/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +1 -1
  Biz ne istediğimizi bilememiştik hiçbir zaman. Dolasıyla her şeyi deniyorduk. Belki görünce istediğimiz, uğruna yaşadığımız şeyi hatırlarız diye. Karşıma yapacak bir şey çıkma umuduyla amaçsızca istiklal Caddesinde dolaşırken “imdat!” diye bir çığlık duydum.

  edit: hikaye bitti binler. okumayanların ve çügüleyenlerin saydığer anasını, avradını gibeyim.
  ···
 1. 2.
  0
  Okumadım
  ···
 2. 3.
  0
  ANAN YANIMDAYDI BiRAZ OYUN OYNUYORDUK HEMEN GELME
  ···
 3. 4.
  0
  Okumadım okuyan huur çocuğudur
  ···
 4. 5.
  0
  Telefonumla meşgul olduğumdan tabi ki de umursamadım. Sonuçta ciddi bir olay olsa başkaları ayırırdı. Aynı ses “Yardım edin!” diye çığlık attı. Arkamı döndüğümde kadın bir anda bana sarılarak “Yardım edin, beni öldürecek!” diye bağırdı. Sakin olmasını söylesem de “Beni öldürecek.” diye sayıkladığından sözlerimi duymadı.
  ···
 5. 6.
  0
  Sakin olup sorunun ne olduğunu bağırarak sorduğumda, o da bağırarak beni dinlemedi. Üstüne daha çok çığlık atıp kulaklarımı mahvetti. Kadının sustuğu nadir anlarda bağıran başka bir adam sesi duydum. Kadın panikle “Bizi öldürecek!” diye bağırdı.
  ···
 6. 7.
  0
  Öylesine korkmuş olmalı ki sımsıkı bana sarıldı. Tahrik olmakla korku arasında tuhaf duygular hissettim. Kalıplı bir adam üzerime koşarak geldi. “Sakinleş.” diye bağırıp adamı ittirdim. iri cüsseli adamın vurmasından korksam da kadına erkekliğimi göstermek için dimdik durdum. “Senin peşinde değildim lan.” deyip bir anda anlamsızca sakinleşti. Hiçbir şey olmamış gibi “iyi günler.” deyip oradan uzaklaştı.
  ···
 7. 8.
  0
  Kalbim küt küt atıyordu. Kalabalık dağıldı. Büyük bir iş başarmışım gibi arkamı döndüğümde yardıma gelen kadın ortalıkta yoktu. Tüh, hayatımda ilk defa bir kadın karşısında güçlü erkek profiline girecektim. Biraz yürüdükten sonra cep telefonumun, cüzdanımın, hatta sırt çantamdaki bilgisayarın olmadığını fark ettim.
  ···
 8. 9.
  0
  Bilgisayar ve telefonumun konumuna baktığımda Osmanbey’de olduğunu gösteriyordu. Hangi dairede olduğunu bilemezdim ama hangi binada olduğunu öğrenebilirdim. Sokakta biraz dolaştıktan sonra apartmanı buldum. “Eşyalarımı çaldığını biliyorum. Eğer onları geri vermezsen başın büyük belaya girer. Onları derhal Rumeli Caddesindeki House Kafe’ye bırak. Evini ve tüm çevreni biliyorum.” tehdit mektubu yazıp apartmandaki 24 daireye dağıttım.
  ···
 9. 10.
  0
  Ertesi gün House Kafe çalışanlarına herhangi bir paket verilip verilmediğini sorduğumda “Hayır.” yanıtını verdiler. Ertesi gün gene herhangi bir paket gelmediğini söylediler. Bir şey gelirse umuduyla telefon numaramı verdim. Olayları unutmak için akşam arkadaşın evinde içecektik. Süpürgeden sonra yerleri paspaslarken telefonum çaldı. House Kafe’de çalışan kadın paketin geldiğini söyledi. Hemen oraya gittim. içini açtığımda cüzdanım, telefonum, bilgisayarım vardı. Şikayetçi olmayayım diye cüzdanın içini parayla bile doldurmuştu.
  ···
 10. 11.
  0
  Eve geri döndükten 2 saat sonra gene aynı kadın arayarak bir paketin daha geldiğini söyledi. Bu sefer yabancı birinin cüzdanı elime geçti. Metroya doğru yürürken cüzdanı polise teslim etsem mi etmesem mi diye düşünürken gene telefonum çaldı. Kadın bir paketin daha geldiğini söyledi. Pakette kadın cüzdanı ve pırlanta yüzük vardı. Bir şeyler gelme ihtimaline karşın bu sefer kafede oturmayı tercih ettim.
  ···
 11. 12.
  0
  Küçük bir çocuk, büyük bir paket getirdi. Hemen onu yakalayıp “Sen mi çaldın bunu?” diye sorduğumda hiçbir şey bilmediğini, 5 lira karşılığında bunu bir adamın yaptırdığını söyledi. içini açtığımda Absent, diğer adıyla yeşil peri şişesi ve başka bir cüzdan çıktı. Böylece alkol masrafı yapmama gerek kalmamıştı.
  ···
 12. 13.
  0
  Evine geçince Burak ve Murat’la 100’lük şişeyi hızlıca bitirdik. Burak tam bir şerefsizdir, sürekli penisiyle bize vurmaya çalışır, kıçımızı eller ve pandik atar, baksırımızı indirir, taşaklarımız sıkışsın diye baksırımızı yukarıya çeker, tüm bunları yapmasına karşın inanılmaz kültürlüdür. Murat genel olarak içe kapanıktır, sevgilisi ve bizden başka arkadaşı yoktur, gezmeyi ve farklı maceralara atlamayı çok sever. Burak gene kıçımızı elleyip, penisiyle bize vuruyordu.
  ···
 13. 14.
  0
  Başım iyice döndü. Arada düşündüğüm şeyleri direkt dışavuruyordum. Yaşadığım cüzdan olayını anlattığımda büfeden 70’lik votka aldırttılar. Onlardan bir bardak fondipledik. Bu esnada Burak uzaklara daldı. Bir müddet sonra kendine gelince yeşil periyi gördüğünü söyledi. Kaba denebilecek kadar açık sözlü olan bu adam trollük dışında yalan söylememesine rağmen çok absürt bir şey olduğu için ikimizde inanmadık. Gördüğüne dair Allah, kitap üzerine yemin etti.
  ···
 14. 15.
  0
  Tabi agnostik olduğu için inanmadık. Ailesi üzerine de yemin etti ve çok ciddiydi. Hepimiz gülüyorduk. “Onun varlığını ispat edersem taşaklarımı yalar mısın?” diye bana sordu. Hemen kabul ettim. Eğer ispatlayamazsa 50 lirasını alacağımı söyledim. Burak ciddi bir şekilde A4 kağıdına antlaşma imzalattı. Şahit olarak Murat’ta yer aldı. Her yerde yeşil periyi aradık. Bu esnada telefonum çaldı. Arkadaşlar paketi almam için baskı yapınca kafeye gittik. Paketin içinden bir ayna ve bir Absent (yeşil peri) şişesi çıktı.
  ···
 15. 16.
  0
  Burak Absent’i açtığında hepimiz yeşil periyi gördük. “Size gördüğümü söylemiştim aptallar.” diyerek yeşil periyi tutacaktı ama elinden kaçtı. Diğer iki arkadaşımda onu tutmayı denese de başarılı olamadık. Evin içerisinde onu kovalamaya başladık. Salonda organize bir şekilde hızlıca pencereleri ve kapıları kapattık. Korkarak bizden kaçıyordu. Güvercin yakalar gibi t-shirtlerimizi çıkarıp onun üzerine atmayı denedik.
  ···
 16. 17.
  0
  Kıvrak hareketlerle her defasında sıyrıldı. Burak yarım kalan votka şişesini periye fırlattı. 10 dakika sonra kafayı bulan peri eski çevikliğini kaybedince Burak yakaladı. “Pekala seni huur. Bize sihirle çabuk 100 milyon lirası üret.” dedi. Anne ses tonuyla konuşan peri “Gençler ne yaptığınızın farkında değilsiniz. Çok önemli bir mesaj iletmeliyim. Çok ön…” diye devam edecekken Burak sözünü keserek “Ya 100 milyon lira üret ya da senin kafanı ezerim sürtük.” tehdidinde bulundu.
  ···
 17. 18.
  0
  Peri gözlerini kapattığında vücudu parıldadı. Bir anda Burak’ın elinden kaybolup kapıya ışınlandı. “Hayaller alemine bir saldırı düzenlenecek. Tüm insanlar artık hayal kuramayacak ama siz aptallar bu mesajı iletmem için gecikmeme sebep oldunuz. Sakın o aynaya 10 saniyeden fazla bakmayın.” diyerek odadan kayboldu. Evi tavaf etsekte onu bulamadık. Hepimiz olayın şokunu yaşarken Burak soğukkanlı bir şekilde yanıma gelerek taşaklarını yalamamı istedi. Tabi ki yalamadım.
  ···
 18. 19.
  0
  Ertesi gün ailemle yemek yerken zil çaldı. Burak geldi. Birkaç dakikalığına odama geçmemi istedi. Defolup gitmesini istedim. Herkesin içinde “bencokacilarcektim bence birisi taşakları yalama sözü verdiysen tutmalıdır.” dedi. Bağırarak “Yapmayacağım.” dedim. iddiaya uymamı istedi. Tekrardan defolup gitmesini istedim. Babam “iddiayı kaybettiysen ona uymalısın bencokacilarcektim.” dedi.
  ···
 19. 20.
  0
  Burak babama teşekkür etti. Babam ddianın içeriğini sordu. Burak’ın yeşil perinin gerçekliğini kanıtlarsa taşaklarını yalayacaktım.” dedim. Annem ve babam şaşırsa da bir şey diyemedi. Burak “Yeşil peri vardı. Onu gördün aptal! Şimdi taşaklarımı yala!” dedi. Tabi onun taşaklarını yalamadan eve gönderdim.
  ···