/i/Dertleşme

Derdini anlatmayan derman bulamaz..
 1. 1.
  +1
  (bkz: eriyorum ben be beyler tutanım yok)
  geçen açtığım başlığı bilirsiniz, birkaç şey demiştim,ve az önce başaramadım,onu da kaybetmişim beyler. Yüzüme açıkça dedi, seni sildim ben bi daha olmuyormuş diye.Bir insanı kafada sildin mi bir daha olmazmış be beyler,3 seneyi 8 günde silmeye çalışmış, unutmaya çalışmış beni ve başarmış. Bu seferlik uzatmicam beyler,az önce herşeyimi iptal ettim, evi de terk ettim. Artık ne evim, ne bi şeyim,ne de o dostum yok, hayatım an itibari ile bitti. Bi sözlügüm, telefonumda kalan %36 şarj,ve üstümde bi tişört pantolon kaldı en son. Bugün herşey son bulacak belki de,her zaman olduğu gibi bu hikaye de böyle bitti beyler. Sizler de herşey için sağolun, artık bu mecrada yokum, olabilecegimi de sanmam geri dönülmez yoldayım artık. Geriye sevdiğim bi müzisyenden kalan son sözleri bırakayım size, kulağınıza küpe olsun bari:kendinize iyi bakın,ya da bakmayın.Ha,bu kimsenin umrunda da degil, bunu da hiç unutmayın. Teşekkürler dostlarım, hiçbir samimi dostunuzu üzmeyin siz, kimseye de hayatınız değerinde değer vermeyin.Ben verdim, şimdi de hayatım bitti işte. Kalın sağlıcakla..
  17 Mayıs Perşembe 18.20 Son Başlık
  /ucanillegal.
  ···
 1. 2.
  0
  Amk adam aşk acısına isyan ediyor demek benim gibi birsuru sağlık sorunu olsa kafasına gibicak
  ···
  1. 1.
   0
   Aşk acısı değil dostum, önceki başlığıma bak derim.
   ···
   1. 1.
    0
    Okumuştum da kız arkadaşın yüzünden mi
    ···
 2. 3.
  0
  kardeşim:
  Kendine gerçeklik yarattığın duygu, öğrendiğin olgudur. Ne diyor bu tatar ramazan diyeceksin, açıklayayım. Duygularımızdan kendimize bir gerçeklik yaratırız ama bunun sadece duygumuz olduğunu bilmeyiz. Bundan bir şeyler öğreniriz.
  Can yücelin 40 yaş şiirinde olduğu gibi, insan değişir. Düşünceleri, hayalleri, duyguları her şeyi değişir. Sadece zaman gerekiyor ve duygunun hilesinden kurtulman lazım.
  ···