlenilcek kadın, şehveti de savaşı da çok iyi beceriyor tanrıça gibi kadınmış dedi. Ben de bi gibtir git hastalık kapacanız dıbınoğlu dedim kalktım gittim masadan. Karnım açtı bişeyler yiyip döndüm tabi. muallakyi ortada bırakacak değildim ayıp olurdu.

  Neyse, tütsü işte, biram. Bitirdim biramı. Tütsüyü de boşa yakmasın diye söndürdüm. Napsam diye düşündüm. Ulan bizon etinin de tadı çok güzeldi, ama şimdi bir daha yersem içkiye yer kalmayacak zaten doldum yemek ve birayla. Kalktım yataktan gibtirolup bannered mare'e gitmeye karar verdim. Bi iki bira daha alırdım. Sonra bakarım nerde içeceğime, karar veremedim..
  ···
 9. 10.
  +1
  Tam evden çıktım, kapıda bi guard bana gelmiş. Hayırdır noldu dedim. Jarl Balgruuf yarın akşamüstü seni huzuruna bekliyor, seni misafir edecekmiş dedi. Allah Allah, şaşırdım bi. Peki teşekkürler dedim. Tam gidecekti durdurdum, "ne hakkında la bi bilgin var mı, niye hani anlamadım ben" dedim. "Bilmiyorum, misafir edecekmiş işte korkma, iki muhabbet edersiniz, belki soracağı birkaç şey vardır bi konular hakkında" dedi. Peki dedim. Ne soracaktı ki bu adam bana. Dragonbornuz falan ama, buralara da yeni geldim hani. Ekiple bi ejderha kestik kulenin önünde. Sonra gri sakallı dedeler çağırdı dıbına koduğum dağına çıktık. Yok sağa koştur yok sola koştur şurdan bunu getir ordan bunu kap. Yordu valla beni bu muallak yaşlılar. Ben de kendime biraz tatil verdim, bi yeter dıbına koyim bizim de bi hayatımız yok mu. Zaten ötüyorlar yok dünya yanacakmış dünyayı yiyecekmiş alduin, ama bütün işlerin peşinden tek başıma koşturuyom dıbına koyim. Biri de çıkıp ordu mordu vermiyor altıma 5-10 adam. Sanki sırf benim dünyam tehlilede amk. Bi Jarl Balgruuf bi tane kızcağızı verdi emrime. Ben de yazık acıdım kızcağıza, yorulmuş belli ki bi sağa bi sola savaşlara koşturmaktan. Otur lan evde, ben seni ara sıra çağıracam. Dinlen tatil yap dıbına koyim dedim. Gözleri doldu kızın sevindi, teşekkür ederim dedi. Çok tatlıydı o sıra, sevişesim gelmedi değil.. Ama ayıptır amk, zaten sadece bi anlık geldi işte. Kızcağızı öyle duygusal ve mutlu görünce ne biliyim, bi sarılasım geldi, sevgi mevgi sonra sevişmek falan. Neyse benim işim olmaz böyle şeylerle. Dragonbornum ulan ben.
  ···
 10. 11.
  +2
  s.aö...
  ···
  1. 1.
   0
   Haydaaa
   ···
 11. 12.
  +1
  Gökyüzüne baktım, fus diye bağırasım vardı vazgeçtim. Milleti akşam akşam rahatsız etmeyelim. Bannered mare\'in yolunu tuttum. Sağ tarafımda bennard mı ne taktu o, bi satıcı merchant var ya evimden bannered mare\'e doğru giderken, sağ tarafta işte. Şu iksirci kadının dükkanının sağındaki herif. Ulan o herifi de hiç gözüm tutmuyor ama civarda başka her malımı satın alabilecek satıcı yok. Anca riverwood\'a inmem lazım o köy de taa uzakta kim gidicek oraya. Gerçi yakın bi köy ama, kim gidicek yani taa oraya şimdi. Evimin dibindeki adam varken. Kız kardeşim olsa onu bile bi saniyede satardım diye espri yapıyo bana. Gavat heralde. Kız kardeşi olsa gibmek isterdim. Gerçi yok vazgeçtim istemezdim. Bu ustura suratlının kız kardeşinden ne olur bi tak olmaz. Ticareti kesin kajitlerden öğrenmiştir bu gibtiğim varoşu, ustura suratlı huur evladı sakallarını usturayla mı alıyor nedir surat derisi bi tuhaf. Kurtadam gibi de sakal bırakıyor gibtiğim soysuz kekosu. Sonradan görme bin. Geçen nerelisin nerelerden geldin buraya diye sordum, boşver bişey alacak mısın alışveriş yapalım falan diyo. huur çocuğu kesin babası at hırsızı falan onu gizlemeye çalışıyo bu itoğlu it. Guardlara hafiften uyandırıyım ben de bu nerelidir kimin nesidir bi inceden araştırsınlar. Guardlarla aram iyidir ha kanka oldum. Bira ısmarlıyom arada param olursa. Veya sofralarına oturuyom içiyom işte. Geçen sofrada guardlardan biri "Ne güzel geziyon sağı solu, dizime ok yemeden önce ben de senin gibi gezerdim her yeri, maceradan maceraya atılırdım" dedi. Dedim bi gibtirgit dayı, yeme bizi. Diğer guardlar kahkaha attı tabi, biraz rencide oldu dayı. Neyse muhabbet değiştirildi hemen. Bu kolpacı dayı emekli olunca da, ben guardlık yaparken ne ejderhalar öldürdüm diye de anlatır kesin. Kendini övmeye çalışanlar salak amk, kafasız. Neyse..
  ···
 12. 13.
  +1
  Ben uyuyorum yarın devam ederiz. Okuyan varsa bir entry girip belli etsin kendini. Bir de @1deki entryi şukulasın okuyan sayısını bileyim. Tamam yeterli başka şukuya gerek yok. Bileyim yani ne kadar okunduğunu.
  ···
 13. 14.
  +1
  hahaha süper hikaye, devam devam.
  ···
 14. 15.
  +1
  Burayı da ben kapayım madem. Paarthurnax abime de selamlarımı ilet
  ···
 15. 16.
  0
  Kusura bakmayın bugün vaktim olmadı yazamadım.
  ···
 16. 17.
  +1
  2 gündür yazmıyom küfür eden olmamış. Okuyan yok belli ki. Yazmıyom beyler devdıbını, üşenmiştim zaten.
  ···
  1. 1.
   +1
   Bir dahaki sefere artık
   ···