/i/Kadınlar

Kadınlar daima haklı.
 1. 1.
  +2
  Başlıkta da belirttiğim üzere kadın vücudunu inceliyeceğiz. sex ve sevişme esnasında neler yapmanız gerektiğini buraya tek tek yazıcam. tecrübe kaynaklı bu yazım sizi bilgilendirerek hayata hazırlamayı amaçlayıp, kadın vücudunu az çok anlamanızı sağlıcak.

  Öncelikle, bir kadın en çok neyden haz alır? tabii ki amından gibilmesini. geri kalan hiçbir şey ona gibilmek kadar haz vermez. peki bir erkek en çok hazzı neyden alır? tabii ki saksodan. güzel bir sakso, bir kızın amında gidip gelmenizden daha zevklidir bunu bilin.(bir de kadının zütüne girmek var ama kişinin görüşüne uymayabilir bu durum. ayrıca iki tarafın da rızasının olması gerek.)

  Her ne kadar, en çok zevk aldığımız durumlar yukarda yazdıklarım olsa da sexe giden en önemli yol ön sevişmedir. Nedir ön sevişme?
  en başta öpüşme. öpüşme olmadan ön sevişme olmaz. öpüşmenin belli başlı kuralları olduğu gibi öpüşmenin çeşitleri de vardır ve bulunduğunuz duruma göre değişkenlik gösterirler.(aşırı yavaş öpüşme, normal hızda öpüşme ve coşkulu bir öpüşme)

  Doğruyu söylemek gerekirse dudaktan öpmek fazla bi zevk vermez ama yan etmenler bu olayı zevk tufanına sokar. öpüşürken kadının aldığı zevki arttırmak istiyorsanız dikkatle okuyun.
  ···
 1. 2.
  0
  Reserved
  ···
 2. 3.
  0
  öpüşme esnasında bir elinizle kadının yanağını kavrayın 1-2 saniye burda bekleyebilirsiniz sonra parmak uçlarınızla kulağının arkasıyla boynu arasındaki yerden geçin (geçiş hızını öpüşme çeşidi belirler). parmaklarınız kulağın arkasında sakın durmasın ama ordan geçtiğinizi de hissetsin. daha sonra başının arkasını tutun. kadında muhteşem bir elektriklenme olucaktır, haz artacaktır. elinizi çenesine, ensesine veya boğazına zütürebilirsiniz. çenesini hatta boğazını çok hafif sıkabilirsiniz kadın zevke gelecektir.

  bu esnada diğer elinizle kadının belini kavrayın. kavrama aşaması ise belin yanlarından başlamalı. halk ağzında boşluk diye adlandırılan yer hafifçe sıkılmalı ama çok hafifçe. böylelikle onu tuttuğumuzu hissettiriyoruz. hiç zaman kaybetmeden belinden tutun ve kendinize bastırın
  ···
 3. 4.
  +1
  elinizle önce belinde 1 tam oval çizin sonra sırt hattını izleyerek sırtına çıkın. kadını kendinize doğru bastırın, yine hafifçe. (bu arada başını tuttuğunuz eliniz sabit kalmasın tüm kafasında gezdirin elinizi.) kadının sırtındaki elinizi kadının beline indirin ve beli kendinize doğru yine hafifçe çekin. ordan kadının zütünün üstüne zütürün elinizi ama sakın hemen sıkmayın. önce hafif okşayın 2-3 saniye. sonra bi anda sıkın. kendinizden emin bir biçimde sıkmanız çok önemli. züt sıkmanın püf noktası ise; kadınlar, züt yanaklarının ayrılmasından zevk duyarlar. züt yanaklarını ayıracak şekilde yukarı doğru(çapraz) sıkın o dolgun zütü. bunu yaptığınızda kadın otomatik olarak sizi içine almak için bacağını size dolayacaktır. DAYAYIN :D bacağını tutun, özellikle alt kısımları sıkın.
  öpüşmeyi illa arada bir yerde bırakacaksınız boynunu yalayabilir, emebilirsiniz ama fazla zevk vermez söyliyim.

  öpe öpe dudak-boyun-göğüs derken geldik memelere. meme sıkmak ne kadar erkekler tarafından sevilen birşey olsa da bu durumdan kadınlar fazla haz almıyor. almaları için sert sıkmanız gerekiyor veya meme ucunu tutup çekebilirsiniz merak etmeyin fazla acıtmaz çünkü esnektir.( her kadının meme yapısı farklı olduğundan kadının tepkisine göre çekin.) meme ucunu yalarken, eğer uzun süredir birlikte olduğunuz biriyse ağzınıza bir buz parçası alarak yalayın. kadın çıldıracaktır.

  memeleri emme işlemine başladığınızda bir eliniz memelerde diğer eliniz ise kadının amında bulunsun. bir yukarı bir aşağı yaparak amı okşayın ama sakın kuru kuruya yapmayın. kadının zevk suyu niagara şelalesi gibi aksa bile elinizi tükürükleyin. kadının veya sizin tükürüğünüz. fark etmez. sürtünme katsayısını azaltabilidiğimiz kadar azaltıyoruz. am yanaklarını açıp tüm am boyunca yukarı aşağı yapın.
  ···
 4. 5.
  0
  memelerden kadının göbeğine, ordan baldırlara geçin. öpün, emin, sakalınızı sanki farkında olmadan sürtün. klitorise öperek ulaşın ve dil darbeleri vurun, çilekli süt içermiş gibi çekin içinize. vakumlayın o et parçasını. elinizle vajinanın girişini zorlayın ama parmağınızı sokmayın. işaret, orta ve yüzük parmağınızla deliğe kazı çalışması yapın. bir süre sonra önce orta parmağınızı sonra hem orta hem de amın derinliklerine keşfe gönderin. avcunuzu yukarı bakıcak şekilde tutun ve amın üstünde bir çengel varmış da onu tutmaya çalışıyormuş gibi git gel yapın. bunları üst üste yaşayan kadın kesin orgasma ulaşacaktır.

  gibinizi kaldırmak için sakso çektirebilirsiniz sakso çektirirken sert davranın. ağzından çekip, tekrar geri sokuyormuş gibi yapın ama ağzına vermeyin. yanağına yarağınızla falan vurun. üstünlük kimde ona gösterin. sex pozisyonu olarak, önce misyoner başlayın sonra doggy en son kadını üstünüze alın.(hep bunu yapın demiyorum ama ideal budur) temponuzu hep sabit tutun. 2 sn lik hızlanma için 10 sn yavaşlamayın. maraton koşusu gibi düşünün. kendinize hep bi hızlanma payı bırakın. kadın orgasma yaklaştığında hızlanabilirsiniz. kadını üstünüze aldığınızda kadının boşluklarından veya bacaklarından tutun. kendinize yaklaştırıp memelerini emebilirsiniz. erken boşalanlara şunu söyleyebilirim zütünüzü rahat bırakın, aklınızdan iğrenç şeyler geçirin ve göbeğinizi şişirin. ilk sex deneyimlerinde erken boşalma görülebilir doğaldır kendinizi üzmeyin. bol gibişler (:
  ···