/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +10 -3
  Evet beyler bundan tam 14 sene önce mevzun olmuştuk. Bunun çok yakın bir arkadaşı benden hoşlanıyordu ismi Pınar'dı. Kız çok güzel mavi gözlü sarışın incecik dal gibi bir kızdı fakat çok uzun boyluydu. Hatta benden de uzun o yüzden hiç ısınamamıştım ben buna. Ben de bunun arkadaşı hafizeye yanığım. Okulun son senesinin ikinci döneminde Pınar'ın ailesi taşınmıştı ve kızı başka okula almışlar. Ağlaya ağlaya vedalaşıp gitti arkadaşlarıyla. Hafize hep haber getirirdi bana Pınar öyle dedi şöyle diyor vs ben de hep istemiyorum yok falan derdim o da ne inatçısın be erkeksin ne olur denesen bir kere diye ikna etmeye çalışırdı beni.

  Pınar gittikten sonra aradan 15-20 gün geçti okulda yine sohbet ediyoruz. Neden dedi kıza bir kez yanaşmadın, şans tanımadın çok güzeldi vs. Nedeni var işte falan diye geçiştiriyorum bende. Neymiş abi nedeni falan diyor buda bayağı üstüme geliyor. Nedeni seni seviyorum ben Hafize artık cidden yeter dedim. Kız tabi şok. Neyse görüşürüz dedim ben gittim. Heralde bir daha konuşmayız zaten ne konuşçaz falan diyorum keza o gün hiç konuşmadık. Eve gittiğimde mesaj geldi tüm bu direniş benim içinmiydi diye. Mesaj atmadım ben buna. Hafta sonu geçti okula gittik. Baktım okulun kapısının önünde beni bekliyor bu gel biraz konuşalım dedi. Bir şey demeden sessizce okuldan biraz uzaklaştık bir sokağa girdik. Konuşmak istemiyor musun dedi bu. Ne konuşçaz ki dedim her şey açık net. Ortada bir karar verilmesi gereken bir durum var ve ben bu kararın verilmesini istemiyorum. Çünkü olumlu olmasada olumsuz bir şey duymak istemiyorum dedim.

  Hikayenin 2.partı var isteyen olursa yazarım hemen.
  ···
 1. 2.
  +1
  hafizeden sonrasını okumadım aq 80 doğumlu falansın sanırım
  ···
  1. 1.
   0
   87
   ···
 2. 3.
  0
  Böyle dedigin icin cugu
  ···
 3. 4.
  0
  okumadım şuku
  ···
 4. 5.
  0
  Yaz yaz yaz
  ···
 5. 6.
  +3
  Hafize olsun konuşalım dedi. O gün derse girmedik. Bir cafeye gittik oturduk hiçte beklediğim gib olumsuz ters davranmalar vs olmadı. Gayet ılımlı yapıcı ve güleryüzlü bir şekilde ilerliyordu diyalog.1,2 saat takıldıktan sonra okula gittik. Çıkışta selamlaştık ayrıldık. Eve gidince muhabbet derinleşti derken 3 gün içinde bir sevgili olduk. Pınar bunu öğrenmiş, araları bozulmuş hatta arkadaş grubu dağılmış herkes birini seçmiş falan. Hatta Pınar\'da mesaj atmıştı yazıklar olsun diye. istememiş olabilirsin ama en yakın arkadaşımla yakıştıramadım diye. Cevap vermedim tabi. Hayatta en önemli özelliğim budur. Tıkanık diyalogları gördüm mü konuşmam cevap vermem kimseye.

  Hafta sonu biz Hafizeyle buluştuk ve onu o kadar sevdiğimi bir kere daha anlamıştım. Yaklaşık 2 ay boyunca her cumartesi pazarı beraber geçirdik. Hafta içi zaten hep beraberdik. Bir gün bir arkadaşımızın doğum günü partisi oldu. 2000\'ler zamanında böyle kolay değildi bazı şeyler. Kızlar dışarıda kalıcaklar da geç dönüceklerde. Neyse o akşam beylikdüzünde bir arkadaşın evine gittik teras katları var çok güzel. Babası mangalı falan yakmış her şeyi almış zaten alt katta oturuyorlar bize tüm ortamı hazırlamış gitmiş. Adamın gözüde arkada değil tabi hemen 1 alt katta oturuyor. Biz o akşam rakıya düştük vay anamı gibsinler ki Hafize\'nin alkole karşı bağışıklığı hiç yokmuş bunu gördüm. Yedik içtik bu gayet saçmalıyor. Pınara küfür kafir bir ton zırvalama falan. Neyse gece bitti kızlar alt kata incek erkekler de evlerine dağılcak. Gitmemem için bu bağırıyor çağırıyor kız arkadaşı diyor yapma babam gelicek şimdi sıçma gecenin içine yok kalıcak falan. En sonunda kızın babası geldi. Baktı ki bu bayağı kötü halde genç dedi sen biraz daha idare et kahve falan yapsınlar arkadaşına biraz ayılsın öyle git. Tamam abi dedim bende terasta oturuyorum buda sarılmış saçmalamaya devam tabi.
  Biz kahve beklerken bu mutfağa gidip rakıyı kafasına dikmiş. Bir gitti iki geldi kız. Resmen içinden çıkılamaz durumdayım tek olsam bir tane patlatıcam yani öyle sinirliyim. Arkadaşının babası dedi bu sen gitme diye yapıyor sen bu gece ailene söyle burda kalır uyursa ya da ayılırsa ben seni bırakırım tamam dedim sorun yok ben giderim.
  ···
  1. 1.
   0
   Hayatta en önemli gördüğüm özellikten sonrasını okumazdım normalde ama sözlükte hikaye yazan yok okudum mk
   ···
 6. 7.
  +6 -6
  Herkes dağıldı, kızlar alta indi bizimkini de aldılar tabi. Bekle bekle kimse gelmez. Saat oldu 4. Nereye gidicem o saatten sonra eve gitsem babam gibtir git yarın gel der. Bende dedim şurda yatıyim bari.
  Sen anahtarı al, gece yukarı çık, kafa hala çakır gözümü bir açtım yüzüme bakıyor öpüyor falan. Dedim napıyorsun? gel gel dedi çekti beni elimden içeri doğru zütürüyor. Hayatımda ilk defa aşık olduğum biriyle birlikte oldum o akşam hemde ilk defa.
  Ertesi gün biraz gergin ve endişeliydi herkes. Ama o karamsar hava çabuk dağıldı, biz nerde nasıl yalnız kalsak diye kurmaya başlamıştık artık kafada. Hafizenin annesi yoktu babasıyla yaşıyordu bir de halası. O gün bir haber geldi bize akşama doğru. Hastaneye gittik babası kalp krizi geçirmiş. Yoğun bakıma aldılar ama 2 saat sonra biz koridorda içeride beklerken doktor çıktı başınız saolsun dedi. O anı hatırlamak bile istemiyorum. En mutlu günümün sabahı en mutsuz günüm oldu belki hayatımda. Aradan 1 buçuk ay geçti ben hep yanındaydım hep destek olmaya çalıştım maddi manevi ama okul bitince telefonunu da kapattı resmen gitti sevdiğim hayatımdan hiç bir şey demeden hemde.

  Geçen sosyal medyada gördüm. Diyeceğim şudur ki ben bu kızı bir daha nasıl giberim beyler
  ···
  1. 1.
   +1
   senin dıbına koyim bin :D dfkgjkdfjgkldkjfg
   ···
  2. 2.
   +1
   Senin o hikayeyi yazdıran beyin loblarını gibeyim ammını yardığımın muallaksi inş hafize erkek olurda seni bir güzel evire çevire o yeni takdırdığı soba borrrusu gibi yannanıyla delik deşik eder de sen de gibilme hikayeni tekrar buraya yazarsın Hadi kak şimdi gibtir get
   ···
  3. 3.
   0
   Niye cuguladiniz adamı binler
   ···
  4. 4.
   0
   Çekememezlik..
   ···
  5. 5.
   0
   Ananı gibeyim çok iyi beklemiyordum isögisçvüdşbibbsşfçağdösğ
   ···
  6. 6.
   0
   vay amq
   ···
  7. diğerleri 4
 7. 8.
  0
  Mesaj at "o geceyi unutamıyorum de".
  ···
  1. 1.
   0
   Çok hızlı olur bence.
   ···
 8. 9.
  0
  Rez alayımda kalsın köşede
  ···
 9. 10.
  +1
  Ciddi ciddi okuyodum bin
  ···
 10. 11.
  0
  Ulan bin cidden üzülmüştüm
  ···
 11. 12.
  0
  Mevzun olmaktan sonrasını okumadım
  ···
 12. 13.
  0
  bu hikaye gerçek mi?
  ···
  1. 1.
   0
   Gerçek tabi yapraaaam
   ···
   1. 1.
    0
    mevzun ne ozaman huur çocuğu
    ···
 13. 14.
  0
  Rezevenk
  ···
 14. 15.
  0
  rrzz😋😎😘😏😅😂😏😘
  ···