/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +7 -4
  anılarımı anlatacağım . 20 şukudan sonra hepsi 5 er dakika içerisinde gelecektir .
  ···
 1. 2.
  0
  anlat baba
  ···
  1. 1.
   0
   20 şkudan sonra oğlum
   ···
 2. 3.
  0
  Sen anlat burada eninde sonunda asker anıları tutar
  ···
 3. 4.
  0
  Şuku verenin nsnskym
  ···
 4. 5.
  0
  Beyler bi sigara içeyim 5 dakika sonra başlıyoruz
  ···
 5. 6.
  0
  albayın kızını gibtin heralde 20 şuku dan agzını açmışsın
  ···
 6. 7.
  +1 -1
  Başlıyorum beyler part 1
  Tuzla da yedek subay kursundayız. kursun da son günleri.
  Albay bize dışarda eğitim veriyor zırhlı araclarla ilgili. O sırada okul komutanı geldi. Sira herkese soru soruyor.bir tanesine sordu.
  asteğmen takım komtanı olarak takım sevk ve idare edebilcekmisin
  diye sordu.
  asteğmen de komtanım 10 gün sonra hazır olcam inş(kursun son haftası)
  okul komtanı albaya fırcayı kayıyor albay bu diyor. böyle.. kurs bitmiş..bu ne diyor
  ···
 7. 8.
  0
  Anlat keyfimiz yerine gelsin
  ···
 8. 9.
  -1
  Neyse günler geçiyor biz sıkılmış haldeyiz arkadaşın teki dediki beyler kaçalım mı lan diye bizde tabi sıkıldık gidecek yer arıyoduk ve kabul ettik arkadaşın teklifini neyse beyler sabah 4 bilemedin 5 civarı nöbetçiler uyumuş zannedersek çünkü fark etmediler neyse biz çukur açıp kaçtık tellerden herşeyimizi alarak . Ee napıcaz got gibi kaldık iste düşünüyoruz geri mı dönsek diye neyse geldik bi kere dedik devam ettik atladık çankırı otobüsüne arkadaşın memlekete . Neyse gidiyoruz 3 kafadar da uyuya kalmışız bi baktık ankaradayiz. Dedik hasgibtir para da yok fazla cepte . Neyse beyler indik otobüsten bi baktık karşımızda albay M.A. napiyosunuz lan burda dedi biz : eee albayım şey ee haliyle bisey diyemedim albay tuttu bizim kulaklardan geri tuzlaya gönderdi 2 ay askerlik uzatıp 2 ay boyunca da çarşı izinlerini iptal etti . Beyler rez alın bu 2 ay içerisinde bayaa bi anım oldu sırasıyla anlatacağım.
  ···
 9. 10.
  0
  Rezerved
  ···
 10. 11.
  0
  Beyler geldim hemen başlıyorum
  Evet o 2 ay içerisinde komutanimiz ve albayımız bize kıl kapmış bizse yaptığımız hayatı bir an önce telafi etme dersindeyiz. Neyse beyler bi gece tatbikat yapacaklarmış biz de durur muyuz amk gene itlik peşindeyiz. Neyse tatbikat gecesi geldi ilk önce bizim komutan heryere sis atmış amk evladı göz gözü gormuyo neyse herkes bağırıyo filan bizim bi çankırılı bin arkadaş var ama tam bin silahını aldı el bombasi aldı tuvalete fırlattı tuvalet gümledi. Komutan korktu ama olayın asli astarı cıktı sonradan komutan çocuğun askerliğini yaktı dedik herhalde bu askerliği bitiremeyecek amk neyse o gece de öyle bitti . Komutanın kızı var zeynep adında bu babasını ziyarete her gelişinde bizim bebeler cildiriyo kızda az değil mini etekleri dar pantolonları çekiyo da geliyo .. devamı gelecek
  ···