/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +17 -9
  3 seçim mhpye oy attım. koyu da milliyetçiyim. vatan sevmenin parti ile alakası olmadığını savunanlardanım.
  şimdi neden oy atıcam chpye onu anlatayım.

  devlet beye sesleniyorum ki buradan, eğer ben akp'nin kurallarını istesem zaten akp'ye oy atardım devlet bey? biz seni bizim fikirlerimizi savunuyorsun diye oy attık. ben şimdi başkanlığa karşıyım, eee sen gidip başkanlığı savunan adama tam yetki veriyorsun? ki mhp tabanının %65 70'i baskanlığı istemiyor. facebook vb. halkın nabzını tutarsanız herkes aynı seyi söylüyor.

  2. olarak diyeceksiniz ki chp hdp ile is birliği yaptı teröristlerle is birliği yaptı etti diyeceksiniz. en azından akp gibi mitinglere terör temsilcilerini çıkarıp konusturtmadı, davul zurna ile karsılamadı. mhp gibi tükürdüğünü yalamadı. gibi gibi..

  herneyse chp'ye oy atmayı planlıyorum. umarım dogru düşünüyorumdur.

  http://imgim.com/3vWdD5.jpg
  ···
 2. 2.
  +2
  Katılıyorum kanka bende öyle yapıcam
  ···
 3. 3.
  +1
  bahçeli çok kötü sattı be panpa...
  ···
 4. 4.
  +5 -4
  Chp lideri 2 dogru konustu diye hdpli huur cocuklariyla koalisyon icinde olmadiklari anlamina mi geliyo koyu milliyetci
  edit:hdpyle isbirligi yapan agir huur cocugudur mhp istese 3 lu koalisyon yapip soz gecirebilirdi ama terorle masaya oturmadi
  edit:huur cocugu chphdp tek parti mhp
  ···
  1. 1.
   0
   Kime atsın ?
   ···
  2. 2.
   +1
   konusmasıyla alakası yok kardesim. ben bi mhpli olarak devlet bahcelinin yaptıklarını kendime yediremiyorum. bu adam seçmenini satıyorsa bende ona oyumu atmam bu kadar basit. adam resmen ak parti şakşakcılığı yapmaktan partide şeref bırakmadı. hangi ortama girsem siyaset konuşsak mhp köpeklik ediyor diyor. adamlara bisi diyemiyorum çünkü haklılar.
   ···
  3. 3.
   0
   Aga chp de huur cocuklugu yapiyor teror lan hdp ayni masaya oturuyolar .
   ···
  4. 4.
   0
   Kardeş oy vermedi diye sen aynı masaya oturuyor diyemessin akp yi gectim bir iki dönem sonra bi diktator başkan gelir ulkeyi giber bu başkanlik sistemiyle
   ···
  5. 5.
   0
   Banane lan akpden yarram
   ···
  6. 6.
   0
   Lan chp ye kemal kilicdarogluna kufur ediyosunuz ama hdo nin bu kadar yukselmesinden akp ve recep dexer sorumludur anlayin artik. Tayyip terorle masaya otururken buna chp karsi cikmisti hatirlatirim
   ···
  7. diğerleri 4
 5. 5.
  +1
  Koltuk sevdası
  ···
 6. 6.
  +1
  Kardeşim tamam mhp'ye vermede CHP nedir amk milliyetçi dediğin mhp'ye vermiyorsa hepara bbpye verir. Sen akpnin teröristlerle beraber diye başka bir teröristlerle beraber partiye oy vereceksen senin gibi milliyetçinin amk!
  ···
  1. 1.
   0
   Gerizekalı senin milliyetçi dediğin CHP 1938de bitti artık terörü destekleyen bir CHP var. Ben akpli falan değilim başkanlığada hayır oyu vereceğim. Ama sırf AKP yüzünden CHP ye oy vereceksen seni gibi milliyetçi olmaz olsun. Git hepara bbpye ver oyunu madem milliyetçiysen.
   ···
 7. 7.
  +1
  MHP li birisi olarak diyorum bunu; Başkanlık sistemine sonuna kadar Hayır diyorum oyumda Hayır olacak, bahcelinin bugün böyleyse yarın koltuğu için ne yapacağı belli olmaz. Başkanlık sistemine değinecek olursakta maddeleri şunlar usanmadan okuyun çünkü bu bizim, bizim olduğumuz içinde vatanın kaderini belirleyecek seçimdir... iyi okumalar

  https://www.evrensel.net/...ligi-teklifinin-tam-metni

  Bu kadar yetki bu adamın eline verilirse ki zaten taslaktan belli olduğu üzere herşey bariz ortada ve belli. Sistem gelirse Allah sonumuzu hayır etsin.
  ve artık yeni bir seçimde oyum ya bbp ya da hepar'a dır.
  ···
  1. 1.
   +1
   Aynen kardeşim hepsi aynı tak chp'de akp'de ya hepar ya bbp .
   ···
  2. 2.
   0
   adamsın
   ···
 8. 8.
  +1
  panpa şimdi gibtir et mhpti chpyi başkanlığa hayır vermek önemli. meclisteki hiçbir partinin bizi temsil ettiği filan yok. azıcık onur olsaydı görevini yapamayan istifa ederdi. alayı koltuk sevdalısı bahçeli de dahil kılıçdaroğlu da dahil.
  ···
  1. 1.
   +1
   bende sen gibi düşünüyorum aslında ama gidip oyumu boş atamam panpa. boş oy atan adam boş adamdır. herkesin bi siyasi fikri olmalı.
   ···
   1. 1.
    0
    siyasi fikirlerimi desteklemiyorlar ki siyasi fikrim olsun. bana göre siyaset de demokrasi de alayı çöp. demokrasi çoğunluğun diğer tarafa üstün gelme yarışı. siyaset cebini doldurma yarışı. koltuğa oturanın zütü kalkıyor unutuyor milletin neler çektiğini.bi nebze kılıçdaroğlu daha yakın bana ama o adam da gerçekten ne yaptığını kendi de bilmiyor.
    ···
 9. 9.
  0
  Bir lider Muhsin başkan vardı onuda öldürüp önünü kestiler.
  ···
 10. 10.
  0
  Adamsın kardeşim
  ···
 11. 11.
  0
  Akepeye atacam bende. Ölmek var dönmek yok evelallah
  ···
 12. 12.
  +2 -2
  Manyakmısınız olum siz mhpye atmıyorsanız boş atın amk kafayımı yediniz
  ···
 13. 13.
  0
  Adamsın
  ···
 14. 14.
  0
  Aferin köpek
  ···
 15. 15.
  0
  olm CHP herşeye hayır diyorlar, Kemal reisi ipleyen yok partide adam parti içinde liseli cocuk gibi duruyor aynı?
  ···
 16. 16.
  -1
  Milliyetçilikten sosyalist komünistliğe geçtiysen ben de CHP yi öneririm
  ···
  1. 1.
   0
   muallakliğin adı inci sen neyden bahsediyorsun
   ···
 17. 17.
  -1
  tek yol devrim
  ···
 18. 18.
  -2
  sen CHP ye oy attın ben de ananın dıbına eksiyi attım.
  ···