/i/Tespit

 1. 1.
  +2 -1
  Kötüleyelim.

  +++ türk kadını tipsiz dahi olsa bunu makyajla kurtarabilir. türk erkeği ise tipsiz yaşamaya mahkumdur. şekilsiz yüzü, kanca burnu ile kendisini şunun gibi bir şey sanar.

  +++ kısa boylu kadın topuklu giyer, erkeğin yanında garip durmaz. kısa boylu türk erkeği ise hayata 1-0 geriden başlamıştır, çözümü yoktur derdinin. bayıldıkları rus kızlarının yanında çük gibi dururlar. zaten rus kızları da bu enayileri sugar daddy'leri yapıp, iki hafta paralarını yedikten sonra bir güzel şutlarlar.

  +++ türk kadını memesi dünyada ilk 10'dadır. türk erkeği penisi utanç kaynağıdır, ortalama 13 cm'dir. sonra ortamlarda utanmadan türk kızı vücudunu eleştirirler, ama kendileri hong kong'u 2 cm ile geçebilmiş ufak pipili anadolu şakirtleridir.

  +++ türk erkeği ataerkil toplumda yetiştiği için insanlık nedir bilmez. yemek, ütü falan yapabiliyorsa bununla övünür. basit insani ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi övünülecek bir şey sanar, asalaktır. avrupalı erkek bunların normal şeyler olduklarını bilir.

  +++ türk erkeği giyiminize karışır. avrupalı karışmaz.

  +++ türk erkeği cinsel açlıktan kadınlara yiyecek gibi bakar. hanzodur. avrupalı erkek cikse doymuştur. kadın açlığı yoktur.

  +++ ekşiye "türk erkeği tipsizdir" yazdığınızda, aksini iddia eden bir sürü erkek "ben yakışıklıyım, genelleme yapma." diye mesaj atar. sonra fbcdn linki at diyince hepsi "olmaz skype ver." moduna geçer. hem yakışıklı olduğunu iddia eder, hem de sizden özel bir hesap istemeden önce yakışıklı olduğunu kanıtlamaktan kaçınır. çünkü çirkin bir barzodur ve bir kızın özel hesaplarına erişmesinin tek yolu tipini en baştan göstermemektir.

  +++ türk erkeği cinselliğini özgür yaşayan kadını kaşar olarak görür. ortamlarda zafer kazanmış gibi "gibtim" diye anlatır. avrupalı erkeğin bu tür ruhsal sorunları yoktur.

  +++ türk erkeği kadınları etkilemek için araba alır, trafikte ilgi çekmek için müziği son ses açar, kış vakti bile camları indirebilir. türk erkeği sugar daddy olmakla barışıktır çünkü başka çaresi yoktur. avrupalı erkek gösteriş yapmaz, bigibletiyle çekicidir...

  +++ türk erkeği cahildir. bozuk plak gibi maç ve politika konuşur. kafa giber. avrupalı erkek ufuk açar. beraber olduğunuz her avrupalı erkekten yeni bir şeyler öğrenirsiniz. avrupalının hobileri vardır.

  +++ türk erkeği durmadan ciks konuşur ama iş pratiğe gelince rezildir. şimdi "tecrübelisin herhalde" mesajı atanlar olur diye yazıyorum: evet tecrübeliyim, iyi ki de tecrübeliyim bu saatten sonra türk erkeğinin yanına yaklaşmam. türk erkeği sadece domaltıp gibmek ister. sevişme kültürü, fantezi kültürü, belli klişeler haricinde pozisyon değişme kültürü yoktur. erken boşalır. kadını tatmin etmeyi, oral ciks yapmayı bilmez. avrupalı erkek sevişirken kadının ruhuna hitap eder, içine işler.

  +++ türk erkeği instagram kızlarını durmadan eleştirir. ama eli gibinde bütün instagram kızlarını takip etmekten de geri kalmaz. ne istediğini bilmez.

  +++ türk erkeği müthiş kıskançtır. arkadaşınız olan erkeklerle görüşmenizden rahatsız olur. avrupalı erkek kendisine güvenir, böyle triplere girmez. avrupalı erkek kadınlarla ciks beklentisi olmadan arkadaşlık kurabilir, türk erkekleri ise herkesi kendisi gibi sapık sanar.

  +++ bir de bekaret takıntıları vardır ki, resmen orta çağ kafasıdır. dünyanın asırlarca gerisindedirler.
  ···
 1. 2.
  +1
  doğru diyenler @3ü çugulasın
  ···
 2. 3.
  -3
  Liste var siz biliyonuz olayı
  ···
 3. 4.
  +1
  Yarıya kadar okudum Ağlıyorum şu an
  ···
 4. 5.
  0
  Okudum he
  ···
 5. 6.
  0
  Sonlara kadar okudum ciddi ciddi
  ···
 6. 7.
  0
  huur cocugı sen kıskanma karısma patlak kız al hatta gibtir git avrupada yaşa sizde gen bu gavatlık anasını gibtigim
  ···