/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +18 -4
  zaten genetik bozukluğumuz had safhada, gidip de bir de ırkınıza kürt katmayın. deli gibi aşık olsanız da, hayvan gibi sevseniz de iradenize sahip çıkıp bir kürtle evlenmeyin. irani milletler zayıftır ve savaşçılıkları tarihte her zaman sayı olarak çoğunlukta oldukları zamanki zaferlerden ibarettir. fiziken güçsüz ve zayıf, edebi yönü kuvvetli, zeka olarak ortalamanın altında, kültürü eğer içinde büyümediyseniz asla ilginizi çekmeyecek düşük bir millettir. kürde kız verme, kürtten kız alma!
  ···
 1. 2.
  +8
  Kürde niye aşık olayım amk.
  ···
  1. 1.
   0
   kahkahalarla katılıyorum sanaa
   ···
 2. 3.
  +1
  bana mongol lazım
  ···
 3. 4.
  +1
  bölücüyle evlenmeyin a dostlar
  ···
 4. 5.
  0
  Umarım insanlar seni dinleyecek kadar aptal değillerdir. Avel herifin kanı ne belli değil, "Kürt kızı ile evlenmeyin" diyor. it sanki hayatında Firdevsi, Hafız veya Sadii okumuş iran-i kavimler aptaldır diyor. Senin ataların yıllarca hanedan içersinde Farsça konuştular. Edebi yönü kuvvetli olup zeka açısından nasıl zayıf olabilir bir insan, ey kanı bozuk melun ?
  ···
  1. 1.
   0
   \"Edebi yönü kuvvetli olup zeka açısından nasıl zayıf olabilir bir insan\" Öhhö öhö AHMET KAYA
   ···
   1. 1.
    0
    Hayat hikayeni bir melodi ile anlatmak, edebi anlamda üstün olduğunu göstermez.
    ···
   2. 2.
    0
    ne gösterir o zaman yarrağam? sen sadece hayat hikayeni melodi eşliğinde dök bak biri dinler mi? iyi ki bi kaç şarkısı öyle oluşmuş aq bas damgayı sanki adam full öyle yapmış.
    ···
 5. 6.
  0
  bacını evlendirmek istemiyorsan söyle
  ···
 6. 7.
  0
  olum ben tiksiniyorum sen evlenme diyorsun tiksinç hepsi amk
  ···