/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +5 -1
  Bir bayram arifesi beyler Sülale bizde teyzemler amcamlar dayımlar halamlar herkes bizde. O zamanlar yaşım 13 yeni ergenim yarın bayram duşa gircem girmişken de etek tıraşı olurum diye düşünüyorum. Neyse permatiklerin olduğu cekmeceyi açtım baktım yok diğer çekmecelere baktım orda da yok. Ulan olma demi amk kafaya takmışım illa olcam. Anneme seslendim geldi kadın dedim permatik yokmu. Oğlum dedi senin sakalın mi çıkıyor tıraş olacaksın dedi bir anda kaldı öyle yüzüme bakıyor. Başladı sen yapamazsın gibini kesersin abin yapsın demeye. Ben yok tamam kalsın diyorum o abime sesleniyor ismaaill gel bi buraya diye. Anne diyorum yok dur tamam yapmicam tıraş falan dediysem de yok beyler çağırdı abimi. Abim geldi noldu dedi. Annem dedi bu tıraş olcakmis gibini keser sen şuna yardımcı ol dedi. Ulan o da dünden razıymış tamam geç içeri dedi. Ben yok abi olmaz diyorum o gir lan banyoya diyor. Beyler o an hissettiklerimi anlatamam elim ayağım boşaldi amk. Abi bırak beni diyorum o kolumdan banyoya doğru ittiriyor. Kendim yaparım diyorum gibini kesersin diyor. Çıldırmak üzereyim çaresiz girdim banyoya kesilmeyi bekleyen kurbanlık koyun gibi soktular beni banyoya. Abim başladı kesimi yapacak kasabın bıçağı hazırladığı gibi permatik falan hazırlıyor bir yandan da bana soyun diyor. Utancımdan ağlamaya başlıyorum oğlum sen salak misin ağlıyorsun diye bir de azar yiyorum. Ağlaya ağlaya uzerimdekileri çıkardım kaldım baksırla. Beyler üzerimdeki son giysi parçası yalvaran gözlerle abime bakıyorum o da önümde çıkarsana olum ne bakıyorsun diye hala beni azarlıyor. Çaresiz son parçayı da çıkardım. Başladı beni tıraş etmeye eliyle de gibimi bir sağa bir sola yatırıp kesim işlemini devam ettirirken ben nasıl bir havaya girdiysem gibim kalkıyor. Bi de beni mi gibecen lan yavşak diye azar yiyorum. içerde muhtemelen bütün sülale benim tıraş edildigimi biliyor. Çıkınca nabicam nasıl insan içine cikicam ben diye binbir türlü düşünceyle boğuşuyorum. Bi 10 dakika süren işlemden sonra abim bir de sen 31 çekiyon mu lan gibik diye soruyor. Ben kıpkırmızı bir halde yoooo diyorum. iyice mal yerine koyup bir de gusül almayı anlatıyor ve banyodan çıkıyor. Bütün bunların üzerine ben bir posta 31 çekecek gücü kendimde bulabiliyorum. Uzunca bir vakit duşun altında kaldıktan sonra giyinip çıkınca içerde ne kadar insan evladı varsa kadınlı erkekli suratıma bakarak bıyık altından gülmelerine maruz kalıyorum. Yetmezmiş gibi teyzem sen adam oldun da gibini mi tıraşlıyon len diye sevgi gösterisinde bulunup beni iyice gömüyor. Hayatımda çaresizliği iliklerime kadar hissettiren ve bir insan evladının ömrü boyunca yaşaması gereken utanma duygusunu bir gecede yaşatıran anımdır.

  not: Az önce de açtım foto yüzünden kaldırıldı amk
  ···
 1. 2.
  +1
  Okumadım.
  ···
 2. 3.
  +1
  okumak istiyorum ama gözlerim...
  ···
 3. 4.
  0
  kesin yaşanmıştır :/
  ···
 4. 5.
  0
  Ne yazıp siliyon lan iki saattir ?
  ···
  1. 1.
   0
   Ben silmedim panpa foto yüzünden sildiler :(
   ···
 5. 6.
  0
  sen yapamazsın gibini kesersin abin yapsın
  ···
 6. 7.
  0
  Arada entera bas da amk bari gözümüz ilk bakışta çürümesin
  ···
  1. 1.
   -1
   Mobil de enter mi var orusbu cocu
   ···
   1. 1.
    0
    Sende harbiden beyin yok amk

    Al bu da mobilden girsin sana.
    ···
   2. 2.
    -1
    Onun adı enter değil ama
    ···
 7. 8.
  0
  Amk bu nasil bi sulale
  ···
 8. 9.
  +1
  Yasim 7 falandi , köy otobusunde çişim gelmisti. Biri pet sise verdi icine ise diye gururuma yediremedim , biyerde durdurdu minibusu bizimkiler.Tum yolculara karsi gibimi gostererek isemistim , gösterdiğimin farkina isedikten sonra vardim.O anki çişi bosaltma zevkiyle.
  ···
 9. 10.
  0
  Bu nasil züt
  ···
  1. 1.
   0
   Az önceki çok daha güzeldi de kaldırdılar. Bu zütün çıplak halini düşün tabi delikleri gözükmeden 😂😂 gözükeni de var tabi
   ···
 10. 11.
  0
  Okurken ben utandım amk ahahahha
  ···
 11. 12.
  +3
  olm sizin nasıl 1 aile içi ilişkiniz var lan. teyze dayı birbirinizi mi gibiyonuz dıbına koduklarım.
  ···
 12. 13.
  0
  Ne okudum lan ben
  ···
 13. 14.
  0
  Özet geç bin
  ···
 14. 15.
  0
  Özeti anana geçtim deligikanli
  ···
 15. 16.
  0
  kızın zütü büzüşmüş amk.
  ···
 16. 17.
  0
  Aga beeeee
  ···