/i/Tespit

 1. 1.
  +3
  Futbolcular, Basketbolculardan daha çok sporcudur. Çünkü Futbolcu Basketbolcunun oynadığı sahanın 4 katı büyüklüğündeki sahada mücadele eder ve antrenmanlarını da buna göre yapar.

  Basketbol Emperyalist bir kültürün oyunudur bize terstir Basketbol oynayanlarda genelde Amerikan Özentiliği görülür. Futbol ise öyle değildir mahallenin göbekli abilerinin de küçücük çocuklarının da oynadığı bir tutkudur.

  Basketbolu boyun kısaysa oynayamazsın ama Futbolda her boydan insan görebilirsiniz.

  Futbolun izleyici sayısı her zaman daha fazladır. Futbol taraftarı oyuncusuna yeri geldiğinde en ağır eleştirileri yapar. Yeri geldiğinde onu bağrına basar. Basketbolu ise Amerikan Özentileri ve kendilerini elit sanan kişiler destekler.

  Futbol her zaman daha samimidir. Futbol Taraftarı Kardeşim der, Basketbol destekleyicisi Dostum der.

  Futbol bir tutkudur Futbol Taraftarı cesurdur çoğu Futbol Takımı uğruna canlarını verebilecek olan yüzlerce taraftara sahiptir. Basketbol Taraftarı ise korkaktır hatta çoğu hayatında kavga bile etmemiştir.

  Futbol Taraftarı boğazı yırtılana kadar takımını destekler cefakardır oyuncusuna coşkusunu yaşatır bu nedenledir ki desibel rekoru da bir futbol takımına aittir. Basketbol Taraftarının ise vereceği en büyük tepki lanet olsun dostum'dur.

  Basketbol oyuncusu antrenörüne koç diye seslenirken. Futbol oyuncusu samimiyetin dibine vurarak hocam! der.
  ···
 1. 2.
  0
  Fotodaki sensin galiba
  ···
  1. 1.
   -1
   Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım Anancılık yapmayacağım
   ···
 2. 3.
  0
  Basketbol maçlarında ciksi ponpon kızlar var o yüzden basketbol daha üstün asfhvdbsjdvsd
  ···