/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +2
  Toplumdaki her bir birey iki yüzlü huur çocukları. Spora sırf kadınları etkileye bilmek için tüm tipsizler spor salonlarını barzo toplanma mekanlarına çevirirler. Sorsanız neden spor yapıyorsunuz diye sağlık her şeyden önemli kanka gibisine cevap veriyorlar. Halbuki herkes sizin amacınızı çok iyi biliyor. Diğer yanda kadınlar artık oralarını buralarını açarak beyinsiz erkekleri baştan çıkartmaya çalışıyorlar. Sadece bir erkekde değil yüzlerce erkek talip oluyor artık kadınlara. Onlarsa hayranları arasından rahatlıkla seçim yapabilecek bir pozisyona sahip olmanın verdiği iğrenç özgüveniyle diğerlerinin kalplerini hiç önemsemeden rahatlıkla kırabiliyorlar.

  Bir diğer yanda insanların hayatlarını hiçe sayan devletler ama sorsanız her şey vatandaşımız için derler. Sonraki gün savaşa girdiklerinde kolunuzdan tutarlar zorla üniformayı giydirirler elinize bir silah verip cepheye atarlar.

  Bir diğer yanda erkeklerin olmadığı bir dünyayı hayal eden gerizekalı feminist huur çocukları var. Erkekler devletin zoruyla bu huur çocuklarını korurken bunlar hayatları en ufak bir tehlikeye bile girmeden rahatlıkla saçma sapan düşüncelerini söylerler.

  Bir diğer yanda neyin iyi neyin kötü olduğunu ayırt edemeyen yaptıkları her eylemi cennete gidebilmek için olan benimde bu hareketleriyle tiksindiren dindarlar.

  Bir diğer yanda vatanını sevdiğini idda edip bina dikmeye devam eden aptal şirketler

  Bir diğer yanda sokakata yaşayan on binlerce insan olmasına rağmen boş olan yüz binlerce ev.

  Bir diğer yanda hayvanları acımasızca zulm edenler.

  Bir başka yanda insanları köleleştiren ve satan kanunusuz huur çocukları. Daha bir yıl önce kaçamayan köle ilanları gördüm bu aq deep webinde kollarını bacaklarını kesip satıyorlar insanları.

  Dünyayı tanıdığınızı idda etmeye devam ediyorsunuz sizde. iğrençliklerle karşılaşınca başınızı çeviriyorsunuz. Halbuki dünya bu halde toz pembe değil dünya. Siyah ve beyaz bir birine girdi gri hararetli bir durumda dünya.

  Ama bunlar hiç biriniz için sorun değil. Sonuçta iki yüzlü değilmisiniz sizler. Görmezden gelip hiç canınızı sıkmadan yaşmaya devam edersiniz. Sizin yüzünüzden kimlerin mutsuz olduğunu düşünmeden mutlu olabilmek uğruna bir başkalarını mutsuz etmeye de devam edersiniz.

  Hanginiz şimdiye kadar birisiyle konuşurken söylediklerinden sonra karşısındakinin neler hissettiğini ve hissedeceğini düşünerek konuşuyor şurada?

  Sizler ne iyisiniz nede kötü. Hiç bir zaman iyi birisi olamayacağınızı biliyorum ama inanın çabalarsanız gerçekten berbat bir insan olabilirsiniz.
  ···
 1. 2.
  0
  Emek var suku peki ben nasil biriyim panpa
  ···