/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +6 -1
  demeyi çok isterdim..50 kişilik otobüse 100 kişi tıkılmayı, alkol alıp 20 dakikada bi çiş molası vermeyi, beste söylemeyi, şehre girince cama taş yemeyi, polisle ufak çapta aksiyonlar olmasını, pipine sakladığın meşalenin aramalarda yakalanmamasına sevinmeyi, maçın ilk üçlüsünü hayvan gibi çekmeyi, golden sonra o meşaleyi yakmayı, artık nefesin yetmediği halde o patlayan torpil sesinden sonra daha da gaza gelip dahada hayvan gibi bağırmayı, bestenin sonunda tam besteye yeniden girilirken bağırılan "hayvan gibi hayvan gibiiiii" veya "yıkıl yıkıııııl" seslerini duymayı, maç bittikten sonra tüm tribün stadta tek kaldığında hala beste söyleyemeyi ve sonra halsiz bi şekilde otobüse geri binip sızmak istiyorum..

  Ama yapamıyoruz.. passolig var.. kağıt bilet koleksiyonu bile yapamıyoruz.. deplasmanı bırak kendi stadına bile gidemiyorsun.. peki neden gidemiyorsun? passolig diye hiçbir artısı olmayan bir sistem getiriyorlar.. protesto ediyorsun gitmiyorsun ama bi kısım insan gidip alıyor.. adam belki senede 1-2 kez derbiye gidiyor ama alıyor.. hiçte demiyor "ben bunu alsam ne olur? almasam ne olur?" diye.. alıyor..

  Başka bir kısım da var.. protesto edip yeni stadın gazıyla passolig alanlar.. çok şükür onlardan olmadık.. olimpiyat stadı zor geldi dimi? uzak geldi, rüzgarlı geldi, trafikte var tabi sizde haklısınız.. Bizde gittik olimpiyata.her maçtan sonra " bi daha gelirsem ... " dedik ama yine gittik..Şimdi de basketbola, voleybola,hentbola, bayan futbola gidiyoruz peki sen ne yapıyosun güzel kardeşim? derbiden derbiye gidiyorsun o kadar.. herkes benimle aynı düşüncede olmak zorunda değil ama passolig alıyorsan hakkını vermelisin..

  buna benzer bi başlık daha önce de açmıştım yazıp sinirimi atıyorum çok şaapmayın

  hadi eyvallah
  ···
 1. 2.
  +1
  BEŞiKTAŞ
  ···
 2. 3.
  0
  lllaayy llaayyy laayyyy laayy laaaaaa aaaaa
  ···
 3. 4.
  0
  CiM BOM BOM
  ···
  1. 1.
   0
   cimbombom ne demek? ayrıca hangi takımı tutarsan tut burda passolig denen zombırtıya sövüyorum
   ···