/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +3
  hadi dedim unuturum bikaç aya ama yok beyler sönmüyor. bugün tam 3 ay oldu tüm umutlarımı kaybedeli ona karşı. onun yüzünden strese girdim depresyona girdim en başarılı olduğum bölümde 5 tane bütüm oldu amk son 6 ayda 15 kilo verdim boğazımdan yemek geçmedi düşünmekten. okul biter bitmez memlekete döndüm para kazanma mecburiyetinde hissettim kendimi leş gibi tak gibi bi yerde çalışıyorum sırf parası iyi diye üç kuruş etmeyecek insanların lafını çekiyorum her gün. her sabah beni bu duruma düşüren kızdan alacağım intikamın içimi soğutacak günün gelmesi hayaliyle uyanıyorum. çabalıyorum ama bazen pes etmek istiyorum fakat güçlü olmak zorundayım. çok güçlü olup kendini üç kuruşla bi tak sanan tiplerden de beni gibko insanlarla muhatap olacak duruma düşüren ondan da intikam almak için çabalıyorum. ve her gün biraz daha artıyor.
  ···
 1. 2.
  0
  Tutarsa müslüman olucam xd
  ···
 2. 3.
  0
  gibsen okumam
  ···
 3. 4.
  0
  Bir kiz icin degdimi be

  salak kizlar icin
  ···
  1. 1.
   0
   değmedi işte belki de hiç olmasaydı bugün daha rahat olurdum büyük ihtimalle
   ···
 4. 5.
  0
  Hayatım boyunca hep kendim için çalıştım. intikam ateşini gibtir et, kendin için çalış. Kendini düzelttikten sonra intikam kolay iş, emin ol.
  ···
  1. 1.
   0
   birader insana koyuyor böyle şeyler. her zaman hayatım boyunca gururumu ön plana koydum her gün stres altında baskı altında bi yere kadar içine atabiliyosun öyle kolay unutulmuyor ve bana yapılan beni inciten ezen davranışları birilerinin yanlarına bırakırsam eğer kendime yediremiyorum işte. ne hissettiysem onlar da misliyle yaşasın istiyorum işte yoksa rahat duramıyorum malesef yine kendime zarar veriyorum büyük ihtimal ama yapacak bişey yok
   ···
  2. 2.
   0
   Sırf intikam için sevmediğin şeyleri yaparsan 1 kötü olan sana 100 kötü gözükür. Senin önce intikam almak yerine kendine iyi bakman lazım. Emin ol o zaman hem intikdıbını da almış olursun.
   ···
 5. 6.
  +1
  Bu saatte uyumadığına göre fena gibmişler panpa
  ···
 6. 7.
  0
  insan okuyacak mınakoyim
  ···