/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
 1. 1.
  0
  bilmediğinizi varsayarak açıklama gereği duyuyorum. lucid dreaming rüya esnasında aslında rüyada olduğunuzu bilme halidir. başıma gelen bir örnekten söz etmek gerekirse:

  mesela rüyamda tuhaf yaratıkların istilasına uğramıştı şehir. ben de bir palmiye ağacının arkasında korkudan altıma sıçacak bir şekilde otururken bir anda kendime (sanki karşıma geçip kendi yüzüme) "rüyadasın amcık" dediğimi hatırlıyorum. bir anda rüyadayım ulan!" diye bağırmaya başlamıştım. yolun ortasına geçip yaratıkları telekinezi yoluyla sağa sola çarpmıştım. inanılmaz bir hisle uyanıyorsunuz sabaha. müthiş bir duygu.

  tabi siz hayal gücünden yoksun otuzbirciler yaşamamış olabilirsiniz.
  ···
 1. 2.
  0
  lise zamanların da çok oluyor du
  ···
 2. 3.
  +1
  Ergenlik döneminde arkabahcemizde uyandım korktum hemen eve girdim annemi gördüm beni görmedi daha çok korktum hemen odama girdim kendimin uyur halde buldum. Kendimi görür görmez uyandım ve kapı kapalıydı amk annem de hala holde dolaşıyordu kahvalti hazırlamak için.
  ···
  1. 1.
   0
   sen astral seyahat etmişsin.
   ···
 3. 4.
  +1
  benim bütün rüyalarım öyle oluyor, kabuslar dışında
  ···
  1. 1.
   0
   hayal gücünün genişliğine işaret eder iyi bir şey. kabusları takma.
   ···
   1. 1.
    0
    Evet ama bazen film gibi olsun istiyosun o anın mutluluğuna kapılmak istiyorsun ama rüya olduğunun farkında olup istediğin gibi şekillendirince hayal kurmaktan farkı kalmıyor
    ···
 4. 5.
  0
  bu gece neler gördüm neler amk
  ···
 5. 6.
  0
  çocukken bi kere rüyamda annemin yaptığı sütlü börekten yediğimi görüyordum, acaip süperdi tadı... Uyandım bi baktım, annem sabah kahvaltı için sütlü börek yapmış
  ···