/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +11 -3
  Dün vatan haini huur çocuğu Selahattin Demirtaş hakkında söyledikleri yüzünden vermeyeceğim. Ben bu kadını, Bahçeli tarafından satılmış, başsız kalan Milliyetçi Hareket\'in başına baş olabileceği için sevmiştim. Milliyetçi bir insan böyle açıklama yapmaz. Bu açıklamayı yaparken, ikinci tura kalırsam Kürtlerin de oyunu almalıyım diye düşündüğünü sanıyorum ama oy için bu kadar alçalmamalıydınız sayın Akşener ! Kürtlerin oyunu istiyorsanız vatan hainin serbest bırakılmasını isteyerek değil, başka yollarla almalısınız.
  Düzenleme not : Demirtaş serbest bırakılıyormuş. Demirtaş'ın da, serbest bırakanın da dıbına koyayım.
  ···
 1. 2.
  -1
  Akp de serbest birakicak seloyu xd
  ···
 2. 3.
  0
  k*rt kelimesini büyük yazmışsın. cugu.
  ···
 3. 4.
  +3
  Oy için her şeyi yapar siyasetçiler
  ···
 4. 5.
  0
  meral apla anamı zik.
  ···
 5. 6.
  0
  ne deseniz boş
  ben buradan sadece olaya hakim olmadığınızı anlıyorum
  ···
 6. 7.
  0
  Tüm siyasetçilerin dıbına koyayım oy için yapmayacakları şey yok
  ···
 7. 8.
  0
  Haklisin
  ···
 8. 9.
  -4
  Bak gerizekali bunun oy ile alakasi yok sen bunu savunan herkesin pkk li mi olduğunu düşünüyorsun. Akp barış surecinde iken teroristle barisilmaz kafalarina sıkılır diyen bizdik. Bunun sebebi eger bir insan başkan adayı ise bazi hakları var. Kendini ifade edebilmesi , miting yapabilmesi gerekiyor. Demokrasinin kuralı bu. Yoksa merak etme ulkenin yuzde 80 i selahattin demirtasi sevmiyor. Secilemedigi zaman da tekrar mahkeme önünde yargılanır. Cezasi ne ise çeker.
  ···
 9. 10.
  +1
  Oyumuz elimizde kaldı amk, iyi-kötü bu karıya atarım diyordum.
  ···
 10. 11.
  +1
  Ümit Özdağ'ın söylemi var bununla ilgili. Demirtaş terörist ise nasıl aday olabiliyor? Diye bir şey söylemişti. Adam doğru da söyledi eşit haklara sahip olması gerekiyor. Kağıt üstünde her ne kadar kabul etmiyor da olsak Demirtaş Türkiye Cumhuriyeti'nin başkan adayı olarak seçimde yer alacaktır. Bu da devletin (altını çiziyorum hükümet DEĞiL) Demirtaş'ı içeri alırken yaptığı stratejik bir hatadır. Bu adam suçsuzsa neden içerdedir? Suçluysa benim nasıl başkan adayım olabilir? Yahu burada PKK ve sevicilerine yaranıyor diye itham ettiğiniz kişilerin hatırı sayılır kadarı ben dahil buradaki birçok kişi dünyada yokken Türkiye için çalışıyordu. Gidin o bir oyunuzu kıvırıp fitil olarak atın kendinize yeter bizi yorduğunuz
  ···
 11. 12.
  0
  sonuna kadar haklısın pnp tam düşündüklerimi düşünmüşsün
  ···