/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +2 -14
  Kızın adı Tuğçe olsun.
  Neyse anlatıyorum.
  Üniversite 1.sınıfa gidiyorum izmirde. Bizim bölümden bir kıza aşıktım. Adı Tuğçe. Sonradan kızla merhaba merhaba konuşmaya başladık bir gün. Tuğçenin numarasını aldım kahve falan içerken üninin kantininde.Bir ara bir şeyler yaparız falan diye. Akşam eve gittim. Marketten içki falan aldım. Televizyon karşısında içiyorum. Koltukta uyudum yatağıma gitmeye üşenip. Sabah bir kalktım. Saat 7 de alarmla. Alarmı ne ara kurmuştum falan diyorum kendi kendime. Neyse gözlerim kapalı uyurgezer gibi banyoyu buldum. Oturdum klozete. Gözüm kapalı malafatı arıyom elimle işemek için. Bulamadım bir türlü. Gözümü açınca ne göreyim. Malafat yerine amım vardı. Aynaya baktım. Tuğçe olmuştum. Otel odasındaydım. Kendimi cimcikledim gerçek olamaz diye. Tekrar yatağa uzandım ne tak yicem ben şimdi diye düşünmeye başladım.
  PART 2 SERi GELiYO.
  ···
 1. 2.
  +2
  Paranormal de olsa kızla yaşamışsın amk
  ···
 2. 3.
  0
  Gardroba baktım. Yukarıdaki resimdeki gibi bir kırmızı elbise ve topuklu ayakkabı vardı.Bu kızın başka kıyafeti yok mu diye aradım ama bulamadım. Giydim zorunluluktan. Topuklu ayakkabıyla odanın içinde bir kaç kere tur attım düşmeden yüriyim dışarıda da diye. Tuğçenin çantasını da alıp aşağıya indim otelde kahvaltı etmek için. Kahvaltımı edip çıktım otelden.Ben tuğçenin bedenindeysem o da benim bedenimdedir diye düşündüm. Kendi yaşadığım binaya gitmeye karar verdim. Bindim minibüse gidiyorum. indim caddede. Benim oturduğum bina boş bi araziydi sadece. Bina ortalıkta yoktu. Nasıl olur diye düşündüm içimden. Belki üniversitede bulurum diye gittim üniversiteye. Orada da yoktu. Belki geç gelir diye diye.Üniversiteden dersler bitince çıktım tekrar otele gittim.
  ···
 3. 4.
  0
  Okuyan özet geçsin
  ···
 4. 5.
  0
  Otelde odama girdim.Çekmeceleri falan karıştırıyorum belki bişey bulurum onu bulmama yardım edebilecek diye.Bir çekmecede siyah bir poşet vardı elimi daldırdım.Bi çıkarttım poşettekini.25 cm vibratör. Direk attım elimden. Kapı çaldı. Kıyafetlerimi getirdiler yıkamadan. Kıyafetlerdende adam akıllı bişey çıkmadı. Sadece mini etekler, göbek üstü tişörtler, jartiyer, mini elbiseler çıktı. içimden düşündüm bu kız %99 huur diye.
  ···
 5. 6.
  +1
  Devam et amk
  ···
 6. 7.
  +1
  Kopyala yapıştır yapıyor amk
  ···
 7. 8.
  0
  Rez alın devam etcem
  ···
 8. 9.
  0
  Upupupup
  ···
 9. 10.
  0
  +++++++
  ···
 10. 11.
  0
  +++++++
  ···
 11. 12.
  0
  +++++++
  ···
 12. 13.
  -1
  Yıkamadan gelen kıyafetler ıslaktı baya. Balkona astım kurusunlar diye. Akşam yemeğini de yedim otelde sonra çıktım dışarı. Alsancağa gidiyim bari dedim. Canım sıkılmıştı otelde.Çıktım minibüse bindim. Dayının teki arkadan ellemeye başladı. Belki yanlışlıkla eli çarpmıştır diye bişey demedim bir seferlik sonra elini çekti zaten.Bir anda züt deliğime elbisenin altından parmak yedim. Dayı yaşından başından utan hala fortçuluk peşindesin diye bağırdım şoför kenara çekti hemen adamı dövmeye başladı. Levyeyi aldı sonra koltuğunun ordan adam direk koşarak uzaklaştı. Kusura bakma bacım arada çıkıyo böyle sapıklar gel otur dedi yanındaki koltuğu göstererek.
  ···
 13. 14.
  0
  +++++++
  ···
 14. 15.
  0
  +++++++
  ···
 15. 16.
  0
  +++++++
  ···
 16. 17.
  0
  +++++++
  ···
 17. 18.
  0
  +++++++
  ···
 18. 19.
  0
  +++++++
  ···
 19. 20.
  0
  ++++++++
  ···