/i/Asosyalizm

3
 1. 1.
  +3
  öncelikle selamın aleyküm gençler, deist ve ateislerrede merhaba. şimdi içimden gelen öylesine bi yazı yazıcam kendini geliştirmekle ilgili, yani böyle diğer gibiklerin açtığı başlıklardan farklı olucak iyi olacak demiyorum değişeceksiniz de demiyorum sadece bazı bildiklerimi anlatıcam anlaşılırsa öyle ümid ediyorum;
  lafı uzatmadan ilk meseleye el atmak istiyorum;
  1.özgüven:
  beyler yaşaya yaşaya tecrübe edersiniz aranızda illaki evde oturup züt büyüterek özgüvensiz olduğundan yakınan vardır;olabilir ,ama hayatınıza yazık ediyorsunuz. bunu sizi ezmek için söylemiyorum sadece bir zamanlar bende öyleydim umutsuzca bir çıkış yolu arardım ,insanlarla aram hiç iyi değildi sosyal anlamda tamda bir fiyaskoydum sonradan telkinleri keşfettim ve dışarı çıkmadan sokağa çıkmadan kendime telkin verdiyordum videolarla baya sürdü bu telkin işi sonra insanların bana karşı yaklaşımları daha samimi ve anlayışlı olmaya başladı, daha rahat davranmaya başladım, aranızda sosyo fobikler vardır o illeti bilirim hayatı zindan eder o gibik şey
  ···
 1. 2.
  +1
  okuduğunuzu belli ederseniz devam ederim gençler
  ···
 2. 3.
  0
  Ne saçmalıyorsun dıbına kodumun dengesizi
  ···
  1. 1.
   0
   lan sadece içimdeki bilgileri paylaşıyorum faydalanan faydalanır
   ···
   1. 1.
    0
    Sigi amk
    ···
   2. 2.
    0
    okuma lan yarak
    ···
 3. 4.
  0
  yaz pampa dinlicem
  ···
 4. 5.
  0
  deist ve ateistlere neden ayrı kefe de merhaba diyorsun?
  ···
  1. 1.
   0
   Allahın seldıbını alırlarmı sence
   ···
  2. 2.
   0
   Ateistleri bilmem de deistler Allahı inkar etmiyor bence bir dene
   ···
  3. 3.
   0
   selamın aleyküm müslümanların kullandığı bir kavram deistlerede ters teper
   ···
  4. diğerleri 1
 5. 6.
  +2
  neyse içimdekileri anlatmaya devam edeyim belki sonradan görürler amk.
  evet genjler sosyal fobi telkinlerle yenilir. pgibologun verdiği o gibik hapşar ve aptalca konuşmalar bi işe yaramaz. yani benim yaramadı.ha eğer pgibolog telkşnle yapıyorsa işini onda sıkıntı yok. neyse özgüven ve sosyal fobi kısmını geçtik.
  2.Spor--/--
  bazılarınız alfa erkek olmak için zütünü yırtıyor demi bunu yapmak için androstenol hormonunu deli gibi teriklemeniz gerekir androstenol da öyle kolay idmanlarla tetiklenecek bir hormon değil. hani olum böyle sırılsıklam terlersinyya spordan sonra ama baya öyle böyle değil.o androstenol dur ve erkeksi bir koku yayar.
  ···
 6. 7.
  0
  ben öyle alfayım işte böyle idman yaparım demem egoist bir bin değilim.ama son bahsettiğim o androstenol la baya kızları kendime çektiğimi gördüm. böyle dünyayı fethedecek gibi hissediyorsunuz böyle içinizde saklanan sınırsız gücün ortaya çıkışını hissediyorsunuz sanki ama işte keşke bu androstenol hep üst seviyelerde kalsa... bunu bende yapamadım ama tecrübe ettim müthiş bir hormon ve etkiside hayat kurtarıcı.
  ···
 7. 8.
  +1
  neyse aq gelişim için iyi whatsapp grupları kurun arkadaşlarınızdan tanıdıklarınıza sorun ,çekinmeden böyle gruplara üylerse sizide alsınlar beraber gelişin. kitap okuyun ama çok fazla okumayın. daha çok yaşayın okumaktan ziyade kitap hayalgücünüzü geliştirir,ama hayatı birebir yaşamak size daha fazla olay gösterir ve o olaylar karşısında daha özgüvenli ve tecrübeli yapar. öyle işte bide konuşmayı öğrenmek var tabi .lan yazarken bile yoruluyor adam. bide bunları uygulaması var değil mi?
  şimdi bu konuşmaya geçmeden önce üşengeçliği yenin onu hallettikten sonra dilinizi alıştırmanız gerekir yani dil kasınızı biraz daha güçlendirmek için antreman yapın ki daha akıcı konuşun. gençler asosyal olanın sebebi bellidir. arkadaşı yoktur ,sevilmiyordur tam bir yıkık huur evladıdır ,üzerinize alınmayın.
  peki insanlara nasıl davranıcz gelin baqalım
  ···
 8. 9.
  0
  insanlardan çekinmeyin diyemem çünkü dışarda çekinilecek insanlar illaki vardır. mantiğınzla hareket edin. insanların düşüncelerine odaklanın olaylara odaklanın .aklı başında bir insan çevresi tarafından saygı görür.
  ···
 9. 10.
  0
  benim içinde yarım saatlik bi sohbet gibi bişey oldu son öğüdünüzü de alın baqqlım gibkolar;
  karakterinden asla ödün verme
  ···
 10. 11.
  +1
  özet olarak özgüven kazanın gençler
  ···