1. 1.
  +6
  bu başlığı sol taşakta görüp heyecan yapan panpa, nasılsın? daha yeni bir şey yok. oç valve'ın keyfini bekliyoruz hala.
  ···
 2. 2.
  +3
  @35 tabi para için yapacak amk. babasının hayrına mı yapacak amk.bu oyunu yapanların çolugu çocugu yok mu beynini gibtimin embesili. half life 2 para için yapıldı hayrına yapılmadı ve o paranında kuruşu kuruşuna hakediyor.her tarafı emek kokan bir oyun. senin gibi andavallar ne anlar oyundan dıbına kodumun ergeni.
  ···
 3. 3.
  +2
  Yıl oldu 2015 hl2 oynayıp duruyorum insaniyetini gibtiklerim Alyx e aşık oldum
  ···
 4. 4.
  +2
  Çıksana oç
  ···
  1. 1.
   +1
   Ulan guldurdun
   ···
   1. 1.
    +2
    Nice nick hocam
    ···
 5. 5.
  +2
  hakkında bir iki ufak bilgi vereyim;

  son 1 yılda olan gelişmeler;

  -valve source 2 motorunu resmi olarak duyurdu ve dota 2 için bir beta versiyonu yayınladı. çoğu kişi half life 3 için bu hareketi yaptıklarını söylese de gaben bunun sadece dota ve diğer oyunları için bir motor olduğunu söyledi.

  -gaben katıldığı bir programda gelen half life 3 sorusuna, 'doğru zamanda doğru teknolojiyi kullanarak ve doğru bir plan içerisinde her şey yapılabilir. valve olarak hiçbir zaman bir proje üzerinde aceleci davranmadık. bu da başarımızın bir sırrı. ancak insanların bunu büyük bir iştah ile beklemesini anlıyoruz. daha alacak yolumuz var' gibi manidar bir cevap verdi. buradan çeşitli topluluklar tarafından vr teknolojisinin gelişmesinin beklendiği anldıbını çıkardı bir çok kişi.

  - eski bir valve çalışanının söylediği ifadeye göre, aslında 2009 yılında bu kişi hala şirket ile çalışırken 100 kişilik bir ekibin half-life 3 için modelleme çalışması üzerine bir proje başlatıldığını fakat daha sonra bu kişilerin o dönemki oyunlar olan portal ve dota projelerine kaydırıldığını ve herhangi bir bu projeye geri dönüşün olmadığını söyledi.

  -valve'de çalışan bir mühendis olduğunu iddaa eden bir kişi reddit'de yaklaşık 20 kişinin story-line üzerinde çalıştığını söyledikten sonra hesabını sildi.

  -bir hayranın laidlaw'a attığı maile laidlaw cevap verdi. valve nin gelecek projelerinden bahsedemem ama half life her zaman çıktığı zaman devrim yapmıştır gibi bir cevap verdi. bununla birlikte oyunun vr altında geleceği ihtimali daha kuvvetlenmiş oldu.

  -eski bir valve çalışanı kendi sosyal medya hesabında. half life 3 ün vr altında gelmeyeceğini paylaştı. ters köşe bir bilgi oldu bu çoğu insan için..

  -dota 2 ye gelen bir güncelleme dosyası içerisinde. 'hl3.txt', 'rpg.txt', 'lights.txt', ve 'ai_basenpc.txt' gibi 3 tane gizli dosya bulundu. fakat dosyaların içerisinde herhangi bir veri yoktu.

  -bazı firmaların vr bölümünde çalışan kişilerin valve ile teması ortaya çıktı. ancak bu kişiler herhangi bir açıklama yapmadılar.

  -önceki half life oyunlarını tasarlayan ekipten bir kaç kişi şirketten ayrıldılar.

  ne zaman çıkacağını bilemeyiz ancak. gaben'in oyunu vr teknolojisi için hazırladığı çok açık. vr teknolojisinin evlerimize girmesine daha 2-3 sene olduğunu düşünürsek 2018-19 gibi bir tarihten önce oyunun çıkması süpriz olur. half life bütün oyunlarında çıktıgı zaman oyun dünyasını, motorları tamamen değiştiren belkide gelmiş geçmiş en büyük oyun serisi bu yüzden 3.oyunda vr ile gelecek olan en büyük oyun olabilir. valve zaten öyle bir firmaki zerre paraya ihtiyacı yok. eğer illa para para para diyen bir yapısı olsaydı şu an half life 17 bile çıkmış olurdu. gaben abimizin bazı yönlerini sevmesem de bu yönünü takdir ediyorum adam az yapıyor öz yapıyor.
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   +2
   Vr falan istemiyorum amk ben bilgisayar oyunu istiyorum giberim gözlüğü zaten gözlerim 3 numars
   ···
 6. 6.
  +2
  elbet birgun bulusacagiz..
  bu boyle yarim kalmayacak..
  ikimizinde saclari ak..
  oylece durup bakisacagiz..
  ···
 7. 7.
  +2
  Half life 3 ü beklerken nice yiğitler bu dünyadan göçtü huur cocugu gabeeeee
  ···
 8. 8.
  +2
  ağır bir hl fanı olarak artık umudumu kestiğim oyundur.. hayır hl2 de hikaye tam ortada bitti. hani bir sonuca bağlamış bir şekilde bitseydi bir şekilde anlardık ama hikaye bile tam ortada yarım kaldı.

  artık çıksa bile ne kadar beklentileri karşılar bilinmez. çünkü başta laidlaw olmak üzere hl 1 ve 2 de en önde gelen isimlerin hemen hemen hepsi valve çatısından ayrıldılar. yani 1 ve 2 yi yapan ekip artık yok bu yüzden eski güzelliği veremez gibi geliyor.

  diğer bir etkende valve'nin paraya ihtiyacı olmaması. başta steam olmak üzere diğer projelerden zaten milyar dolar seviyesinde kazançları var. yani bir oyundan gelecek paraya ihtiyaçları yok. burada şöyle bir durum var; valve'nin bu oyunu çıkarıp buradan kazanacağı paraya ihtiyacı olmadığı gibi, oyunda beklentileri karşılayamaması durumunda hem prestij kaybı hem de hl serisinin isminin lekelenmesine izin vermemek için çıkartmıyorlar gibi geliyor bana.

  ha tek bir iyi gelişme var.. o da valve yaklaşık 10 gün önce yeni bir oyun çıkartacaklarını söyledi. ama bunun hl olması çok çok düşük bir ihtimal olduğu söyleniyor.
  ···
  1. 1.
   0
   Half Life serisinin baş senaristi marc laidlaw hikayenin kalanını paylaşmıştı panpa okumadın mı onu
   ···
 9. 9.
  +2
  Cikarsa ve sistemim kaldirmazsa ugruna sistem guclendirecegim ilk oyun olacak
  ···
 10. 10.
  +2
  biraz daha gecikirse taşlarla ve sopalarla oynanacak amk. dünyanın sonu geldi lan çıkarın şunu
  ···
 11. 11.
  +1
  http://imgim.com/pjacn4jl.jpg
  ···
 12. 12.
  +1
  harika olmuş lan
  ···
 13. 13.
  +1
  Yıl 2017 hala çıkmadı
  ···
 14. 14.
  +1
  Şuan aldım hemen indiriyorum neyse ki bu saatte ciktida sunucular yoğun olmadı
  ···
 15. 15.
  +1
  Çıkmaz beyler.
  Oyundaki en önemli karakter Eli Vance öldü
  Yazarlardan Marc Laidlaw da emekli olmuş
  Gabe senin amk
  ···
 16. 16.
  +1
  oç gaben
  ···
 17. 17.
  +1
  (bkz: gelmez oldun ay yüzlüm)

  bu arada senin amk gabe. steam filan derken dıbına koydu paranın, çıkarmıyor oyunu pekekent. çükün düşsün emi.
  ···
 18. 18.
  +1
  çıksın artık yeter amk
  ···
 19. 19.
  +1
  gel insafsiz...
  gel kitapsiz...
  gel vicdansiz...

  yaniyorum arzularinla...
  ···
 20. 20.
  +1
  o gabe muallaksi microsoftun ceoluğuna aday olmuş ulan önce valveyi yönet hl3 ü çıkart huur çocuğu intihar bombacısı olup öldürücem bu huur çocuğunu 99 dan beri 6-7 senede bir oyun oynaya oynaya geliyoruz huur dotayla falan parayı gibti attı hala hl3 yok
  ···