/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
https://goo.gl/images/zDdj2p
 1. 1.
  0
  ncelikle sa incici kardeşlerim ve diğerleri bu entryde liseden üni ye geçerken ve geçtikten sonraki yaşantımı anlatcdıb. tabii ki abarmalarım olacaktır şimdiden sövenleri ve yalanlayanların zütlerine karga gagası sokum kanırta kanırta ağzına vereyim. incinin bu eski tarz hikayelerle tekrar ayaklanması gerektiğini düşündüğüm için yazma kararı verdim . Burdan hepinizin dıbına çakıyım.
  ···
 1. 2.
  +1
  Binler ben liseyi istanbulda elit bir lisede okudum. Almanca üzerine eğitimi vardı. tabii ki pahalıya patlıyodu fakat peder doktor olduğu için o konuda sıkıntımız yoktu allaha şükür. lisede biraz çekingendim fakat sonrasında arkadaş ortdıbına ısındım. Hazırlık sınıfında yan sınıftan bir kızdan hoşlanıyordum. Hem öyle ortam muallakleriyle falan takılmıyodu. sizde bilirsiniz böyle sizin gözünde üstün bir varlık gibi görülür yanından geçince bile mutlu olursunuz heh işte o kızdı benim gözümde. Neyse o yıl bir tak yapamadım oy1 abanıyordum fakat arkadaşlarımdan birinin okuldaki bir abisi vardı. Hala severek sayarım adamı arada bira falanda içeriz. bu abi bizi kardeşi gibi görüyodu.
  ···
 2. 3.
  0
  neyse benim arkadaş geldi dedi böyle böyle bizim abi kerhaneye zütüreyim seni diyor. Buda demişki abi korkuyorum AIDS HIV mıv bulaşmasın. Abi zaten bizim yaşımızda milli olmuş bizde abazalıktan üç arkadaş abinin sözüne uyduk. Bir pazar sabahı erkenden yola çıktık 4 kişi. Kazakistanlılar 100 milyondu o zaman bizde ondan alcaktık. kerhane böyle ara sokakta sinek bile korkusundan sokaktaki taka konamazdı. Biz zütüm zütüm olmaya başlamıştık bile naparsınız ergenlik işte . Abi zaten tanıdığı için mekanın sahipleri bizi içeri soktu. Kerhanede boşta 7 karı vardı zaten sabah vakti boş olurmuş. ilk önce abi seçti onunki Rusdu 200 milyon bayılcaktı ama hatun sütün gibiydi yani değerdi. Sonra arkadaşım Cenabet Can seçti . Ona cenabet derdik çünkü her zaman eli gibindeydi. Onun hatun 25 küsür yaşında Kazakın biriydi. Memeleri kocamdı tam gibişmelikti yani . onu kaybettiğime üzülmüştüm. Sonra taş kağıt makası ben kaybedince sıradaki huuru bizim diğer bin Mustafa seçti onun hatun en az 39 yaşındaydı annesi yaşında gacıyı gibecekti fantezisini gibtiğim
  ···
 3. 4.
  0
  Bana kalan üç seçenten biri türktü. bildiğiniz ayanın tekiydi. civ civ sarısı saçlar civ civ sarısı dişler vs vs. Ona zaten kafadan gibtir çektim.2. seçeneyim ise neden huurluk yaptığını bilmediğim gacının biriydi zaten trafiğe çıksa tradik dubası olarak mesleği hazırdı duba huurenin. 3. sü ise gene türktü ama 20 li yaşlarının başında ve çok tatlıydı . Memeleri çok büyük olmasada avuç kadar vardı. Zütüde çok büyük değildi ama güzeldi. Bende elinden tutup üst kata çıkarıdm . Yatak odasına girince içinden bir canavar çıkmıştı.
  ···
 4. 5.
  0
  Üzerime hemen atlayıp donumu indirdi ve ağzına almaya başladı. Beyler o güne kadarki en güzel anımı yaşıyodum. 10 dakikalık sıcak saksodan sonra cıksa geçtik. Kucağıma çıkıp zütün ileri geri yapıyordu çooookk zevkliydi. Bende memelerini emiyodum . Oda zevk alıyoduki inliyodu. 5 dk sonra bir kere gelmişken farkı pozisyonlar deneyim dedim ve gacıyı domalttım. 10 farklı pozisyonlardan upuzun 30 dkdan sonra boşlacığımı söyledim ve yannamı ağzına verip attırdım. Daha 15 dkmız vardı ama benim halim kalmamıştı ve yatağa uzandım kızda omzuma yattı ve bir cigara yaktı . Birkaç dakka sonra nasıl buralara düştüğünü sordum. Anlatmaya başladı:
  ···
 5. 6.
  0
  Bende senin yaşındaydım( sigarayı çeker) Aşık olduğum erkek arkadaşım beni cıksa zorluyodu bende istemiyodum fakat bir akşam parkta bira içerken 3 tane arkadaşı gelip beni alıkoydu ve bana tecavüz etti. Olanları babama anlatıncada beni evden kovdu. Patlak kızım olcağına hiç olmasın dedi. Bende yolumu bulmak için sokaklarda kapkaç yaptım adam dolandırdım. 3 yıl günlüğü 30 lira olan otelin birinde kaldım. Sonra ise bir ablamın önerisi üzerine bizim Ali abinin mekana geldim yani buraya ondan sonra günde 250 lira kazanmaya başaldım ve hala burdayım.
  ···
 6. 7.
  0
  rezervatullah
  ···
 7. 8.
  0
  okuyan var mı
  ···