/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +5 -1
  Size hayatımı elimden geldiğince anlaticam uzun olucak rez alın. Neyse uzatmadan başlıyim.

  Ben 2 çocuklu memur bi ailenin büyük oğluyum.
  Bi tane de küçük erkek daha var. (Ama tüm guzel ozellikleri ben toplamisim kankiler .)Ne çok bolluk ne de çok yokluk içinde büyüdüm. Ebeveynlerim ellerinden geldikçe ihtiyaçlarımi karsilamislardir şimdiye kadar. Küçüklukten gelen ailenin ilk erkek torunu olma rahatlığım var. Bi vazomu kırdım "Amaaan kırsın taşağına kurban onun "şeklinde büyüdüğümü tahmin edebilirsiniz. Ama bu rahatlik hep devam etmedi tabi ki .
  Anasınıfına gecmem ile bitti bu rahatlığım bitti.
  Yalanına sokuyim nerden hatırliyorsun anasınıfı yıllarını dicekseniz günlük tutturmus annem bana taaa o yaştan başımdan geçenleri falan yazmışım pgibopat gibi. Neyse devam ediyim. Anasınıfında başıma gelen hoca tam bir huur yani başka açıklaması yok. Kocasıyla kavga eder sinirini bizden çıkarırdi. Kızı da bizim sınıftaydi. O yüzden erkeklerin halini düşünün mk. Bi de ben mal gibi kıza aşık olunca ...

  işte sıkıntılı geçen anasınıfı yıllarından sonra ben ilkokula başladım. Ama yani pısırık sessiz bi tip oldum. Arkadaşlarım beslenmemi alır bişey diyemem falan. Hoca tahtaya kaldırmaya çalışır kalkmam. Hocam bendeki potansiyeli farketti tabi daha zorluyor mk .Ben gibsen kalkmam ama kızıyor bi de bana .Haberi yok ki anasınıfında neler yasadigimdan. Anlayacağınız okulda asiri mutsuzum ama aile içinde aşırı mutluyum .iki farklı yogurtos var o dönemde. Sonra işte benim notlar hep iyi böyle ama pısırık ve asosyal bi tip olarak geldim 8.sinifa bizim okulda ilin en iyisi . Kayıt aldirmak için falan Müdüre para veriyorlar torpil yapsın diye O yılda öğrenci patlaması olmuştu.

  Hikaye uzun sürecek .Bütün gün burdayim Siz rez alın
  ···
 1. 2.
  +2
  Ve uyandım

  şaka şaka rez
  ···
 2. 3.
  -1
  Olamamissin
  ···
 3. 4.
  +1
  Adidasa geldim gidiyorum
  ···
 4. 5.
  +5
  8.sınıfa başladık. 5 sınıf vardı .Bissürü yeni öğrenci gelmişti. Sınıflar karılmıştı. Sınıfımda 2 3 tane güzel kız vardı bi de okulun huursu. Diğer sınıflardaki kızlar daha çok dikkatimi çekmişti. Tabi o yaz sınav stresi ve nerdeyse hep bilgisayar başında olmamdan dolayi kilo almıştım 70 kilo ayı gibi biseydim. Yani aklı olan kız bana bakmazdi. Utangaç da biseydim zaten .

  işte ilk derse girdik yeni gelenler avel avel etrafa bakıyordu . Benim eskiden tanıdığım 3 5 çocuk kendi aralarında konuşuyordu. Yanlarına girmeden direk en arka cam kenarına oturdum . Mal mal sınıfı izliyordum. Yavaş yavaş sınıf dolmaya başladı . Herkes birbiriyle kaynasiyordu. Benim yanıma da sınıfta 2. En kilolu olmamı sağlıcak insan oturdu . Erdem diyelim. Çocuk nerden baksan 2 katımdi. Bu beni mutlu etti yani sınıfın ayısi olmicaktim. Bu pgibolojiye mutlu oldum. Neyse ilk hafta klagib kaynaşma falan geçti bitti .
  ···
 5. 6.
  +6
  Yavaş yavaş herkes birbiriyle tanıştı Kaynasti. Sınavlar için deli gibi çalışıyordum. iyi bi lise kazanıp bu ilden gitmek istiyordum çünkü bulunduğum il görebileceginiz en gibik illerden biri .Ama yine de abaza abaza kız kesmeyi ihmal etmiyordum. Ergenlik çağına yeni girdik sayılır tabii.

  Her hafta deneme yapardı bizim okul ve sınıflar dereceye göre karilir. Yani güzel kızlar da çalışkandi hep mk . ilk sınıf 30 kişi falan 20 si kız ve çoğu güzel .Bunu öğrendiğimde okul tuvaletine gidip cavusu tokatlamistim siz düşünün durumu .

  Neyse ilk denemeyi herkes kendi sınıfında oldu . Okul 1. Si olmuştum o gazla kız diyince gaza geliyorum doğam bu napıyım. Sonra işte 2 .hafta gittim deneme olacağım sınıfa cennette gibi hissettim yok böyle yer. Dedim sınıf düşeni gibsinler. işte hoca geldi falan yerleri ayarliyor. Dedi ki kızli erkekli oturucaksaniz." Taşağına kurban hocaa" diyesim geldiyse de tuttum kendimi . Yanıma gelen kız Huri gibi ve yanıma oturduğum gibi kıza aşık oldum
  ···
 6. 7.
  +1
  1 kişi bile okusa yeterli devam ediyorum
  ···
 7. 8.
  +1
  Rez sonunda sözlülte güzel hikayeler okumaya başladım
  ···
 8. 9.
  +1
  Hey sakin ol liseli
  ···
 9. 10.
  +3
  Kıza Yağmur diyelim . Ya kız normal boylarda zayıf narin biseydi .Saçları omuzlarına kadar geliyordu ve kahverengiydi. Yüzünden gülümseme hiç ekgib olmazdı .Ve yüzü çok güzeldi .Yani bana gibsen bakmaz ama kalp işte hep imkansızı ister .

  Biz kızla işte deneme ayağına yan yana oturuyoruz konusuyoruz falan . Tabi genelde o konuşuyor ben onu izliyorum . Biz bayagi samimi olduk. Tenefuste falan geliyor konuşuyoruz. Bi gün beden dersindeyiz. Futbol oynadik yorulduk. Deli gibi terlemistim. Soyunma odasında tasak kokan ortamda muhabbetin amina koyuyoruz. Bilirsiniz çok zevkli olur o tip muhabbetler . Neyse işte bi ara karı kızdan açıldı konu . işte ben onu söyle giberim böyle yaparım falan. Bi ara ahmet isminde yavsagın teki "Ya aminakoyim o Yağmur bana verse soluksuz giberim" dedi. Ben deli oldum sen kimin sınavda yanına oturanını gibiyorsun lan diye kalkıyordum ki diğer arkadaslarimin da çocuğa katılmasıyla tokat yemiş gibi oldum ve bazı gerçekleri farkettim. Kız cennet Mahallesi sultansa ben ordaki şempanzeydim. Etrafta huağağağa diye dolasmadigim vardı bi. Ama bunlar hep bakımsız olmamdan dolayiydı. Bunu farketmeme rağmen yine de onu cezasız bırakmamaliydim. Yargı dağıtmaliydim. CcYogurtos Cc

  Ertesi gün çocuğa ters ters davrandım. Yani laf attım .her konuşmasında dalga geçtim çocuğa da batmış olacak ki. Bana atarlandi. Ben de ona tabi ki.
  Dedi ki çıkışta toplayabildigin kadar adam topla .Sonra baktı bizim arkadaşlar durum ciddi çocuğu uzaklaşdilar "Çıkışa gel oğlum" nidalariyla sınıfı terketti çocuk. Ben de sıraya oturup ciddi ciddi düşündüm kimi çağırabilirim len mk . Sonra aklıma geldi olum benim kuzenim okulun seneye ki reisi . Yani benden 1 yaş küçük olmasına rağmen çevresi geniş sosyal ve cook iyi anlaştığım arkası olan bi çocuk. Dedim ona çıkışta böyle böyle bisi var adam topla az. O da kim len o dalyarak dedi . Ya çıkışta görürsun olum dedim simdi benim ders başlıyor görüşürüz knk dedim ve koşmaya başladım sınıfa.
  ···
 10. 11.
  +3
  Hehehe böylece kavga işini de halletmis oldum diye düşünerek sınıfa giderken bi de ne goriyim mk benim sınavda yanımda oturan yağmurum bizim sınıftan emirle konuşuyor. Icimden çocuğun klavyesinin arasına kaçan buskivi kirintilarina kadar sövdüm. Emin olun . Sinifa girerken bu emire omuz atmayı da ihmal etmedim tabii. Çocuk tip tip baktı. Haklı da ama olsun sen kimsin ya benim yağmuruma halleniyorsun. gibtir git alalala . Neyse bu pgibojiyle okul bitti. Sınıftan çıkarken çocuk beni bekledi beraber dışarı çıkıyoruz . Bi de ne goriyim çocuklar 3 kisi oldular bi anda . Bu kadarcık mı çağırdı diye düşünürken kendimin yalnız olduğunu farkettim. Okul çıkış kapısına geldik . Faruk (benim kuzen olur xde) hala yok . Çocuk konuşmaya başladı" Olum niye ters ters davranıyorsun ne yaptim ben sana, bak şimdi dayak yiceksin. ".Ben hala Faruk i arıyorum . Nerde kaldı bin diye saydiriyorum. Çocuklar okulun dağılmasıni bekliyor. Sonra bi anda Faruk u gördüm . Çocuk tek gelmiş. Geldim knk diyo . Çocuklara döndü ve dedi ki "Gelin lan şu araya alalım hesabınızı. "Çocuklar faruk u görünce bi şaşırdılar. Ne işi var diye . Ben de bin gulumsemesi var ama hala 2v3 uz. Neyse biz gitmeye başladık klagib okul çıkışı kavga mekanına. Tabi benim aklımda "Ben Türkiye derecesi yapacak çocuğum mk ne işim var len kavga mavga . ne hallere düşürdün beni Yağmur ."diyorum .Neyse biz gittik oraya bi baktım 50 kişi. Başka kavga falan mı var denk mi geldi sıra mı beklicez diye sordum faruk a .Dedi ki olum adam çağır demedin bi işte çağırdim. Çocuklara acıdim o an . Çocuklar bi yusuf yusuf oldular . Neyse gittik yanlarına. Dediler işte adettendir 1e 1 çıkın önce . Birisi karışırsa gruplar kavga eder. Ben kendime güveniyorum iri yarı bişeyim. Tamam len mk dedim çantami faruk a verdiğim gibi çocuğu yumruklamaya başladım. Çocuk neye uğradığını şaşırdı . Ben bunu deli gibi yumrukluyorum aldım alta . Çocuğu cüssemle parcaliyorum. Arkadaşları da karışmıyor korkularindan.
  ···
 11. 12.
  +1
  Faruk baktı 50 kişiyi boşuna çağırmış gibi olucam diye gitti çocuğa tekme atti . 50 kişi bunu bekliyormus gibi daldilar bunlara dinlene dinlene dovduler. Çocukları öldürmeden ayrıldık allahtan . Eve gittim ama nasıl rahatladım. Sinir stres hiçbişey kalmadı .
  ···
 12. 13.
  +1
  Bi isim çıktı 1 saate devam ederim rez alın
  ···
 13. 14.
  +2
  Beyler okuduğunuzu belli edin
  ···
 14. 15.
  +3
  Ertesi gün okula gittiğimde herkes bana sanki annelerini gökdelenden atlayıp da deliği tutturup gibmişim gibi bakıyordu takdir ve nefretle ... Çocuklar okula ge 2. dersin başında mudur yardımcısı yanına çağırdı . Niye olduğu belliydi. Yusuf yusuf çekerek odasına gittim. Sinirli olmasını beklerken güler yüzle karşıladı beni. Yanında diğer mudur yardimcimiz da vardı iyi polis kötü polis mi yapcaklar len mk derken dersler nasıl gidiyor falan konuşmaya başladı. Ben şaşırdım tabi ama hiç bozmadım istifimi . Moral konuşmasına çağırmış beni olaydan haberi yokmuş . Boşa telaslandim len mk diye diye gittim odadan. Sonradan da zaten çocuklar sorun çıkarmadi olaysız kapandı mevzu.

  Arada yağmur la Emir i konuşurken görüyordum tenefuste sinir oluyordum . Kıza seni seviyorum deme vaktim gelmişti ama diyemiyordum. Korkuyordum ya onu kaybedersem ya bana soğuk davranmaya başlarsa diye endiseleniyordum . Elimde değil kız huri gibi geliyordu.

  Neyse ilk dönemi bitirdik bi şekilde . 2 .dönemin başlamasıyla bir de ne goriyim aynı apartmanda oturduğum tek dostum diyebileceğim kankam Ulaş .Süprüz yapmış bin dememiş geleceğini. Yani tahtina kavuşmuş uzun adam gibi oldum siz düşünün durumu .

  Tam sevindim bi tarafta dostum diğer tarafta sevdiğim kız derken Emir ile yağmur ikinci döneme sevgili girdiler . 15 tatilde konuşmuş etmişler bi yerlerden çıkmaya başladılar. La kıza açılmayan aklımı gibiyim dedim. Ve üzüldüm deliler gibi ağlamak istedim . Ama okulda yapmadım normal olarak . El ele dolaşıyorlardi ve ben sinirden kendimi gibicektim. Tabi ulaş bana bişiler olduğunu anladi ve ne oldu diye sordu. Anlattım bu ikisi çıkmaya başlamış diye. O da sinir oldu Emiri zaten sevmezdi. Allahın saykosu gitti ertesi gün çocuğa ne bakıyorsun diye kafa attı. Çocuk daha ne olduğunu anlayamadan ayırdık olay daha büyümedi. Ama burda kalmazdı yargı dağıtılmaliydi. Cc yogurtos Cc
  ···
 15. 16.
  -1
  duymak istemiyoruum
  ···
 16. 17.
  +1
  Nese rez bakalım
  ···
 17. 18.
  +3
  Emirle Yağmur tenefuslerde hep beraberlerdi amina çakim bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Sinir oluyordum. Ya bi şeyler yapmaliydim ama ne ? Sonra aklıma geldi bu kız benim onu sevdiğimi bilmiyordu. Sevse belki bi şansım olurdu. Ben de karar verdim Ulaş tan aldığım gazla kızın yanına gittim. Onu yılın başından beri sevdiğimi ama diyemedigimi anlattım. Rahatladım diye düşünürken kız kahkaha atmaya başladı . Yogurtos sakanin sırası mi şimdi dedi birazdan deneme baslicak dedi . Ben de "Ya guleriz stresi alır diye şey ettim "dedim . Yalanıma sokiyim. Sevdiğim kız benim ondan hoşlanma ihtimalimi bile gülünç buluyordu.

  O gün karar vermiştim degisicektim. Ne kadar sürerse sürsün .Çünkü çok kötü bi durumdaydim .Düşünsenize binler ya sevdiğiniz kız size böyle birşey yapıyor. Neyse o yılda bitti bi şekilde Türkiye nin sayılı liselerinden birini kazanmıştım . ilimden ayrılıyordum sonunda. Bu yüzden yazın kendimi gelistirmeye karar vermiştim Yıl başlamadan kilo vermeliydim ve kendime bakmaliydim . Spora başladım ve basket oynuyordum her fırsatta yıl başlamadan 60 kilo olmuştum . Okullar açılmadan 3 gün önce yurda yerlesmek ve ili incelemek icin okula geldim . Artık mutlu olabileceğimi düşünüyordum ama ailemden ayrılmış olmanın verdiği hüzün vardı .Artık liseli olmuştum.
  ···
 18. 19.
  0
  ···
 19. 20.
  0
  Beyler fener maçı var biraz ara veriyorum
  ···