/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +12 -39
  Ben istanbul Bahçelievler’den Şahin. Şu anda 28 yaşındayım ama ilk pasif oluşum 18 yaşında oldu. Ortaokuldan beri kadınsı özelliklerimle dikkat çekiyordum. Sınıftaki tüm erkekler benimle dalga geçiyordu. Neyse sonunda üniversiteyi kazandım ama artık içimdeki kadınsılığı ve yannan yeme arzusunu bastıramıyordum. Neyseki facebook icat oldu ve bana ilaç oldu. Benimle dalga geçen ne kadar erkek varsa ortaokul ve liseden hepsini bulup ekledim. içlerinden en çok arzuladığım ise Tayfun’du. Tayfuna önce kimliğimi gizleyerek farklı bir hesapta mesaj attım ve tahmin ettiğim gibi tam bir gibici olduğundan mesajıma karşılık verdi. Sonra kendimi tanıttığımda zerre şaşırmadı. Zaten senin ağzına vermeyi çok istiyordum diye karşılık verdi.

   Erkeğimden Tayfunumdan tüm beklentilerimi yazdım ve oda bana yapacaklarını yazdı. Mesajı bile erkeklik kokuyordu. Çıldırmak üzereydim ilk muallak oluşum hayalini kurduğum erkek tarafından olacaktı. Bir gün sürpriz bir şekilde sıkı dur erkeğin geliyor diye bana mesaj attı. Havalara uçtum kadınsı olduğumdan pek bir hazırlık yapmama gerek yoktu. Beklemeye başladım. Sultanahmet’te çalıştığından gelmesi biraz uzun sürdü. Sonunda erkeğim karşımdaydı ve ben bayılmak üzereydim. Hoşgeldin dedim ve salona aldım ev tüm gün boştu. Benden önce bir fincan kahve istedi. Koşup hazırladım. Hiç bişey demeden beni süze süze kahvesini içti. Sonra hiç birşey olmamış gibi soyunmaya başladı ve salonun ortasında bacaklarını iki yana açıp oturarak “yala bakalım” dedi. Ben şok.
  ···
 1. 2.
  +4 -8
  Kıllı yannanı ve taşşakları heykel gibiydi. Resmen içim eridi. Temmuz ayı olduğu için terle birlikte erkeklik kokusu muhteşemdi. Zevkten ağlayacaktım neredeyse. Konuşmalarıyla beni deli ediyordu. “Kodumun muallaksi niye bu zamana kadar açılmadın, istesen bu zamana kadar seni hergün doyururdum o… ç…” diyordu. Bende onu daha fazla tahrik etmek için “erkekliğine güvenemedim, beni doyuramayacağını sandım” diye yalan atıyordum. Bunu dememle tokadı yemem bir oldu. “Sen bundan anlarsın” deyip ağzıma hokkalı bir şekilde tükürdü. Sonra kafamdan tutup boğazıma kadar kökledi. Gözümden yaşlar boşaldı ama bağıramıyordum. Sonra yine tokat ve yine kökleme… 2-3 kere devam etti bu durum. Sonuncusunda ben ne halt ettim diye düşünmeye başladım. Dudağım kanamıştı çünkü. Nihayet “aç ağzını kodumun muallaksi” dedi ve ağzıma yüzüme attırmaya başladı. Tüm acımı unutmuştum. Ilık ılık harika spermler ağzımı yüzümü kaplamıştı. Bana sert bir bakış atıp çırıl çıplak salondaki kanapeye uzandı. “gibtir içecek bişeyler getir” dedi. Koşa koşa gidip bir kola getirdim. Elimden aldı ve ayağıyla yere çömelmem için omzuma vurdu. “Ayak parmaklarıma sakso çek şimdide” dedi.
  ···
  1. 1.
   +2

   fetoşummmmmmmm

   ···
 2. 3.
  +2 -2
  Temmuz sıcağında ayakkabıda terlemiş ayaklarını iştahla yaladım. Bana hala sert sert bakıyordu Tayfunum. Bu arada Tayfunum kıllı, yapılı, sapına kadar erkek, yakışıklı birisi. Her muameleyi hakediyor. Dinlendikten sonra tekrar taşşaklarını, bacak arasını yalamamı istedi. Bende tam yalarken dolaptaki dondurmayı hatırladım ve hemen gidip aldım. dondurma sürerek yaladım. Çok hoşuna gitti. Küfürleri iyice şiddetlendi… Hatta tehdit etmeye başladı. “Sen bittin… daha sana neler yapıcam… artık dönüşün yok” diyordu. ikinci posta olduğu için daha uzun bir saksodan sonra kasıl kasıla bu sefer ağzımdan çıkarmadan tekrar boşaldı. Bende iştahla yuttum hepsini. Fakat ağzımdan çıkarmadı. Sonra birden ağzımda tuzlu birşey hissettim, sonrada sıcaklık yayılmaya başladı. Ağzıma işemeye başlamış. Ne yapacağımı görmek için de gülerek beni izliyormuş. Bende pilavdan dönenin kaşığı kırılsın diyerek vakumlar gibi idrarını somura somura içtim. Bu sefer Tayfunum şok oldu. “iliklerine kadar muallakymişsin lan” dedi. “Bende sınır yok erkeğim” dedim. “Harbi mi?” dedi. Birden bire döndü ve domaldı, “temizle lan dilinle zütümü” dedi. Ben tekrar şok. Böyle bir fantazim yoktu açıkçası ama Tayfuna itiraz etmem mümkün değildir.
  ···
 3. 4.
  0
  Ben demiştim yan hesap bu
  ···
  1. 1.
   0
   anlamadım
   ···
   1. 1.
    +1
    Vay amk fetoşum sen naptın böyle
    ···
 4. 5.
  +10
  Kenan abi seninkiler geldi abii

  Hmmmmppppsssss bam bam
  ···
 5. 6.
  +1 -5
  Kıllı ve terli züt deliğine eğildim ve ürkekçe yalama girişiminde bulundum ki belli ki beğenmedi yalamamı kafamdan tutup züt deliğine bastırdı birden. “dilinle züt deliğimi temizle lan doğru dürüst” dedi. Bende dönüşü yok yalamaya başladım. Hatta dilimin ucunu züt deliğine hafifçe sokmaya bile çalıştım. 10 dakika kadar yaladım kıllı zütünü. “Tamam yeter bu kadar” dedi ve “çoraplarımı giydir gidicem” dedi. Bu kadar çabuk mu?” dedim. “Ne olacaktı aq yutturdum bitti işte” dedi. “Zaten artık bırakmam seni daha çok işimiz var” dedi. Cilveli cilveli “nasıl yani” dedim. “Seni arkadaşlarla gruba da alırız” dedi, “doyururuz seni rahat ol” dedi. Gerçekten dediğini yaptı ve 5 yıl boyunca aklınıza ne gelirse denedi bende. Şimdi evlendi ve benle irtibatı kesti. Tayfunum iyi ki sana açılmışım ve iyiki senin sayende muallakliğe alışmışım.
  ···
 6. 7.
  +3
  Çok sevindim kardeşim mutluluklar dilerim.
  ···
  1. 1.
   0
   teşekkürler ♥
   ···
 7. 8.
  0
  up up up up up
  ···
 8. 9.
  0
  up up up up up up up up
  ···
 9. 10.
  0
  up up up up up
  ···
  1. 1.
   0
   Şu gibik başlığı hangi yüzle upluyorsun?
   ···
 10. 11.
  +2
  Şahin benim ağzımı bozdurma
  ···
 11. 12.
  +1
  Sende muallaklik sezmiştim zaten ahgabahaha
  ···
 12. 13.
  0
  Bu amdavallar rezil ediyo erkekleri amj alayını vurmak lazım
  ···
 13. 14.
  0
  Selam tayfun benim sen bittin
  ···
 14. 15.
  +3
  Amk midem bulandı
  ···
 15. 16.
  +11
  Yanlışlıkla dikeltirim falan diye okumadım.
  ···
 16. 17.
  0
  Shvsdjgdjsgsgsjgfhshsgdbhfidvxnckshdjcjdj HD dhckjdhdjfkd bu skjd
  ···
 17. 18.
  0
  Vay amk boşu
  ···
 18. 19.
  0
  Tmm gelde bizde gibek
  ···
 19. 20.
  0
  Okuyorum ..
  ···