/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +95 -7
  Her şey o Halikarnas Balıkçısı\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nı okumamla başladı. Geçen yaz mavi tura katılmaya karar verdim.16 kişilik yolcuların içinde herkes çiftti.2 kişi hariç.Ben ve ismail abi.(Yukarıdaki resimde biraz farklı çıktı).Tekne kamaraları iki kişilik olduğu için aynı kamarada kalacaktık.Hem de tam 3 gece.

  Bu mavi turda başımdan geçen ibretlik ve cinselliğe bakış açımı değiştiren olayları sansürsüz olarak sizlere anlatmak istiyorum.

  O gay adam ile yaşadıklarımı okurken tüyleriniz diken diken olacak. Pıttığınız horon tepecek. Cinselliğe bakış açınız değişecek ve o kıllı penisinizi yeniden yargılayacaksınız. Hazır olun başlıyoruz

  Edit:Fotoları yollayacağım ( Yollamadı )

  2.edit:Beyler sayenizde trende çıktım lakin bildirim gelmedi modlar bi bakın.

  (bkz: küçükken para yutmuştum) Beyler bu da ilk trendim bunu da okursanız ve şukularsanız sevinirim
  ···
 1. 2.
  +3
  Trend olur
  ···
 2. 3.
  +1 -41
  Trend olursa en az 100 cugu istiyorum bu entryme
  edit:olmazss huur cocugusunuz
  ···
 3. 4.
  0
  saniyesinde edit çaktı
  bu ne alaka
  edit ne bilin mi sen
  ···
 4. 5.
  0
  o hikayeye inanmıyorum
  ···
 5. 6.
  +2
  özet:zütten yedim
  ···
 6. 7.
  0
  Şu tarz ters göndermeli başlıklar neden hep tutuyor amk
  ···
 7. 8.
  +18 -1
  Bir mavi tura katıldım ve hayatım değişti. Pıttık denilen çukurun cinsellikte hiçbir fonksiyonu olmadığını cinsel birlikteliğin ve hazzın fiziksel değil, ismail abinin kıllı göğüsünde olduğunu keşfettim.
  ···
 8. 9.
  +11
  Kamara arkadaşım ortalama bir erkekti. Biraz üzgün ve mutsuz görünüyordu.Pek konuşkan değildi ( Sonradan öğrendim. Dilini konuşmaktan daha iyi şeyler için kullanıyormuş).Biraz yeni rakı kokuyordu hafif mayhoş bi havası vardı. Yavaş yavaş peynirli cips kokan çoraplarını soymaya başladı.
  ···
 9. 10.
  +1
  Millet kariyla kızla anlattığını yazar bu muallak gayla yazıyor aq
  ···
 10. 11.
  +10 -1
  ilk gece teknedeki herkes ben ve ismail sarhoştuk.Ben ismailin çoraplarını (arkada striptiz müziği çalar edasıyla) soymasını anlamlandıramadım.Ama beni onda çeken bir şey vardı.Çoraplarını çıkarırken parmak arasında kalan pamuklar, elleriyle çoraplarını burnuna doğru zütürüp ufak bir koku alması ve işi bittikten sonra iç içe geçirip kamaranın ucuna atması bende inanılmaz bir tahrik hissi oluşturdu. ismail abi gözlerime bakarak dişisini etkilemiş komodo ejderi gibi benim üzerime geliyordu.
  ···
 11. 12.
  0
  Fotoğraf alan varsa yollasın beyler
  ···
 12. 13.
  +12
  Yüzüme 2 litre tükürerek ;
  -Hele ğardaş şu pantolonun ucunu çekte çıkaaraayim. demesin mi?
  Hemen hipnotize olmuşcasına pantolonun ucunu tuttum ve ismail abiyi yatırdım yatağa. Tuttum pantolonun paçasını, çektim ilk ayağı.Onu gördüm .Evet onu.O kıl yumağı içerisinde o balta girmemiş ormanın içerisinde bir cevher. Diğer ayağını uzatmış ama ben hala oraya odaklıyım.

  Yine 2 litre tükürerek ( Yüzüme deymedi ama çok isterdim deymesini)
  -Laa oğlimm ayağım havada kaldııı. sesi kulaklarımı gevşetti. Hemen diğer ayağıda tutup havaya kaldırdım.En son ne zaman yıkandığını tahmin bile edilemeyen ayak parmaklarıyla göz gözeydim. içimde kelebekler uçuştu ama yapamazdım. ismail,ismail evet ismail benim abimdi. Hemen pantolonu çıkarıp ona verdim ve karşımda askılı atletle oturmuş ciksi bir adam duruyordu.
  ···
 13. 14.
  +8
  ismail abi fark edecek ki .Ben yaz kış böyle uyurum canım dedi.Ne? ne? Canım mı?.Boş kuyuya taş attığında yankılanan ses gibi kulaklarımda canım canım canım diye sesi yankılanıyordu.(Mental anlamda boşalmıştım ama fiziksel olarak hala ayaktaydım).Bu laftan sonra onun haşmetlisine gözüm çarptı. Bilenler bilir kafasında normalde 2 cm çizik olur bundaki ben diyim 5 siz diyin 6 cm di.Mübarek adam diyebildim sadece içimden.Kim bilir o santimden kimlere güzel sularını akıtabiliyor kimlerin susuzluğunu giderebiliyordu.
  ···
 14. 15.
  +6
  Tekne azıcık sallanıyordu.O sarsıntıyla olacak ki ismail abi anüsünden güzel kokularını salıyordu kamaranın içine. Kendini hamamda düşün dedi. Hava sıcak olduğu için üzerine hiçbir şey örtmedi. Onun kılları kendisinin kombisiydi zaten ne gerek vardı örtülmesine. döndü poposunu uyumaya başladı.( bunun taktik olduğunu daha sonra söylediğinde epey gülmüştük) Poposu Keiran Lee'yi kıskandıracak kadar güzeldi.
  ···
 15. 16.
  +6
  Hayatımda ilk defa mağara ayısıyla aynı kamarada kalıyordum.Ona mağara ayısı demek iltifattı onun için.Hem de çırılçıplak bir ayıydı o.Ne yalan söyleyim tahrik oldum.Hem kamara arkimin poposu ve beyaz askılı atletinden görünen siyah meme ucu çok güzel , penisi şiir gibiydi.

  Utangınçlığımı yendim ve ben de üzerimdeki her şeyi fora ettim. Zaten bi bakstır bi de tişört vardı.
  ···
 16. 17.
  +6
  Arkadaşlar fotoğrafları bazılarınıza yolladım. Ellerim ağırdı yollamaktan birbirinize yollarsınız artık *
  ( Y A L A N L A N D I N )
  ···
 17. 18.
  +8 -2
  Tam uykuya dalacakken. Kamara kankimin gotunun yırtıldığını zannetttiğim osuruğu çıkarttı.Ses çıkmasaydı ne güzel vantilatör açmış kankitoşkom diyecektim ama ses işi bozdu. Gotunde don olmadığı için o gazla çıkan besinlerin oksitlenmiş kalıntısı kısaca b.o.k un parçaları yüzüme yapıştı. Hemen dayanamayıp birkaç tanesine dil attım. Tadını kelimeler anlatamaz benim için. ilaç gibi geldi bana
  ···
 18. 19.
  +5
  Gece kimse olmadığı için sabahleyin devam edeceğim arkadaşlar.Ben ve ismailin abicimin bu eşsiz cinselliği boş duvara anlatılır gibi anlatılmaz. Yarın devam... ( Fotoları birbirinize yollayın lütfen )
  ···
 19. 20.
  +3
  Fotoğraf yollar mısın?
  ···
  1. 1.
   0
   Daha kibar sorman lazım..
   ···