/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +12
  Valentina Nappi kadının adı şukuları esirgemeyin
  ···
 2. 2.
  +8 -1
  Neyse evin inşaatına başladık. Tuglalar taşlar felan diziyoruz.Ama bi sorun var etrafda hiç ağaç kalmamış. Muro kankamla tartıştık o diyo sen ben diyom sen sonra taş kağıt makas oynadık.Ben çıktım yaa şansa bakarmisn. Zorunlu olarak ben koyuldum yola. Yanımda sadece baltam ve tahtadan bir kask var.
  ···
 3. 3.
  +6
  ilgisiz huur çocukları veled bişey anlatıyor dinleyin şunu hele 😎
  ···
 4. 4.
  +8 -2
  Daha ilgi olursa devam ederim diyor oruspu çocuğu
  ···
 5. 5.
  +6
  Egg Wars da yumurtayı gibtim ❤
  ···
 6. 6.
  +4
  Canım çekti amk
  ···
 7. 7.
  +5 -1
  Neyse yola devam ediyorum. Birkaç tepe geçtikten sonra önüme bi nehir çıktı. Genişliği 10 15 metre dedim şimdi ne tak yiyicem ama o ağaçlara ulaşmaliydim yoksa yoksa kankim muro ile verdiğimiz emekler boşa gidecekti ben böyle olsun istemiyordum.Çünkü muroyla sırf maymkriaft oynamak için beden ve hayat bilgisi derslerininden kacmistik. Kendime geldim ve sürekli kendimi telkin ederek (yapabilirsin burdan geçebilirsin hadi muro için yap bunu hadi) derken kendimi suda buldum. Aman tanrım neler oluyordu. Arkama dönmeye fırsat bulamadan bir balık beni kolumdan ısırdı. Muroyla tek iletişimim olan kulakligim bozulmuştu. Artık tektim.Su kaçtı herhalde. Arkamada baktığımda bana alev kırmızısı gözlere bakan bi örümcek gördüm. Canım azalıyordu seri dusunmeliydim. Klagib bir incici olarak hemen supersonik olan beymimi çalıştırdım. Suyun altına girip ordan yala devam edecektim eve böyle yapacaktım. Hemen suyun altına dalıp 1 2 metre yüzmeye başladım.Ama hemen peşimden 2 tane köpek balığı saldırdı biri sağ kolumdun diyeri ise sol baldirimdan kapmisti. Beden öğretmenimden öğrendiğim kör eden dönüşü yapacaktım.Öyle bir dondumki sanki bir girdap yarattım. Ağır hasar almıştım ama yola devam etmeliydim.
  ···
 8. 8.
  +21 -17
  herkes en son okuduğu kitabın adını yazsın

  Başlıyorum
  Bi gün yine en sevdiğim kankim olan muroyla maynkraft oynuyoruz.Bu dedi illa survival mod olsun bende tamam dedim. Oyuna girdik ışte sıradan balta kürek felan filan yaptık. Sonra evimizi inşa etmeye koyulduk.

  ilgi olsursa devam ederim
  edit:rez alin beylerr
  ···
 9. 9.
  +4
  Köpek balıklarından kurtulduktan sonra tam gaz yoluma devam ettim. Artık nehiri geçmiştim mutluydum. Hemen bir taşın üstüne oturup durum değerlendirmesi yapmaya karar verdim.En yakın tepe çıkıp oturdum. Kankim muro ile olan bağlantımi yeniden sağladım kulakligim artık çalışıyordu. Hemen muroyla temas kurup başımdan geçenleri anlattıktan sonra ormanlık alanın konumunu atmasını istedim. Saolsun hemen yolladi kankitoskom. Koordinatlar 23 e 45 güney batıyı gösteriyordu.O anda bir kez daha yıkıldım.Ben ise 29a 56 güney doğu paralel 'lerine gelmiştim. Kendime bi güzel sovdukten sonra dogru koordinatlara dogru harekete geçtim. Hava artık iyiden iyiye kararmisti. Yolda annemin yaptığı pudingden yedim.Ve muroya durumu anlattım.Ve sonunda ağaçları gorebiliyordum. Hemen ormana girip herşeyi kestim. Ardindan...
  Rez alin beyler
  ···
 10. 10.
  +3
  Up up up uplayalim biraz
  ···
 11. 11.
  +2
  Yola koyuldum.3 akrep 4 domuz ve ikide geyik avlayarak eve yaklaştım. Bide ne göreyim aman tanrım evimizin etrafında nerden baksan 30 35 zombi aman rabbim nedir bu muro kankim tek başına savaşıyor. Bende girdim.Öldürdük çoğunu ve yatağa girip uyuduk. Sonradan ogrendimki 50 den fazlaymis bu zombiler. Sabah kalktım ilk ben kalktım tam dışarı çıkıçaktımkı evin etrafı dolu zombi. Hemen muro kankimi uyandirdim. Birlikte çatıya çıkıp etrafı kontrol ettik. Nerden baksan 60 70 tane zombi var. Tarih hocasından öğrendiğim turan taktiğini uygulamaya karar verdim.
  Bundan sonraki son part beyler bomba şeyler yaşanacak rez alin
  ···
 12. 12.
  +2
  Bütün ağaçları aldım. Bide kendime ahşaptan kılıç yaptım. Ooohh mis. Ardından muro kankime durumu rapor ettim.O da acilen geri gelmemi söyledi sesi cızırtılı geliyordu. Derken ses bi anda gitti. Bağlantıyı kaybettik muro kankimle.Kim bilir ne haldeydi kimle savaşıyordu ah ah.Bir an önce oraya geri gitmek istedim ama gerek yaşanan son olaylardan gerkese havanın karanlığından yolumu nasıl bulacağımı şaşırdım. Hemen hayat bilgisi öyyetmeninden öyendiyim bir taktik vardı. Karınca tepeleri kuzeyi gösteriyormuş. Bende bunu hemen uygulamaya karar verdim yaklaşık 15 dk arayışın ardından bir yuva buldum. Geldiğim yonlerle ilgili hesaplamalar yaptım.Ve sonuca vardım. Kuzey batıya gidecektim. Tekrar yola koyuldum.Ama bu sefer tecrubeliyidm ve silahlarimda vardı.
  ···
 13. 13.
  +2
  Elim gibimde kaldı bin çabuk ol
  ···
 14. 14.
  +2 -1
  Ciddi lan bu
  ···
 15. 15.
  +1
  Uplayalim az up up up
  ···
 16. 16.
  +1
  Maynkraft en sevdiğim
  ···
 17. 17.
  +1
  link varmi
  ···
 18. 18.
  +1
  At amk son partı
  ···
 19. 19.
  +1
  Muroya ne oldu acaba sabırsızlıklan bekliyorum
  ···
 20. 20.
  +1
  Hagibtirgit
  ···