/i/Soru Cevap

Bilmemek değil başlık açmamak ayıptır...
 1. 1.
  +3
  istediğiniz yemek tarifini size patır kütür açıklayacam.

  nişantaşı kırıntıda spesiyel mutfakta bir süre çalıştım.
  ···
 1. 2.
  +1
  Portakallı pekin ördeği
  ···
  1. 1.
   +2
   ördek görsen gibersin huur çocuğu, gibtir git geyiğini başka yerde yap.
   ···
  2. 2.
   +1
   Ciddi sordum olum. Bende gastronomi okudum mk
   ···
   1. 1.
    +1
    lan tarifini yazar, sana dünyanın en güzel portakallı ördeğini yaptırırım... AMA bir hafta sonra uygulayıp sözlüğe fotoğrafını atmazsan da ananın dıbına koyarım.
    ···
   2. 2.
    +1
    bu yapar dayı bu var ya greencoil çok tehlikeli.
    ···
 2. 3.
  +3
  dayı gecelerin aranılan adamısın ha sevilürsün.
  ···
 3. 4.
  0
  Biliyordum bu kadar tarifin bir anlamı olduğunu
  ···
 4. 5.
  0
  dayı bende bir ara florya kafelerinin birinde çalıştım aşçılık damarımı bir nebze orada tatmin etmiştim. florya ViP kafe bilen bilir.
  ···
  1. 1.
   +1
   aşçılık meslek olarak zor iş be baba. yarak kürek heriflerden azar işitip durmak, sürekli eyvallah çekmek zorunda kalmak...

   çok idealisttim, meslek olarak yapamayacağıma karar verip ayrıldım. düşün yemeklerdeki sarımsak tadını tam alamıyorum diye hayatımda ilk kez sigarayı bırakmıştım.
   ···
  2. 2.
   0
   vay dayı aslında taşşaklı bir aşçı olacakken sektörde ki züt adamlar yüzünden soğumuşsun.

   valla ben tatmin için girmiştim pek giblemezdim. hobi olarak çalışıyordum maaşı bile konuşmadan girip çalışmaya başlamıştım.
   ···
   1. 1.
    +1
    olum hedefimdi lan bi aralar. gittim türkiye aşçılar federasyonu başkanıyla konuştum birebir ataşehirde şu an ismini unuttuğum bir otelde. o yönlendirdi beni nişantaşı kırıntıya. düşün dıbına koyayım ya, 17 yaşında bir çocuğun konuşması ve tutkusundan öyle etkileniyorsun ki onu daha ilk deneyimi için nişantası gibi bir yerde risottolar, stragonoflar yapan bir restorantın spesiyel mutfağına alıyorsun...

    sonra dızo bir huur çocuğu ters yapıyor, iki seçenek arasında kalıyorsun. ya elindeki kızgın tavayla kafasına vuracaksın, ya da inip sigaranı içip çıkacaksın...
    ···
   2. 2.
    0
    o dızonun ta dıbına koyim ben. çok güzel meslek on numara bir iş aşçılık. ama işte sektör züt dolu züt dayı çalıştırmazlar adamı.
    ···
   3. 3.
    +1
    dolu olan züt olsa giber içine boşalırsın baba. sıkıntı cahil huur çocukları olmaları. alaylı diye bir muhabbet vardır bilirsin... o tipler işte. ya asla unutamam dıbına koyim, ızgara şefi bana nasıl hiç travesti gibmezsin oglim demişti. bu adam bu nusret videolarında izlediğimiz t-bone'ları, prime ribleri yapan herif yaaa.
    ···
   4. 4.
    +1
    bilirim dayı alaylı muhabbetini. dayı ne tipler neler yapıyor işte. ne diyeceksin. sabır gerekiyor bir yerlere ulaşmak için aşçılık da.
    ···
   5. 5.
    +1
    aynen öyle moruk. peygamber sabrı lazım.
    ···
   6. diğerleri 3
 5. 6.
  +2
  birazdan pharmaton vitamin reklamı yapıcak amk
  ···
  1. 1.
   +2
   hahahahaha
   ···
  2. 2.
   +2
   ulan ince gördü he dayı bak bu arkadaşta çok tehlikeli (:
   ···