/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  -1
  yeni hikayeme hoşgeldiniz. Cinli minli hikaye isteyenler;
  bu hikaye bittiğinde gerçek bir dosyayı sizlere işlemek istemekteyim.
  haydi iyi okumalar

  part 1
  ---
  Striknina uyandığında hava yağmurluydu. yapacak iş bulamadığından kahvaltıdan hemen sonra kütüphaneye gitti.3. Kata geldiğinde bir rafta kendi şehirleriyle ilgili bir kitap buldu. kitabı karıştırırken korkunç bir ev resmi fark etti.bu şehrin her köşesini çok iyi biliyordu ama bu eve şimdiye kadar hiç rastlamamıştı.bu ev hakkında korkutucu şeyler yazıyordu mesala ev farklı zamanlarda farklı yerlerde belirebiliyor ve herkeze gözükmüyordu.bu evi şuana kadar 4 kişi görmüştü.2 si aklını yitirmişti.bu eve girmeyi başaran bir kişiyse hala kayıptı.Çok meraklı olan striknina kitabı kaptığı gibi arkadaşı punkinin evine doğru yola çıktı. giderken diğer 3 arkadaşınıda punkiler e gelmesini söyledi. striknina punkinin zilini çaldı. punki kapıyı açınca hızlı adımlarla içeriye girdi. punki ne olduğunu sordu.o da diğer arkadaşlarımızı bekleyelim dedi.20 dakika sonra alis, mayk ve alex geldi. striknina herkezi bir masanın etrafına topladı ve kitabı ortaya açtı.ve okumaya başladı"bu ev senyor şehrinde buluna korkutucu bir evdir.bu evi şimdiye kadar 4 kişi gördü 2 si aklını yitirdi 1 kişi hala kayıp bir diğeri ise açıklık bir alanda ölü bulundu. aklını yitirenlerden biri evden çıktığında "ölüm , korku, karanlık" kelimelerini tekrarlıyordu. doktorlar neler yaşadığını sorduğunda ağlayarak korku korku korku diye tekrarlıyordu. uzmanlar bu evin olmadığını öne sürüyor.Ama bazı kişilerse bu eve dair kanıtlar olduğunu söylüyor.bu evde ölen kişinin öldüğü yere çok yakın bir yerde yaşlı bir adam oturuyor.bu adam röportaj larda şöle söylüyor"ben bu evin olduğuna inanıyorum. çünkü geceleri o yöne baktığımda karaltılar görüyorum ama gitmeye cesaret edemiyorum.ve bazı geceler uyandığımda ürpertici sealer bazense çığlıklar duyuyorum.bu ev korkisu olmayan herkeze gözüküyor bu evi bende görür gibi oldum korkmaya başladığım an kayboldu.ve bu ev yer değiştirmiyor hep o ölen kızın bulunduğu yerde. korkusu olmayan macera arayan yada ölümden korkmayan kişilerin buraya gelmesini isterim. çünkü bu konu basit bir konu değil.ben bu evi görmek istesemde korktuğum için göremiyorum.Ve bu eve sadece 4 kişi girmedi.bu eve 10 larca belki 100 lerce kişi girdi.ben birgün gece 3 te su içmeye kalktım o evin olduğunu düşündüğüm açıklıkta 2 kişi gördüm. Hemen dışarı çıktım ve yaklaştım. çalılığın arkasından onları izledim.Bu iki kişi karşıya bakıyor ve aralarında konuşuyorlardı.bir ara birinin konuşmasını işittim hadi eve girelim diyordu.ve 2 side yürümeye başladı. sonra birden kayboldular. onlar o eve girdiler.bu ev kötü ruhlarla kaplı.son sözüm girmek isteyenler çok dikkatli olsunlar."striknina kitabı kapattı ve konuşmaya başladı. 37

  -ben bu eve girmek istiyorum. sizin benim yanımda gelebileceğinizi düşünüyorum öyle değilmi. +

  -ben bu eve asla girmem .dedi punky.

  -punky şu korkunu yen artık sen bu eve gireceksin. dedi striknina
  -olur hemen yarın gidelim. dedi alex
  -yarın okuldan sonra hemen buluşalım. oraya gitmek için can atıyorum. dedi striknina.

  -olmaz ben Üniversitesi sınavına hazırlanıyorum. dedi punky

  -yarın sende bizle geleceksin. dedi mayk.

  Bu konuşmadan sonra herkez evine döndü. striknina eve gidince bu evi biraz daha araştırmaya başladı.bu eve hazırlıklı bir şekilde gitmek için lazım olabilecek her şeyi çantasına koydu.ve yatmaya gitti. sabah olunca hepsi okula gittiler. okul bitincede ön kapıda buluşup strikninanın arabasına bindiler. striknina evin bulunduğunu düşündüğü yere hızlı bir şekilde arabayı sürdü.
  Striknina arabayı ormanın girişine park etti ve diğerlerinin onu takip etmesini söyledi. Birlikte ormana girdiler ve evi aramaya başladılar. Saatler geçmesine rağmen ortada ev yoktu. birkaç açıklık alan buldular ama ev yoktu işte.

  Striknina çok sinirlendi.O evi bulmayı çok istemişti aramaya devam etmeyi düşünsede bunu yapamazdı. hem çok
  Yorulmuştu hemde arkadaşlarını daha fazla bekletmek istemiyordu.
  "Artık gidelim arkadaşlar.yok işte ev .
  Daha fazla aramaya gerek yok."dedi striknina.

  Buna en çok punky sevindi.ve "Bende iki saattir bunu söylemeni bekliyodum"dedi.Tam bu sırada çalıların arkasından büyük bir gürültü duyuldu. Hepsi aynanda sesin geldiği yere koştular.Ses yükseliyordu gökyüzü kararmaya başladı. kafalarını gökyüzüne çevirdiklerinde birsürü karga gördüler. Striknina çok heycanlandı.Bu evi bulmayı cok istoyordu.Çalıların arkasına geçtiler ve hepsi şaşkınlıktan donup kaldı...
  ···
 1. 2.
  0
  Okumadım ama güzele benziyor
  ···
 2. 3.
  0
  Anasinin ami kisa yaz az
  ···
 3. 4.
  0
  Okumayın altıma sıçtım
  ···
 4. 5.
  0
  part 2
  ---
  Hepsi ilk önce eve sonra birbirine baktı. punky hariç hepsi mutluydu. tabi en mutlu olan strikninaydı. hepsi eve bakıyordu hiç konuşmadan. sessizliği ilk bozan alis'ti 4

  -Benim gördüğümü sizde görüyormusunuz?

  "-maalesef evet. dedi" punky.

  Bu ev gerçekten inanılmazdı. kocaman ve simsiyah olan bu ev dışardan bakıldığında hiç iç açıcı deildi. kocaman pencereleri ve pencerelere takılmış siyah perdeleri vardı. çok eski görünüyordu her yeri kırık döküktü. etrafındaki büyük ağaçlar ve ağaçların üzerinde bulunan çok sayıda karga ile birlikte çok itici ve korkutucu bir evdi.Bu eve kim girmek isterdi ki ? Tabikide striknina alis mayk ve alex. onlar macerayı gerçekten çok seviyordu.ama punky hariç. punky macerayıda korkuyuda hiç sevmezdi.ama arkadasları onu hep zorluyordu.Bu evi görüncede hemen eve dönmek istedi.

  "Evet arkadaşlar evi bulduk gördük ama artık gidebiliriz dimi?"dedi punky

  "Asla olmaz kaç saatten beri arıyoruz. bulduk ve ben o eve girmeden asla dönmiyicem. tabi istersen sen gidebilirsin."

  "Çok güzel fikir anahtarları verde ben gideyim. size iyi eğlenceler.ama oraya girmek istediğine göre delirmiş olmalısın"dedi punky.

  Ve anahtarları striknina' dan alıp arkasını döndü ve yürümeye başladı.
  Ormanın içine girmek üzereyken tam önüne 3 tane bıçak düştü. punky ne yapacağını şaşırdı. kalbi sanki yerinden fırlayacaktı. arkadaşlarının ona bir şeyler söylediğini duysada onları anlayamıyordu. Böyle herşeyden korkan bir kişi için bu çok fazlaydı. kendine gelemiyordy bir türlü. sonra mayk geldi ve onu sarstı.bir kaç dakika sonra kendine gelmeye başladı.

  "Onlar nerden geldi öyle"dedi.

  "Bilmiyoruz" dedi alis.

  "Ama ben bir şey biliyorum punky. Artık bu eve girmek zorundasın istesende isremesende"dedi striknina ve gülmeye başladı.

  "Her şey senin yüzünden striknina.Hep senin yuzunden zor durumda kalıyorum. Kendin o kadar istoyosan gelebilirdin beni niye zorluyosun"dedi punky.

  "Seni ben zorlamadım korkak. Umrumda bile deilsin hatta bize ayak bağı oluyosun. inan bana gelmesen daha çok sevinirdim."dedi striknina. 6

  "Arkadaşlar ne zaman kavga etmeyi keseceksiniz.şu an bir şeyler yapmamız lazım ama si burda durmuşher zaman olduğu gibi kavga ediyosunuz."dedi alex

  "Şimdi ne yapıcaz ?" dedi alis.

  "Tabikide o eve giricez. Beni takip edin"dedi striknina.

  Ve hep birlikte eve doğru yürümeye başladılar...

  Evin önüne geldiklerinde punky daha fazla gitmek istemedi.Ama bunu yapmak zorundaydı. Striknina yüzünden hayatında asla yapamayacağı bir şeyi yapmak üzereydi.O böyle düşünürken striknina kapıyı nasıl açacaklarını düşünüyordu.
  Tümünü Göster
  ···
 5. 6.
  +1
  keşke okuyanım olsa :(
  ···
 6. 7.
  0
  Atsana devdıbını aminiyüm
  ···