/i/Oyunlar

Hayat bir oyundan ibaret değil midir ?
 1. 1.
  +38 -8
  Evet arkadaşlar malum ramazan geldi ve oruçlar tutulmaya başlayacak, yaza denk geldiğinden 16-17 saat gibi uzun bir süre oruç tutacağız bu uzun süreyi kısa yapan muhteşem oyunları size listeledim. Eğer siz de bildirmek isterseniz bu başlık altına yazın ki ekleyeyim


  Mafia 2  Bir efsane olan Mafia 2\\\'nin senaryosu müthiş ve akıcı senaryosu ile ciddi zamanınızı harcıyor. Gerçekten ben de bir oturuşta 8 saat oynadım.

  Europa Universalis IV  Bir ülke yönetme oyunu olan EU4 zaman öldürmek için muhteşem bir alternatif. Osmanlı ile oyuna bir başladınız mı saatlerce oynayabilirsiniz.

  Euro Truck Simulator 2  Uzun yollarda yolculuk ederek zamanınızı hele multiplayer ise deli gibi harcayabileceğiniz bir oyun. Hatta iftarı bile direksiyon başında yapabilir duruma gelebilirsiniz.

  Football Manager 2018  Teknik direktör olduğunuz bu efsane oyunda bir sezonun heyecanına kapılıp bitirdiğinizde iftar değil sahur bile gelmiş olabilir.

  Dota 2  Bu oyun da zamanınızı öldüremek için bire bir. En iyi tarafı ise ücretsiz olması.

  PES 2018  Uzun süreli devreler ile takımınızı seçip Şampiyonlar ligini kazandığınızda iftar gelmiş olur. PES seçmemin neden Şampiyonlar Ligi lisansı olması ve Türkçe spiker yaması eklenebilemesi.

  SiZDEN GELENLER  League of Legends
  PUBG
  CS:GO
  Don't Starve
  Starcraft 2
  Battlefield 3
  Battlefield 4
  Metal Gear Solid 5
  Fifa 18
  NBA 2K18
  Need For Speed Payback
  Just Cause 3

  Üşengeçlikten yazamadıklarım varsa ekleyin.
  ···
 2. 2.
  0
  + PES 2018 eklenmiştir
  ···
 3. 3.
  0
  + Sizden gelenler kısmı eklenmiştir
  ···