/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +14 -1
  Başlığımı belki saçma bulacaksınız ama ne anlatmak istediğimi en son sizde anlayacaksınız. Neyse başıma gelenleri yani nasıl aldatıldığımı anlatcam size. Lise bitmiş tercihler yapılmış istediğim bölüm olan 9 eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazanmıştım. Tabi büyük güne az kalmıştı izmire gittim kyk çıkmasının verdiği mutlulukla 2 gün önceden gitmiştim izmire bu arada ben ıspartalıyım ordan gittim izmire. Zar zor olsada yurdu bulmuştum tabi her ünili genç gibi 2 3 ay yurtta kalıp eve çıkmak gibi bi hayalim vardı benimde.
  ···
 1. 2.
  +5
  ilk gün geldi çattı tabi artık okula gideceğiz mimarlık okuyacağız kendi çapımızda bi havamız olduğunu düşünüyoruz. Yurttan da bi arkadaş buldum kendi bölümümden beraber gideceğiz okula. Saçlar fönlü, parfümler sıkılmış beklesin bizi kızlar edasıyla gidiyoruz okula. Aq öyle bi kampüs yapmışlar ki fakülte bulasıya kadar akla karayı seçmiştik. Neyse en sonunda sora sora da olsa bulduk.
  ···
 2. 3.
  +6
  Klagibtir biliyosunuzdur üniversitenin ilk haftasında okulda genelde 1. Sınflar olur, üst dönemler ilk hafta gelmez okulun her yeri bizim gibi çömlerle doluydu. ilk ders 9 daydı tabi biz abazalığın verdiği hırsla 8.30 da okuldaydık. işte ders saatini beklerken boş durmayalım diye kantine oturmuştuk. Çay sigara yapıyoruz nejat işler edasıyla marlboromdan(ilk gün diye marlboro aldım normalde tekel 2000 mavi kısa içerdim hep) bi nefes alıyorum sonra etrafıma bakıyorum şöyle güzel kız var mı diye. Kimisi çok havalı, kimisi çirkin, kimisi bana göre fazla güzel geliyor gözüme. Aradığım kızı bulamamıştım kantinde artık başka mekanlarda deniyeceğiz diyorum kendi kendime. Oğuzhan(ozi) soruyor bana işte hiç gözüne kestirdiğin kız var mı diye bizde havalı gözükücez ya aq. yok diyorum onlar beni kestirsin gözüne diyorum.
  ···
 3. 4.
  +5
  Saat 9 olmuştu artık ders c bilmem kaçtaydı gittik sınıfa oturduk kız sayısı erkek sayısından fazlaydı ama kimseye bakmıyorum bu sefer 4 yıl beraber okuyacağım kişiler beni abaza bilmesin diye. Hoca 9.45 gibi gelip 10.30 gibi dersi bitirdi. Öyle mal gibi geçen ilk gün olduğunu düşünüyorum tabi. Hiç bi sosyalleşme yok oziyle ikimiz takılıyoruz öyle. Sınıftaki binler kızlarla ortamı yavaş yavaş kurmuştu. Bu arada bi tavsiye benden ilk gün hızlı olan kaybeder biraz cool takılın ilk gün.
  ···
 4. 5.
  +6
  Öğrenci kartı çıkarmak için öğrenci işlerine gitmiştim. Tabi sıra fazla bekliyoruz işte. 3’lü bi kız grubu vardı. Böyle baya samimiyeti kurmuşlar koyu muhabbetleri vardı. Tabi aralarında 1.65 boylarında kısa küt saçlı bi kız vardı benim dikkatimi çekmişti. Tabi bu kızın benim hayatımı gibecek kız olduğunu nerden bileyim. Neyse sıra bunlara geldi öğrendim bizim sınıftaymışlar. Hiç de dikkatimi çekmemişlerdi. Sınıflarını öğrenmişken ismini öğrenmemek olmazdı. Kısa küt saçlının adını öğrenmiştim. Adı Sılaymış. Neyse bizde başvurduk oziyle öğrenci kartı için artık işimiz bitmişti okulda. Yurda dönecektik. Yolda oziyle gün değerlendirmesi yapıyoruz, ozinin yanında cool takılmaktan vazgeçmiştim çünkü yakın arkadaş olacağımıza inanıyordum. işte dedim sıradaki önümüzdeki kızlar bizim sınıftaymış siyah küt saçlının adıda sılaymış hoş ve tatlı bi kız gibi geldi gözüme dedim. O da ha iyi bulmuşsun kendine göre birini dedi. Ee dedim sende yok mı bi şey. Yok be öyle gözüme takılan olmadı dedi.
  ···
 5. 6.
  +3
  Artık 2 haftayı geride bırakmıştık. Matematik dersinde hoca notları vereceğini açıkladı. Ve bu notları bi kıza verdi. Tabi o zaman s3’ler general mobilelar yeni yeni piyasaya düşmüştü ve herkesin elinde bu telefonlardan vardı. Kız dediki bi whatsapp grubu kurayım wp’si olanlar bana numarasını mesaj olarak atsın gruba ekliyim notlarıda oraya atarım dedi. Tabi durur muyum hemen kızın numarasını mesaj attım ve wp grubuna artık bende girmiştim. Tabi grupta sılada vardı. Hemen numarasını ekledim ve pusuya yattım. Tabi grup sadece matematik dersi hakkında konuşmuyordu artık tüm dersler konuşuluyordu orda. Bi cumartesi günü saat 2 gibi kalktım grupta yığınla mesaj. Yataktayken mesajları okumaya koyuldum. Birisi çizim dersiyle ilgili bi soru sormuş bunu da sıla cevaplamış, anlatmış. Kaçırır mıyım fırsatı hemen özelden yazdım sılaya ya ben yine anlamadım sorun değilse bana da anlatır mısın biraz daha detaylı şekilde dedim. O da anlatmaya koyuldu ve soruyu anlattı tabi artık elimde bi fırsat vardı sağol filan derken muhabbeti kurdum. Baya konuşmaya başladık wpden.
  ···
 6. 7.
  +3
  Wp’den konuşuyoruz ama okulda birbirimize günaydın bile demiyoruz bu böyle biraz sürdü. 3 hafta filan oldu hala konuşuyoruz wpden en sonunda ona da anlattım durumu biz burdan güzel hoş konuşuyoruz ama okulda birbirimize selam bile vermiyoruz dedim. O da haklısın ama senle karşı karşıya geldiğimizde yüzüme bile bakmıyosun gözlerini kaçırıyosun dedi. Ve haklıydı da biraz utanıyordum aslında utanmak da değilde siz anladınız işte. Dedim farkında bile değilim bundan sonra böyle olmasın dedim. Benim için sıkıntı yok dedi. işte artık selamlaşmaya başladık, kantine beraber inmeye başladık bunun arkadaşı vardı tuğba diye o da bizimle geliyodu tabi haliyle ozide bizle geliyodu. Beraber takılıyoduk. Oziye diyodum olum sende tuğbaya yürü olsun bitsin beraber takılırız 4’lü olarak diyodum ama ozi pek yanaşmıyodu heralde tuğba pek çekici bi kız değil diyeydi.
  ···
 7. 8.
  0
  Yaz panpa ben okuyorum
  ···
 8. 9.
  +4
  Neyse gel zaman git zaman sılayla artık iyice yakınlaşmıştık ben de pek uzatmak istemiyoduö mevzuyu sılanında ben de gönlü var gibiydi biraz. Vizeler bitmiş artık aralık gelmişti. Bi cuma gecesiydi sılaylada başbaşa okul çıkışı güzel bi akşam geçirmiştik. Dedim olum artık elini çabuk tut olsun bitsin artık bu iş. ilk önce mesaj atmayı düşündüm ama çok liseli olurdu yüzyüze konuşsam desem yarını bekleyemezdim. Arayıp söyleme kararı aldım. Ama aramadan önce bi sigara yaktım ne söyleceğimi düşünmeye çalışıyorum fakat kendimle konuşurken bile doğru düzgün açılamıyodum sılaya sonra dedim gibtir et ara içinden ne geliyosa söyle dedim. Sigaramı bastım kül tablasına derin bi nefes çektim rehberden sılayı buldum tek yapacağım şey sılayı arayıp içimde ne varsa söylemekti.
  ···
 9. 10.
  +4
  Buraya kadar sabah yazdım şimdi atıyorum okuyan bi kaç kişi varsa şimdi yazmaya devam edicem
  ···
 10. 11.
  0
  Gönder gelsin
  ···
 11. 12.
  0
  Devam et lütfen
  ···
 12. 13.
  0
  Devdıbını getir artık. Geçende de burada bıraktın
  ···
 13. 14.
  +1
  Beyler devam ediyorum bi kaç işim vardı 10dk da bi entry girerek devam ederiz ama ilk entry’ye like atalımda biraz üstlere çıksın
  ···
 14. 15.
  +1 -2
  Sonunda beklediğim an gelmişti sıla beni çok bekletmeden telefonunu açtı. Günümüzün nasıl geçtiğinden filan konuşmaya başladık. Böyle heyacanlı heyacanlı konuşuruken bi anda cümleler bitiverdi derin bi sessizlik oluştu. Kendi kendime tam sırası dedim gir artık cümleye olsun bitsin dedim. Sıla dedim efendim dedi. Sana bi şey söyliyeceğim ama sonuna kadar dinle sözümü kesme dedim. Tamam dedi. Başladım anlatmaya ona en başından, onu gördüğüm ilk andan o güne kadar her şeyi anlatmaya başladım ve en sonda bence bu hikaye yarım kalmamalı, bana çok iyi geliyosun, gel birbirimizi tamamlayalım dedim. Kendimden böyle bi konuşma beklemiyodum hem çok akıcı olmuştu hem de kendimi çok iyi ifade etmiştim. Her şey sılanın 2 3 kelimesine bakıyodu artık. Önce sıla sessizliğini bozmadı daha sonra ağlama sesleri duyuyodum fakat bana ağladığını hissettirmemeye çalışıyodu. Ağlıyor musun dedim yok dedi ağlayarak. Seni üzmek istemezdim çok özür dilerim dedim. Evet bana bi özür borçlusun ama bu geceden dolayı değil bu geceyi bu kadar geciktirdiğin için borçlusun. Ben bu geceyi ne kadar çok bekledim biliyo musun diyordu ağlayarak. dayanamadım dayanamazdım zaten sevdiğim kız öyle ağlarken ben de ağlamaya başladım . Yani bu evet demek oluyor di mi dedim. Evet benim ekgib parçam dedi.
  ···
 15. 16.
  +3
  Konuşacak mecalim kalmamıştı hem ağlıyodum hem mutluluktan uçuyodum. (Erkekler ağlamaz demeyin en güzel erkekler ağlar.) Sılaya da söyledim lütfen telefonu kapatalım yarın uzun uzun gözlerine bakarak sana bunları anlatırım dedim. Tamam yarın bana bunları saat 11.30 da bizim poğaçacımızda anlat dedi. Tamam dedim heyacanlı bir şekilde tabi heyacanlanacaktım sevgilimle ilk randevumdu bu benim. Neyse daha sonra telefonu kapattım. Gözüme uyku girmeyeceğini biliyodum o yüzden bi sigara yaktım yarını hayal ediyordum. Ona söyleyeceklerimi planlıyordum. En sonunda yatakta sızıp kalmışım. Sabah 8.30 gibi uyandım kızın yanında fazla bi şey yiyemeyeceğimi bildiğim için yurttada kahvaltı yaptım. Artık hazırlanma vaktiydi. Telefondan teomanın serseri şarkısını açıp hazırlanmaya başladım. Ozi tabi bu halime görünce ne bu hal aq neden bu kadar mutlusun dedi. Olanları anlattım oo kardeşim hayırlı olsun filan dedi heyacanımı benimle paylaşmıştı. Artık hazırdım her şey tamamdı. Poğaçacımıza gitmek üzere yola koyuldum.
  ···
 16. 17.
  0
  Devam ediyoruz beyler işimden fırsat buldukca yazıyorum burda olanlar kendini belli etsin ve ilk entryi likelayım ki üstlere çıkalım
  ···
 17. 18.
  +2
  25 geçe filan poğaçacıdaydım fazla beklemedim sılayı 30 geçe olmadan o da geldi. Hafta içi Her zaman ben 2 kaşarlı o 2 zeytinli yer çayımızı içer okula geçerdik. Bu sefer farklıydı ilk defa poğaçacımızda haftasonu buluşmuştuk. Oturduk masaya siparişlerimizi verdik. Ee anlat bakalım daha neler anlatacaksın dedi. Biraz çekindim sonra cümleye girdim. Seni okulun ilk günü o sırada gördüm, görür görmez aşık olmadım belki ama o an içinde hoşuma gitmiştin ve tanıdıkça güzel yüzün gibi güzel bi kalbin olduğunu da gördüm ve şimdi senin karşındayım ve bu adam senden sen ondan vazgeçmediğin sürece vazgeçmeyecek dedim. Gözleri dolmuştu tek kelime dahi etmedi. Karşısında oturuyordum onun o halini görünce yanına geçtim elimi omzuna attım o da başını omzuma yaslamıştı. Hala gözleri ıslaktı ve poğaçacı da barış akarsudan rüzgar çalıyordu. Dedim ki ona artık bu bizim şarkımız, senin ve benim. Kafasını kaldırdı 3,4 saniye yüzüme baktı ve ekledi ben ne iyilik yaptım da Allah seni benim karşıma çıkardı dedi. Bu cümle benim o kadar hoşuma gitmişti ki benden durduramıyodum artık gözyaşlarımı. Gözlerimi sildi ağlama, sen ağlamayı haketmiyosun, bir ömür boyu beraber gülücez dedi. O 1.5, 2 saat içinde sılaya defalarca kez tekrardan aşık olmuştum
  ···
 18. 19.
  0
  Okuyoruz kanka devamet sen
  ···
 19. 20.
  0
  Öyle bir anlatıyorsun ki sonu kötü bitmemeli aga ya
  ···