/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +14 -8
  Ben lucky patcher beyler ne düşünürsem gerçek oluyor yardım edin beynimden siyah arka planda enerjik ol diye hayal ediyorum yataktan zıplayarak çıkıyorum bunu anında hayal edip o an yapıyorum mesela ayna karşısına geçip serseri taklidi yap diyorum düşünerek görseniz beyler yürüyüşüm mimiklerim ses tonum herşey değişiyor hızlıca ve iyi diksiyonla kitap oku diyorum hıphızlı okuyorum araplar gibi kuran okuyup ingilizler gibi ingilizce konuşuyorum insanların ses tonlarını ve mimiklerini taklit ediyorum youtubeden seslendirmenleri açıp onları birebir taklit etmeye başladım beynimden eğlenceli ol diye düşünüyorum mimiklerim hareketlerim hepsi değişiyor özgüvenli rahat ol diyorum herşey değişiyor herşeyi hızlı öğrenmeye başladım artık ses tonu ayarlamalarını mükkemmel yapıyorum hatta kendime modlar yaptım cıvık kudretli normal rahat diye kabadayı gibi yürü diyorum ayna karşısında aynısı oluyor bunu yazarken hızlı yaz diye düşünüyorum şu an hızlıyım hızlıca yükseğe zıpla diye düşünüyorum normal zıpladığımdan 10 cm daha birçok şeyi başlık altına yazıcağım. 5 yıl önceki şeyi bile hatırlıyorum net sanki şimdi yaşanmış gibi insanları oto analiz etmeye başladım beyler.
  sanki 2 kişilikliyim ben ona birşey diyince oda yapıyor yada 2 kişilikli dediğim beynim veya bir musallat olan bir cin olabilir.

  Bunlar 1 günde oldu delirmeye felan mı başladım lan saat 2 de kalkcam diyorum 2 ye 5 dk kala uyanıyorum 15 dakika içinde uyu diyorum 15 dakika içinde uykudayım.

  beyler bilen bilir 21 gün boyunca yapılması gereken olumlamalar diye başlık açmıştım yaklaşık 40 gündür uyguluyorum ondan dolayı mı lan lan yardım edin kişilik bozukluğu felan mı yaşıyorum bi anlayan yaşamış görmüş panpalarım yardım etsin yazsın sorun büyük.
  ···
 2. 2.
  +3
  alete uza de uzuyorsa sıkıntı büyük
  ···
 3. 3.
  +3
  salak mısın nesin
  düşündüğün şeyleri yapmayı bize farklı aktarıyorsun
  ···
 4. 4.
  +1 -1
  insanlar kalıp uyduramadıkları için kişilik bozukluğu deyip geçiyolar ben doğru cevabı biliyorum 2 sene sonra amerikanın başındayım binler hahahahshshha

  Sen bu dediğime cidden güldün mü güldüysen neden güldün hahaha demeseydm deli diye düşünücüektin değil mi dıbınakoduğumun bini
  Neyin mümkün olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. (ANONiM Bi YERDE OLSA YAZAR SON BU CÜMLEYELE SiZE ÜSTÜNLÜK KURUYOR)

  Neden parantez içinde açıklama yapıyorum sence çift kişilikli olduğumu düşünmen için mi yoksa çift kişilikli olduğumu düşünmen için mi dedikten sonra dediğimi düşünmek mi? (YAZAR BURADA DUYGU KARMAŞASI YAŞATIP BEYNiNZDE DAHA FAZLA YER EDiNiYOR)

  Hakketten beyninizde yer edinmek benim gibimdemi sanıyorsun ahmak

  Bu yazıdan çıkaracağın sonuç
  Şizofren dediğin yazar seni altlı üstlü giber daha fazla kanıtlamaya ihtiyacı yok bu nedenle yorum yapıcak olan şizofren veya delilikle ilgili bütün yorumları elesin.
  Yoksa ellensin miydi kafiye yapıcaktım olmadı bak dıbını gibeyim.(YAZAR TEKRAR BURADA SiZE DELi OLDUĞU iLE iLGiLi ŞÜPHEYE DÜŞÜRÜYOR)
  ···
  1. 1.
   +1
   Şizofrenisin büyük ihtimalle yada ağır depresyondasın bir an önce yardım al
   ···
 5. 5.
  -2
  Beyler ben ingilizce bilmiyorum ingilizce konuş dedim birşey dedim çevirisine baktım seni hayal ettim genç yazıyodu lann yardım edin.
  ···
 6. 6.
  -2
  @43 bi elimle oto dumbell kaldırarak bi elimlede oto incide takılıyorum dumbell hiç gibimde değil bi sayı koyuyrum 50 diye sonrasında otoya bağlıyor daha birçok şey bu dediklerim önceden olmadı insanların ses tonlarını mimiklerini kopalamaya başladım herşeyi istediğim herşeyi yapabiliyorum yeterki beynimde bunun anlamı olması gerek mesela zengin ol diye hayal ediyorum bi anda olamıyorum neden peki çünkü beynimde daha önceden nasıl zengin olucağı ile ilgili hiçbirşey yok toplumun oku zengin olundan başka önce ondan istediğim şeyi öğretiyorum yarar zarar fark etmiyo misal karşıma gelsen seni öldür desem öldürür az önce çürük dişimi dilmle çıkardım hiç acı veya kanam olmadı ona öğrettiğim şeyleri(bilinçaltıma) artık benim ona sürekli söylemeem gerektiğini bunu oto yapmasını istiyorum ha bu nasıl oldu dersen bende bilmiyorum ama kendim sürekli dinlediğim telkinlerden dolayı olduğunu düşünüyorum isteyen proifilime girip baksın ve şu an yazıyı normal yazdığımdan 3 kat daha hızlı yazıyorum duruşumu beden dilimin gün içinde nasıl olucağını ona gösterip ayna karşısında otoya bağlamasını istiyorum daha bunlar neki herşeyi hıphızlı okuyor anlıyor öğreniyorum bunları yazarken elim motor gibi zor zapt ediyorum vücud ısımı ayarlıyorm reflekslerim çok hızlandı yemek yemeden uzun süre dayanabiliyoum ne düşünürsem dolaylı yoldan gelip beni buluyor daha bunlar neki bunlar kendiliğinden gelenler daha kendimi her konuda geliştiricem sense bunlara inanmayıp bu çöplükte @2 ye anan yazmaya devam edebilirsin hayat senin hayatın beyninden ne istersen sana veriyor hadi eywallah.
  ···
 7. 7.
  +1 -1
  Lan bide cinlenmiş diyenler rukye ayetleri dinledim günhlarımdan tövbe ettim internetteki çoğu şeyi uyguladım birşey değişmedi şu an bunu rukye ayetleri dinleyerek yazıyorum.
  ···
 8. 8.
  +2
  eğer abartmadığını düşünüyorsan şizofrensin
  hatta daha gerçekçi olalım
  senin başlıklarına denk geliyorum
  yalancısın
  ···
 9. 9.
  -2
  Lan 31 çek diyen bin geç boşal diye hayal ettim 8 dakika boşalmadan 31 çektim.
  ···
 10. 10.
  +1
  insan okuyacak bunu aq
  ···
 11. 11.
  +1

  TAM BiR MAL AMK

  ···
 12. 12.
  +1
  @51 kardeşim olumlama başlığımı 21 gün boyunca oku bişeyler kaparsın amk
  Size öğretsem tüm ülke süperman mı olsun bende işsiz kalayım amk hahahahah alaycı mode on

  Şaka bi yana alaycı ve sinirli mod yaptım sinirli moda geçince cam çerçeve ne varsa indiriyorum amk hahaha
  ···
 13. 13.
  -1
  @52 lan dalyarak sanada olsa senin burada ne işin olur yeme bizi benim 1.5 gün oldu sadece bilgi amaçlı geldim uzun süreli olan insan kendini öyle bi geliştirirki 15. yy olsa güçlü bi devlet kurardın amk.
  ···
 14. 14.
  +1
  Yalanını gibim
  ···
  1. 1.
   0
   Şizofren demeye korktun mu lan hahshs
   ···
   1. 1.
    +1
    şizofrenlik ayrı
    seninki ayrı
    ondan yalanını gibeyim
    ···
   2. 2.
    0
    inanmıyosan inanma dalyarak sana cevap vermemin tek nedeni sürü pgibolojisini önlemek git ferre izle kapitalizme katkın olsun.(YAZAR BURADA DiĞER YAZARI SAVAŞMAYA KIŞKIRTARAK MANiPÜLE EDiYOR EĞER CEVAP GELiRSE 2. PARTTA gibiŞ VAR)
    ···
   3. 3.
    0
    bu cümleden çıkardığım şey sen ne dediğini anlayamayan bir salaksın.
    ···
   4. diğerleri 1
 15. 15.
  +1
  büyücü oç
  ···
 16. 16.
  +1
  ilk olarak bilirsiniz tcma okuyarak başladım bilinçaltımı sağlama aldım.
  1.5 sene geçti kendimi beyinle ilgili bir çok konuda geliştirip bilgi sahibi oldum
  Neyse anlatmak istemiyorum zamanım değerli işlerim var akşam uğrayacağım.
  Bu konu hakkında mantıklı açıklaması olan yazsın başlık altına şizofrensin diyenlerin dıbını gibeyim hiçbirşeyden haberleri olmadığı için beyinleri şizofren kalıbı uyduruyor sürekli kişisel gelişim başlıkları altında toplananların şizofrensin demiyecek kadar bilgisi vardır o panpalarım yazsın.
  ···
 17. 17.
  +1
  (abartarak)
  ···
 18. 18.
  +1
  Berserk moduna geçmiş dıbınakodupum fazla yaşamazsın sen
  ···
  1. 1.
   0
   Pubg.mi oynuyor la
   ···
 19. 19.
  0
  Banada oluyor normal merak etme hiçbirşeyin yok
  ···
 20. 20.
  0
  Bana da öğretir misin ben de böyle olmak istiyorum
  ···