/i/Kadınlar

Kadınlar daima haklı.
 1. 35.
  0
  feministler giremez
  ···
 2. 34.
  0
  bu konuşmayı 12 yaşında bi çocuğa yapacak
  ···
 3. 33.
  0
  Kadinlarda yalnica 2 sayfa vardir yarim kalan yere ayrac koyarsin
  ···
 4. 32.
  0
  sonra çocuk iki üç kızdan azar yiyen bir küllük muamelesi görürse kızma ,şayet babamda aynısını bana aşıladı.. Şunu anlayın onlar iki başlıklı tıraş bıcağı gibidir.. Bir sakalı tam kesemiyorsa diğer yüzünü göstermesini bilir. Yani gerektiğinde erkeği elde etmek için giyinir. Gerektiğinde kendi için. Senin suçun ne biliyor musun bunun sebebini bilemeyip özgüvensiz kalman oğluna hayatta başarılar kardeşim.
  ···
 5. 31.
  +2
  harbıden sozluk ergen dolu ananızı gibeyim huur çocugu cahiller
  ···
 6. 30.
  0
  şu fotodan kitabı silecek usta photoshopcular bekleniyor
  ···
 7. 29.
  -1
  amk güzel yazmışın da ya oğlun seni dinlemezse? maalesef ne kadar anlatsak ta çevresel faktörler, yani arkadaş ortamı da burda çok büyük role sahip.
  ···
 8. 28.
  0
  dıbını gibtiğim kör oldum ,elim klavyeye alışık olduhundan yazabiliyotum neysekş ananı gibim oc yazacahın uazaınında anaınnda
  ···
 9. 27.
  0
  Özet var mı beyler
  ···
 10. 26.
  0
  peki qardaşım bu kadar yazıyı kim okuyacak
  ···
 11. 25.
  0
  Okumayın yıkık oldum
  ···
 12. 24.
  0
  Sonuna kadar katılıyorum, güzel bir yazı olmuş. Yakın zamanda bende birine, bir entrimde benzer şeyler yazmıştım.
  ···
 13. 23.
  0
  Ortam porunaya döndü nerde bu yetkililer
  ···
 14. 22.
  +1 -2
  lan saçma sapan şeyler. sen bu kafayla karı bulsan bile o çocuk senden olmaz dıbına koduum gavatı seni
  ···
  1. 1.
   +1
   haklı, kadınlar feminizm doğduğundan beri ne istediklerini bilmiyorlar.Çünkü kadının yaradılışında güçlü olana yapışma var.Öyle olmasa para babalarına, mafya babaları ile, yada bir kaç internet fenomeni ile ya da ünlülerle birlikte olma hayali kurmazlardı. Kendileri de ne istediklerinin farkında değiller. Genelde bu tipleri sevmediğini söyleyip o tiplerle birlikte olurlar.Çünkü yaradılışları bunu emreder. Kod bu genetik. Feminizm ve eşitlik geldiğinde işte güç eşit olduğunda kadın daldan dala atlar ; boşanmalar başlar, güçlü olanı yıldırabilmek için açık saçık giyinmelere başlar. Kısacası yanıt verdiğim adam haklı
   ···
 15. 21.
  0
  okuyanı gibsinler mk
  ···
 16. 20.
  0
  entry nick
  ···
 17. 19.
  -4
  Kadınların dıbına koyim
  ···
  1. 1.
   0
   Hayırdır sen amq xhxjxhzj
   ···
   1. 1.
    0
    Sen de mi amlısın la
    ···
 18. 18.
  0
  beyin hücrelerine kurban pnp güzel yazmışsın
  ···
 19. 17.
  +5
  O 3. paragraf ne öyle olm 13 yaşındaki çocuğa "Kadınları objeleştirmek" dersen çocuk sana "funnymagnet" diye cevap verir amk. Onun dışında gayet güzel bir yazı, gereğinden fazla uzun ve çocuğun ilgisini çekecek herhangi bir labali terim kullanmamışsın, çocuk konuşmanın yarısında sıkılır panpa ben söyleyeyim.

  Ama çalıyorum yani, banada elbet lazım olur bigün.
  ···
 20. 16.
  +5
  umarım seni dinleyecek bir evlada sahip olursun,
  o denge çok hassas, korkuyla "tamam baba pardon" diyen evlat da lakayt bir tavırla "şimdi zaten ben kalbine bakıyorum ama üzerinde meme var napim" diyen evlat da bu dediklerini umursayacak insanlar değillerdir, ve babanın otoritesinin aşırılığı-ekgibliği yüzünden ortaya çıkarlar..
  umarım bu otorite dengesini kurabilirsin..
  ···
  1. 1.
   +1
   Haklısın panpa fakat aslında yukarıdaki alegorik bir yazı. Anlatılmak istenen, baba-oğul diyaloğu üzerinden okuyucuya sunuluyor. Yani demem o ki baba ile çocuk arasında geçen dialog sadece sembol. Fakat dediğin gibi şüphesiz, gerçeğe dönük böyle bir konuşmanın mevcudiyetinde bahsettiğin sorunlar gündeme gelecektir. Onu ileride düşünelim:)
   ···