1. 101.
  -5
  beyler bugun cidden onemli gun gece 3 bekleyin
  ···
 2. 102.
  +1 -2
  yannan qibi oyun xddxdxdd
  ···
 3. 103.
  +1
  (bkz: gelmez oldun ay yüzlüm)

  bu arada senin amk gabe. steam filan derken dıbına koydu paranın, çıkarmıyor oyunu pekekent. çükün düşsün emi.
  ···
 4. 104.
  -1
  çıkmaz daha solda görüp heyecanlanma boşuna
  ···
 5. 105.
  -2
  bu half life'ta tak mu var amk millet manyak gibi bekliyo valla anlamıyorum. ilk çıktığında o zamana göre iyidi konusu falan ama şimdi ne oyunlar çıkıyor amk. şunun konusuna vs. 1000 basacak şeyler yapıyor artık adamlar. çok abartılıyor şu oyun amk.
  ···
  1. 1.
   +1
   Anlayamassın dostum .. O fizikler o grafikler o senaryo bilim kurgu tam mükemmel bir oyun ve gözlerini kapayıp düşün şu gibtiğiminin oyunu 2004 te 2010-2012 yılındaki oyunlar ile yarışabilecek düzeyde , half life 3 düşün grafikleri senaryo yu ve ayrıntı fizik motorunu düşün abartmak mı dedin nasıl abartmayalım be cidden ben zaten half life 2 gta 5 ten iyidir demiyorum (bana göre iyi) ama o zamanın bütün oyunlarından güzeldir ve oyun endistürüsünde devrim yapmıştır .
   ···
   1. 1.
    0
    half life ı gta ile nasıl karşılaştırıyon amk ikisi farklı tür. bence çok bi esprisi yok o oyunun. dediğim gibi çıktığı seneye göre grafikleri ve konusu sağlamdı ama şimdi half life 3 yapsalar milletin beklentilerini karşılamayacak çünkü artık hemen hemen her oyunun sağlam senaryosu oynanışı var.
    ···
   2. 2.
    0
    pek anlamıyosun galiba oyun yapısından her oyunun kendi motorları vardır ben fizik motorlarını karşılaştırdım anladın mı direğe vurunca düşme tarzı yer çekimi yani oyun içi fizik kuralları ve bunların dışa vurumlarını .

    2.amk ne alaka cod desen 100 tane oyunu oldu acc aynı bf her oyun takunu çıkarıyo . birde sen rahat olsana adam dünyanın en zenginlerinden para sıkıntısı yok yani adam gibe gibe gelmiş geçmiş en güzel oyunu yapar .

    rahat ol babamız 2004 te oyun endistirüsünü değiştirdiği gibi şimdide değiştirir o zamanlar da çok konuşulmuş daha ne yenilik gelebilir diye şuanda aynı hatta half life2 den gerçekçisi gerçek yaşam similasyonu olarak söylenmişti.

    şimdi diycen ki onların taku çıktıysa half life ında mı çıksın hayır yapsın adam gibi ya ölelim ya da tam olarak bitti ulan başka yok desin oyun bitsin . gaben newell çıksın bitti half life 4 gelmişcek ya da episode diycek bizde eyvallah diycez amacımız oyunun senaryosu tam olarak bitmedi ki amk
    ···
 6. 106.
  0
  anneni gibiyim huur çocuğu annenniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 13 senedir bekliyoz lan annenneeeee sokim .

  https://www.youtube.com/watch?v=1DC6RAr2xcM
  ···
  1. 1.
   0
   lord Gaben'a laf yok bin
   ···
   1. 1.
    0
    onun annesini gibiyim ona laf yok tabi ama annesini gibiyim dimi
    ···
 7. 107.
  0
  yeter yani
  ···
 8. 108.
  0
  https://www.youtube.com/watch?v=6CLtcYSCMlE beyler geliyor gönlümün efendisi
  ···
 9. 109.
  0
  Sonunda çıktı beee hayırlı olsun beyler
  ···
 10. 110.
  0
  Amk evladı heyecandan kalp krizi geçiriyodum troll müş
  ···
 11. 111.
  0
  özür dilerim panpa
  ···
 12. 112.
  0
  bir hl manyağı olarak yazıyorum..

  vr teknolojisi ile çıkacak oyun o yüzden 1-2 sene içerisinde çıkmasını beklemeyin.. vr teknolojisi yeni doğan bir bebek gibi şu an.. vr teknolojisi ne kadar hızlı gelişirse -ki hızlı gelişecek- o kadar çıkması erken olacaktır.
  ···
 13. 113.
  0
  beyler gaben liseden kanki temmuza doğru salacam diye mesaj atmış faceden engelledim şimdi bini muhattap olmam
  ···
 14. 114.
  +2
  Çıksana oç
  ···
  1. 1.
   +1
   Ulan guldurdun
   ···
   1. 1.
    +2
    Nice nick hocam
    ···
 15. 115.
  +2
  hakkında bir iki ufak bilgi vereyim;

  son 1 yılda olan gelişmeler;

  -valve source 2 motorunu resmi olarak duyurdu ve dota 2 için bir beta versiyonu yayınladı. çoğu kişi half life 3 için bu hareketi yaptıklarını söylese de gaben bunun sadece dota ve diğer oyunları için bir motor olduğunu söyledi.

  -gaben katıldığı bir programda gelen half life 3 sorusuna, 'doğru zamanda doğru teknolojiyi kullanarak ve doğru bir plan içerisinde her şey yapılabilir. valve olarak hiçbir zaman bir proje üzerinde aceleci davranmadık. bu da başarımızın bir sırrı. ancak insanların bunu büyük bir iştah ile beklemesini anlıyoruz. daha alacak yolumuz var' gibi manidar bir cevap verdi. buradan çeşitli topluluklar tarafından vr teknolojisinin gelişmesinin beklendiği anldıbını çıkardı bir çok kişi.

  - eski bir valve çalışanının söylediği ifadeye göre, aslında 2009 yılında bu kişi hala şirket ile çalışırken 100 kişilik bir ekibin half-life 3 için modelleme çalışması üzerine bir proje başlatıldığını fakat daha sonra bu kişilerin o dönemki oyunlar olan portal ve dota projelerine kaydırıldığını ve herhangi bir bu projeye geri dönüşün olmadığını söyledi.

  -valve'de çalışan bir mühendis olduğunu iddaa eden bir kişi reddit'de yaklaşık 20 kişinin story-line üzerinde çalıştığını söyledikten sonra hesabını sildi.

  -bir hayranın laidlaw'a attığı maile laidlaw cevap verdi. valve nin gelecek projelerinden bahsedemem ama half life her zaman çıktığı zaman devrim yapmıştır gibi bir cevap verdi. bununla birlikte oyunun vr altında geleceği ihtimali daha kuvvetlenmiş oldu.

  -eski bir valve çalışanı kendi sosyal medya hesabında. half life 3 ün vr altında gelmeyeceğini paylaştı. ters köşe bir bilgi oldu bu çoğu insan için..

  -dota 2 ye gelen bir güncelleme dosyası içerisinde. 'hl3.txt', 'rpg.txt', 'lights.txt', ve 'ai_basenpc.txt' gibi 3 tane gizli dosya bulundu. fakat dosyaların içerisinde herhangi bir veri yoktu.

  -bazı firmaların vr bölümünde çalışan kişilerin valve ile teması ortaya çıktı. ancak bu kişiler herhangi bir açıklama yapmadılar.

  -önceki half life oyunlarını tasarlayan ekipten bir kaç kişi şirketten ayrıldılar.

  ne zaman çıkacağını bilemeyiz ancak. gaben'in oyunu vr teknolojisi için hazırladığı çok açık. vr teknolojisinin evlerimize girmesine daha 2-3 sene olduğunu düşünürsek 2018-19 gibi bir tarihten önce oyunun çıkması süpriz olur. half life bütün oyunlarında çıktıgı zaman oyun dünyasını, motorları tamamen değiştiren belkide gelmiş geçmiş en büyük oyun serisi bu yüzden 3.oyunda vr ile gelecek olan en büyük oyun olabilir. valve zaten öyle bir firmaki zerre paraya ihtiyacı yok. eğer illa para para para diyen bir yapısı olsaydı şu an half life 17 bile çıkmış olurdu. gaben abimizin bazı yönlerini sevmesem de bu yönünü takdir ediyorum adam az yapıyor öz yapıyor.
  Tümünü Göster
  ···
  1. 1.
   +2
   Vr falan istemiyorum amk ben bilgisayar oyunu istiyorum giberim gözlüğü zaten gözlerim 3 numars
   ···
 16. 116.
  +1
  Şuan aldım hemen indiriyorum neyse ki bu saatte ciktida sunucular yoğun olmadı
  ···
 17. 117.
  +2 -11
  Ya ne kadar büyüttünüz şu oyunu amk cod4 bundan daha güzel o ne lan öyle uzaylı falan CoD
  ZiQerr
  ···
  1. 1.
   +1
   ._.

   ···
 18. 118.
  +2
  Half life 3 ü beklerken nice yiğitler bu dünyadan göçtü huur cocugu gabeeeee
  ···
 19. 119.
  +2
  Cikarsa ve sistemim kaldirmazsa ugruna sistem guclendirecegim ilk oyun olacak
  ···
 20. 120.
  +1
  Çıkmaz beyler.
  Oyundaki en önemli karakter Eli Vance öldü
  Yazarlardan Marc Laidlaw da emekli olmuş
  Gabe senin amk
  ···